Evropská konferenční liga (předkola)

FK Sarajevo – Torpedo Kutaisi

1:1

po penal. (2:4) (1:0)

20.07.2023, 21:00 • Olimpijski Stadion Asim Ferhatović Hase, Sarajevo (BIH) • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Karel Jedlička)

Tipsport: 1.55 4.0 5.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 11:2. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 26:22. (23:54:42)
Pro více než dvacet tisíc diváků v Sarajevu končí zápas nepříjemným šokem. Domácí drželi postupový výsledek 79 minut, ale v nastavení inkasovali z trestného kopu. Prodloužení změnu skóre nepřineslo, v rozstřelu pak selhali hned dva sarajevští střelci a tak FK nenavázal na odpolední postup svého městského rivala Željezničaru. Na další kolo se mohou těšit po celkově dost atraktivním dvojzápase fanoušci gruzínského celku.

Mauro CABALLERO

4. série 2:4

Mauro CABALLERO nezaváhal a lehkým zakončením posílá Torpedo Kutaisi do dalšího předkola.

4. série 2:3

Amar BEGANOVIĆ neproměňuje. Kljajićovi se podařilo jeho střelu vytěsnit na tyč a Kutaisi má dva mečboly.

3. série 2:3

Giorgi KOBULADZE naznačil střelu, stáhl nohu a fintu dokonal k opačné tyči.

3. série 2:2

Daniel AVRAMOVSKI vymetl šibenici. Střelci jsou kromě toho prvního zatím neomylní.