2:0
konec (1:0)
20.07.2023, 19:00 • Štadión Tengiza Burjanadzeho, Gori • 1. předkolo • Matej Valkár (@matejovnik)
Tipsport: 2.57 3.41 2.76 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.57 - 3.41 - 2.76
Dila Gori – DAC 1904 Dunajská Streda
2:0
konec (1:0)
Branky: 33. Gale (Dzotsenidze), 85. A. Santos
Karty: 67. Tevzadze (DGR), 87. Čiteišvili (DGR) – 90+1. Pinto (DUN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 0:2. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:13.
Dila Gori:
Kučerenko – Čiteišvili, Dzotsenidze, Tevzadze, Wanderson – J. Victor (90+4. Andronikašvili), A. Santos (C), Parulava (65. Sardališvili) – H. Gomis (65. Mzwakali), Kovtalyuk (72. Kukhianidze), Gale
Náhradníci: Čikašua, Odikadze – K. Asamoah, Etou, Gaprindašvili
Trenér: Andrij Demčenko
DAC 1904 Dunajská Streda:
S. Petráš – Pinto (90+6. A. Méndez), Risvanis, Kaša (46. Brunetti), Andzouana – Kalmár (C) (88. Vitális), Dimun, Káčer – Trusa (71. Gavrić), Krstović, Ramadan (88. Z. Záhradník)
Náhradníci: Gyurákovics, Veszelinov – Gruszkowski, Riquelme, N. Urblík, Veselovský
Trenér: Adrian Guľa
Rozhodčí: Čulina – Pušic, Kolarević – Terzić
Diváci:
První zápas: Dunajská Streda - Dila Gori 2:1
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
Držanie lopty: 55 % : 45 %.
Strely na bránku: 8:1. Strely mimo bránku: 0:2. Rohové kopy: 5:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:13.
90+14
90+13
90+12
90+11
90+9
90+6
z ihriska odišiel Alex Pinto a nahradil ho Alejandro Méndez.
90+6
90+5
90+4
z ihriska odišiel Jean Victor a nahradil ho Aleksandre Andronikašvili.
90+1
88
z ihriska odišiel Ammar Ramadan a nahradil ho Zoran Záhradník,
z ihriska odišiel Zsolt Kalmár a nahradil ho Milán Vitális.
88
87
85
84
82