1:2
konec (1:1, 0:1, 0:0)
20.01.2024, 13:00 • Ostravar Aréna • O pořadí v play-off • Klára Bártková
HC Vítkovice Ridera – HC Energie Karlovy Vary
1:2
konec (1:1, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Vi. Glos (Krejsa, Štiak) – 7. Záhejský, 21. Čihař (Záhejský, O. Postl II)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Vítkovice Ridera:
Smolka (Vávra) – Chaloupka, Bialy (A), Puchala (C), Vi. Glos, Kalandra, Man – Chlán, Štiak (A), Krejsa – Tobola, M. Hanák, Slusarczyk – Fojtík, Kovalčík, Žídek – Milata, Zapletal, Saxa – Muroň.
Náhradníci:
Trenér: Darek Stránský
HC Energie Karlovy Vary:
Ebenstreit (Pavlovic) – Dorot (C), O. Postl II, M. Beran I, Anton, Vogel, Zolnaj (A) – Záhejský, M. Váňa, Pastor – Šilhan, M. Novotný, V. Váňa – Varvařovský (A), Čihař, Steklý – P. Vojáček, Rybár.
Náhradníci:
Trenér: Pavel Arnošt
Rozhodčí: Kohoutek, Grygera – Vašíček, Holub
Diváci: 156
1. třetina | ||||
04:31 | VIT | 1:0 | Vi. Glos (Krejsa, Štiak) | |
06:58 | KVA | 1:1 | Záhejský | |
07:44 | KVA | 2 | O. Postl II, podrážení | |
14:19 | KVA | 2 | M. Váňa, hákování | |
15:36 | VIT | 2+2 | Krejsa, hrubost, odpyká Žídek | |
KVA | 2 | Zolnaj, hrubost | ||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:26 | KVA | 1:2 | Čihař (Záhejský, O. Postl II) | |
25:10 | KVA | 2 | Šilhan, podrážení | |
32:44 | VIT | 2 | Žídek, krosček | |
KVA | 2 | Vogel, hrubost | ||
34:23 | VIT | 2 | Krejsa, nesportovní chování | |
34:26 | VIT | 2 | Tobola, zdržování hry / porušení postupu vhazování | |
37:22 | KVA | 2 | Šilhan, vysoká hůl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:20 | KVA | 2 | Čihař, vysoká hůl | |
53:22 | KVA | 2 | Čihař, zásah do nohou | |
56:35 | VIT | 2 | Kovalčík, hrubost | |
KVA | 2 | Šilhan, hrubost | ||
57:41 | KVA | 2 | O. Postl II, krosček | |
59:59 | KVA | TS | Ebenstreit, zdržování hry / posunutá branka | |
Konec |
Jihlava – Zlín 12:00 2:7
Poruba – Sparta 12:00 4:2
Mladá Boleslav – Mountfield HK 13:00 1:3
Vítkovice – K. Vary 13:00 3:6
Třinec – Plzeň 13:00 2:4
Č. Budějovice – Přerov • po s.n. (3:0) 13:00 4:3
Kladno – HC Litvínov • po s.n. (0:1) 13:30 5:6
Tábor – Kometa Brno 14:45 3:6
Olomouc – Liberec 16:45 2:8
Slavia – Pardubice 18:00 4:3
59:59
59:59
59:57
59:52
59:41
59:20
58:57
58:43
58:24
58:06
57:41
57:41
57:39
57:13
57:13
56:35
56:35
56:12