4:4
po penal. (2:4) (2:1)
20.07.2023, 20:00 • Elbasan Arena (ALB) • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Lukáš Jasoněk)
Tipsport: 2.04 3.03 4.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.04 - 3.03 - 4.1
Egnatia Rrogozhinë – Ararat-Armenia Jerevan
4:4
po penal. (2:4) (2:1)
Branky: 3. Medeiros, 36. Kaša, 108. Dwamena, 120+4. Dwamena (Paulauskas) – 17. Eza, 58. Castanheira, 110. Yenne, 114. Bueno
Karty: 7. Musta (EGN), 113. Zejnulai (EGN) – 7. Nondi (ARA), 33. Serobjan (ARA), 113. Yenne (ARA), 118. Perez (ARA)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 4:7.
Egnatia Rrogozhinë:
Sherri – Lila (62. Fangaj), Malota, Memolla (C), Musta – Mellugja (62. Zejnulai), Aleksi – Kaša (91. Paulauskas), Medeiros (116. Mihana), Isgandarli (62. Kacbufi) – Dwamena.
Náhradníci: Dabjani – Janku, Ndreca, Mecja, Ahmetaj.
Trenér: Edlir Tetova.
Ararat-Armenia Jerevan:
Jermakov – Alemão, Bueno, Scheid (108. Perez), Hakobjan (84. Ambartsumjan) – Muradjan (61. Tera), Obiero (85. Grigorjan), Castanheira – Serobjan, Eza (95. Avanesjan), Yenne.
Náhradníci: Manasjan, Beglarjan – Tertěrjan, Ghazarjan, Smbatjan.
Trenér: Vardan Minasjan.
Rozhodčí: Draganov – Kolev, Hadžijski (BUL)
Diváci:
První zápas: Ararat-Armenia - Egnatia 1:1
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
Tenton YENNE
4. série 2:4
4. série 2:3
3. série 1:3
Alessandro KACBUFI
3. série 1:2
2. série 1:2
2. série 1:1
1. série 1:1
1. série 1:0
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 3:6.
Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 4:7.
120+8
120+4
120+4. Raphael DWAMENA - 4:4
120+4
Autorem branky je RAPHAEL DWAMENA.
Asistence: Gytis Paulauskas.