1:0
konec (0:0)
20.07.2023, 09:00 • Eden Park, Auckland • Skupina A • Štěpán Navrátil (@stepan_navratil)
Nový Zéland – Norsko
1:0
konec (0:0)
Branky: 48. Wilkinsonová
Karty: 85. Haaviová (NOR)
Neproměněná penalta: 90. Percivalová (NZL), brankář Mikalsenová zneškodnil
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:6. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 5:15.
Nový Zéland:
Essonová – Bottová, A. Rileyová (C), Stottová (70. Bungeová), Bowenová – Percivalová, Steinmetzová, Hassettová – Handová (90+4. Rennieová), Wilkinsonová (86. Satchellová), I. Rileyová.
Náhradníci: Naylerová, Leatová – Fosterová, Cleverleyová, Chanceová, Jaleová, Antonová, A. Longová, Cleggová.
Trenér: Jitka Klimková
Norsko:
Mikalsenová – T. Hansenová, Mjeldeová (C), Bjeldeová (90+3. Sönstevoldová), Harvikenová – Reitenová, Engenová, Maanumová (74. Risaová) – C. Hansenová, Hegerbergová, Blakstadová (56. Haaviová).
Náhradníci: Fiskerstrandová, Pettersen – Hörteová, Bergsvandová, Saeviková, Eikelandová, Lundová, Jösendalová, Haugová.
Trenér: Hege Riiseová
Rozhodčí: Yamashitaová – Bozonová, Teshirogiová
Diváci: 42 137
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
Pro dnešek to bude vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne! (11:00:21)
Střely na branku: 2:2.
Střely mimo: 5:6.
Rohy: 8:2.
Ofsajdy: 3:2.
Fauly: 5:15.
90+11
90+11
90+10
90+9
90+8
90+8. Ada Hegerbergová (NOR)
90+8
90+8
90+7
90+6
90+5
90+4
ze hřiště odchází Jacqui Handová, přichází Gabi Rennieová.
90+3
90+3
ze hřiště odchází Thea Bjeldeová, přichází Anja Sönstevoldová.
90+2
90+2. Thea Bjeldeová (NOR)
90+2
90+1
90