1:0
konec (0:0)
20.07.2023, 20:45 • Víkingsvöllur, Reykjavik • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Lukáš Mihal (@mihal_lukas))
Tipsport: 2.61 3.36 2.61 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.61 - 3.36 - 2.61
Víkingur Reykjavík – Riga FC
1:0
konec (0:0)
Branky: 83. Gudjónsson (Sigurpálsson)
Karty: 59. Djurić (VKR), 60. Gunnlaugsson (VKR), 90+6. Ekroth (VKR) – 90+5. Ngonda (RIG)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 1:10.
Víkingur Reykjavík:
I. Jónsson – Atlason (83. Gunnarsson), Ekroth, Vatnhamar – Ingason, Vilhjálmsson, Punyed, Tómasson – Agnarsson (71. Sigurpálsson), Djurić – Hansen /C/ (71. Gudjónsson).
Náhradníci: Ingason – D. Jónsson, Adnrason, Þórðarson, Sigurdsson, Matthíasson, Gudjohnsen, Magnússon, Tjörvason.
Trenér: Arnar Gunnlaugsson.
Riga FC:
Purinš – Jurkovskis, Černomordijs, Bosančić, Ngonda – Babec, Jojić /C/ – Soisalo (75. Musah), Regža, Aurélio (81. Nguena) – Peña (84. Mankenda).
Náhradníci: Matrevics, Zommers – Dašķevičs, Iļjins, Karamoko, Rangel.
Trenér: Tomislav Stipic.
Rozhodčí: Dudic – Hirzel, Heiniger (všichni SUI)
Diváci:
První zápas: Riga FC - Víkingur Reykjavík 2:0
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
90+6
90+5
60
59