6:5
konec (2:3, 3:1, 1:1)
20.01.2024, 18:00 • Zimní stadion města Cheb • Skupina B • Tomáš Sochor
Tipsport: 1.58 4.7 3.62 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.58 - 4.7 - 3.62
HC Stadion Cheb – HC WIKOV Hronov
6:5
konec (2:3, 3:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 2. A. Vlach (Krutina, Vašíček), 15. Rozhon (V. Skuhravý), 23. Krutina (Vašíček, Vápeník), 35. Rozhon (Šik, Innanmaa), 37. Prošek (Čejka, Šik), 47. Prošek (Innanmaa, Čejka) – 2. Murtazin (Trandin, Popitič), 3. Plíšek (D. Straka), 5. Trandin (Lederer, Murtazin), 24. Popitič (Murtazin, Táborský), 51. D. Straka (Plíšek, Táborský)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Stadion Cheb:
Kašpar (K. Kolář) – V. Stejskal, Innanmaa, Strýček (A), Vápeník, Kořán (C), Šik, Jonák – Klíma, Kisliuk, Krutina – Rozhon, V. Skuhravý, Tóth – Čejka (A), A. Vlach, Prošek – Vašíček, M. Švec.
Náhradníci:
Trenér: Václav Skuhravý
HC WIKOV Hronov:
Malychin (37. Pittr) – Babrusev, Táborský, Kopecký, Ondruš, M. Veselý, Voňka (A) – Murtazin, Trandin (A), D. Straka – Lederer, T. Hynek, M. Hájek I (C) – Popitič, Vaňkovský, Plíšek.
Náhradníci:
Trenér: Vlastislav Vondřejc
Rozhodčí: Šimon Glanc – Petr Baxa, Jan Uhlík
Diváci:
1. třetina | ||||
01:47 | CHB | 1:0 | A. Vlach (Krutina, Vašíček) | |
01:58 | HRO | 1:1 | Murtazin (Trandin, Popitič) | |
02:02 | HRO | 1:2 | Plíšek (D. Straka) | |
04:10 | HRO | 1:3 | Trandin (Lederer, Murtazin) | |
14:27 | CHB | 2:3 | Rozhon (V. Skuhravý) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:28 | CHB | 3:3 | Krutina (Vašíček, Vápeník) | |
23:28 | HRO | 3:4 | Popitič (Murtazin, Táborský) | |
23:57 | HRO | 2 | D. Straka, hákování | |
32:06 | CHB | 2 | Šik, nedovolené bránění | |
34:15 | CHB | 4:4 | Rozhon (Šik, Innanmaa) | |
36:03 | CHB | 5:4 | Prošek (Čejka, Šik) | |
36:03 | HRO | -Malychin +Pittr (Střídání) | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:22 | CHB | 2 | Čejka, podrážení | |
46:08 | CHB | 6:4 | Prošek (Innanmaa, Čejka) | |
50:54 | HRO | 6:5 | D. Straka (Plíšek, Táborský) | |
55:47 | CHB | 2 | Strýček, hákování | |
59:59 | HRO | 2 | Táborský, vražení na hrazení | |
Konec |
Jihlava – Zlín 12:00 2:7
Poruba – Sparta 12:00 4:2
Mladá Boleslav – Mountfield HK 13:00 1:3
Vítkovice – K. Vary 13:00 3:6
Třinec – Plzeň 13:00 2:4
Č. Budějovice – Přerov • po s.n. (3:0) 13:00 4:3
Kladno – HC Litvínov • po s.n. (0:1) 13:30 5:6
Tábor – Kometa Brno 14:45 3:6
Olomouc – Liberec 16:45 2:8
Slavia – Pardubice 18:00 4:3
59:59
Šimon Táborský – 2 min., vražení na hrazení.
59:42
59:28
59:28
59:28
59:07
58:26
57:47
56:47
56:26
55:56
55:47
Jan Strýček – 2 min., hákování.
53:48
53:18
52:57
52:26
50:54
50:54 David STRAKA - 6:5