2:0

konec (1:0, 0:0, 1:0)

20.01.2024, 17:00 • Zimní stadion Sokolov • 40. kolo • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 2.15 4.02 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (19:28:39)
Statistiky utkání

Střely na bránu: 33:30
Zblokované střely: 6:5
Vyloučení: 3:4
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Sokolovu se tedy nakonec i ve třetí třetině podařilo udržet své hubené vedení, které mohli domácí i navýšit, jenže žádná z jejich větších šancí za zády Mokreho neskončila. Frýdek-Místek byl hodně blízko vyrovnání zhruba pět minut před koncem, kdy však po střele Cedza Hamalčíkovo čisté konto zachránila branková konstrukce.

Hostující hráči ještě v závěru zkusili hru bez brankáře, jenže ta své ovoce nepřinesla a naopak Baník do opuštěné klece vstřelil svou potvrzující branku. I o druhou trefu Sokolova se postaral Vracovský, když Tomeček neprojevil sobectví a nahrál touš svému spoluhráči.

Baník Sokolov tedy nakonec zdolal Frýdek-Místek poměrem 2:0, a utnul tak sérii tří porážek v řadě. Naopak hostující tým přišel o svou čtyřzápasovou vítěznou šňůru.

59:43

Křemen si ještě najížděl za obranu Frýdku-Místku, ale nakonec byl v pásmu o malý kousek dřív než puk, a tak je domácím odpískán ofsajd.

59:06

59:06 Tomáš VRACOVSKÝ - 2:0

59:06 6/6

Baník právě vstřelil branku!
Sokolov potvrzuje své vítězství! Domácí hráči jeli ve dvou na jednoho a Tomeček klidně mohl poslat puk do opuštěné klece, ale nakonec jej nahrál TOMÁŠOVI VRACOVSKÉMU, který už napálil puk do hostující brány. Asistence: Vojtěch Tomeček, Daniel Vrdlovec.
Vracovský T., Tomeček V., Vrdlovec D., Niko J., Rohan M., Hamalčík P.
Urbanec P., Veselý R., Svačina V., Doktor J., Marosz R., Cedzo A.

58:53

Martin Hrnčár (FRM) tedy využívá přerušení a bere si oddechový čas.

58:53

Frýdku-Místku bylo odpískáno hodné přísné postavení mimo hru.

58:48

Hamanova střela skončila na jednom z bránících hráčů a Sokolovu se poté podařilo dostat touš do středního pásma.

58:25

Mokry míří na svou střídačku!

58:19

Doktorova střela byla sražena do rohu kluziště.

57:54

Domácím se podařilo získat nějaké vteřiny v útočném pásmu, ale k puku už se dostávají hosté.

57:36

Po následném vhazování se srazili dva hostující hráči a Havránek následně zůstal ležet na ledě. Hra byla poté přerušena a Havránka odvezli spoluhráči na svou střídačku.

57:29

Niko zavezl puk do útočného pásma, kde ho bekhendem poslal směrem na hostující klec a Mokrý raději schoval touš do své výstroje.

56:55

Vracovský zkoušel nahodit puk z modré čáry a před Mokrym kotouč sebral Urbanec.

56:43

Hamalčík si poradil s nahozením z modré čáry.

56:36

Nyní jsme se dočkali i menší zápasnické vložky, když se do sebe lehce pustili Martin Osmík (SOK) a Jakub Tepter (FRM). Oba tedy dostávají dvě minuty za hrubost, ale hrát se bude i nadále v plném počtu.

56:05

Uvidíme tedy, kdy se hosté rozhodnout jít do risku a odvolají svého brankáře.

2:0

Branky a nahrávky: 13. Vracovský (Vrdlovec, Tomeček), 60. Vracovský (Tomeček, Vrdlovec)

HC Baník Sokolov: Hamalčík (Michajlov) – M. Rohan, Niko, Bulka, Weinhold, Mlčák, Tureček, Krajčík – Vracovský, Vrdlovec, Tomeček – Křemen, Osmík, Bernovský – Kysela, M. Adámek, Šlechta – D. Novotný, T. Rohan, Davídek.
Trenér: Tomáš Mariška

HC Frýdek-Místek: Mokry (Švančara) – Urbanec, Haman, Výtisk, Š. Havránek, Homola, Teper, Hrachovský – Hotěk, R. Veselý, Svačina – Doktor, Marosz, Martynek – Cedzo, Macháček, Krajč – Geidl, Matěj, Ramik.
Trenér: Martin Hrnčár

Rozhodčí: Svoboda, Zubzanda – Pěkný, Teršíp