1:0
konec (0:0)
20.07.2023, 20:45 • Víkingsvöllur, Reykjavik • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Lukáš Mihal (@mihal_lukas))
Tipsport: 2.61 3.36 2.61 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.61 - 3.36 - 2.61
Víkingur Reykjavík – Riga FC
1:0
konec (0:0)
Branky: 83. Gudjónsson (Sigurpálsson)
Karty: 59. Djurić (VKR), 60. Gunnlaugsson (VKR), 90+6. Ekroth (VKR) – 90+5. Ngonda (RIG)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 1:10.
Víkingur Reykjavík:
I. Jónsson – Atlason (83. Gunnarsson), Ekroth, Vatnhamar – Ingason, Vilhjálmsson, Punyed, Tómasson – Agnarsson (71. Sigurpálsson), Djurić – Hansen /C/ (71. Gudjónsson).
Náhradníci: Ingason – D. Jónsson, Adnrason, Þórðarson, Sigurdsson, Matthíasson, Gudjohnsen, Magnússon, Tjörvason.
Trenér: Arnar Gunnlaugsson.
Riga FC:
Purinš – Jurkovskis, Černomordijs, Bosančić, Ngonda – Babec, Jojić /C/ – Soisalo (75. Musah), Regža, Aurélio (81. Nguena) – Peña (84. Mankenda).
Náhradníci: Matrevics, Zommers – Dašķevičs, Iļjins, Karamoko, Rangel.
Trenér: Tomislav Stipic.
Rozhodčí: Dudic – Hirzel, Heiniger (všichni SUI)
Diváci:
První zápas: Riga FC - Víkingur Reykjavík 2:0
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
90+6
90+5
84
ze hřiště odchází Brian Peña, přichází Gauthier Mankenda.
83
83. Helgi GUDJÓNSSON - 1:0
83
Střídání se trenéru Islanďanů vyplatilo, po Sigurpálssonově centru uklidil míč k zadní tyči HELGI GUDJÓNSSON.
82
ze hřiště odchází Davíd Örn Atlason, přichází Karl Fridleifur Gunnarsson.
81
ze hřiště odchází Douglas Aurélio, přichází Kirils Iljins.
75
ze hřiště odchází Mikael Soisalo, přichází Baba Musah.
72
ze hřiště odchází Erlingur Agnarsson, přichází Arnor Borg Gudjohnsen.
71
ze hřiště odchází Nikolaj Hansen, přichází Helgi Gudjonsson.
60
59