2:1

po prodl. (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)

20.01.2024, 16:00 • 40. kolo • Jan Kordík (@kordaaah)

Tipsport: 1.83 4.22 3.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácím se podařilo v prodloužení rozhodnout o tom, že z tohoto zápasu odchází šťastnější. V nastaveném čase stačila minuta a dvaadvacet sekund na to, aby se trefil Antonín Honejsek a rozsoudil, ke komu bude putovat bonusový bod za výhru 2:1. Ode mě to je pro tento přenos vše a přeji pěkný zbytek večera, na počtenou! (18:22:38)

61:22

61:22 Antonín HONEJSEK - 2:1

61:22 4/4

Poruba právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto, Porubští otáčí vývoj utkání a přisuzují bonusový bod svým barvám. Katem Zlína byl paradoxně jejich odchovanec ANTONÍN HONEJSEK, který přejel s pukem na holi do pásma, zastavil se na pravém kruhu a poměrně dlouho rozmýšlel, zda vystřelí. Nakonec se ale ke střele odhodlal a jeho pumelice příklepem prošla až nad rameno Daniela Hufa a vystřelila jeho láhev s tekutinou do vzduchu. Asistence: Petr Mrázek, Justin Lemcke.
Honejsek A., Mrázek P., Lemcke J., Dolejš D.
Werbik N., Paukku J., Suhrada J., Huf D.

61:03

A další šance, jejímž exekutorem byl znovu Jan Süss.

60:57

Jan Süss si nabruslil před Dolejše slotem, na zkušeného porubského gólmana ale nevyzrál a ten jeho výpad zastavil betonem.

60:43

Puk je nyní v moci Zlínských, kteří se budou velmi pečlivě rozmýšlet, kudy povedou jejich další kroky.

60:10

Matěj Prčík si troufl po vyhraném buly ze své třetiny na průjezd po levé straně a zakončení z hranice levého kruhu. Jeho ránu musel hasit Daniel Huf.

60:01

Ve třetí části se dokázali domácí dotáhnout ve skóre brankou Aarona Berishy, který se trefil z levého kruhu. O vítězi tak bude muset rozhodnout za krátkou chvíli prodloužení, případně přijdou na řadu nájezdy.

60:00

59:42

Rána Michala Vachovce ze středového bodu pro vhazování narazila do mantinelu za Danielem Hufem.

59:34

A hra se nyní podívá pro změnu před Daniela Dolejše, a to po icingu Matěje Prčíka.

59:16

Tomáš Gřeš to zkusil hned po buly, pod nohy se mu ale vrhnul Pavel Sedláček a tomuto pokusu zamezil.

59:14

Zakázané uvolnění Zlína vrátí 45 sekund před koncem třetí části hru před Daniela Hufa.

58:26

Christovova střela došla až k Hufovi, který musel velmi rychle sklapnout své betony k ledu.

57:59

Pavel Sedláček sice dokázal projet do pásma Poruby, nicméně kotouč brzy poté získali domácí.

57:11

Střondalova snaha o prostrčení kotouče na Christova skončila jen v lapačce Daniela Hufa.

56:30

Střela po ledě od Stanislava Sadovikova došla pouze k betonům Daniela Dolejše, který neměl větší problémy tuto střelu zkontrolovat do rohu.

2:1

Branky a nahrávky: 45. Berisha (Razgals, Honejsek), 62. Honejsek (P. Mrázek, Lemcke) – 17. Z. Sedlák (Paukku)

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (O. Bláha) – Doudera, J. Stehlík, Prčík, Lemcke, Voráček, Gutwald, Hlaváč – Christov (C), Střondala (A), P. Mrázek – Klímek, Berisha, Razgals – Brodek, Honejsek, Tvrdoň – Gřeš, Vachovec (A), Vehovský.
Trenér: Jiří Režnar

Berani Zlín: Huf (Kořének) – M. Novotný, Suhrada, Čáp, Warg, Husa, Riedl, Zbořil – M. Lang, Holík, Paukku – Tomi, Süss, Z. Sedlák – Novák, Werbik, Salmio – Köhler (C), Sadovikov, P. Sedláček (A).

25:52 ZLN 2 M. Novotný, krosček
29:21 ZLN 2 Riedl, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
38:24 POR 2 Prčík, vysoká hůl
44:09 POR 1:1 Berisha (Razgals, Honejsek)