2:3
konec (1:1)
20.07.2023, 20:45 • Richmond Park, Dublin • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Lukáš Mihal (@mihal_lukas))
Tipsport: 1.92 3.8 3.89 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.92 - 3.8 - 3.89
St Patrick´s Athletic FC – F91 Dudelange
2:3
konec (1:1)
Branky: 22. Desprez (vla.), 60. Murphy – 9. Van Lingen, 67. Van Lingen, 90+5. Van Lingen
Karty: 31. Kuete (DUD), 45+1. Shoffner (DUD), 47. Sidibe (DUD) 88. Sidibe (DUD)
Neproměněná penalta:
St Patrick´s Athletic FC:
Lyness – Brockbank (46. Norman), Curtis, McGrath (87. McCormack) – M. Doyle (67. E. Doyle), Lennon, Timmermans (46. Murphy), Breslin – Mulraney, Carty (80. Lonergan), Forrester (C).
Náhradníci: Rogers, Boylan – Lewis, E. Doyle, Lonergan, McClelland, Norman, McCormack, Nolan, Murphy, Melia.
Trenér: Jonathan Daly.
F91 Dudelange:
Desprez – Delorge, Sidibe, Decker – Ouassiero (79. Moussaki), Agovic (79. Bojić), Frere (C), Kuete (86. Diouf) – Roemer (90+6. Schaus) – van Lingen, Hodji.
Náhradníci: Esposito, Margato – Englaro, Bojić, Moussaki, Schaus, Diouf, Thomas, Mendes, Altun, Mbala.
Trenér: Jamath Shoffner.
Rozhodčí: Malcevs – Svipsts, Ševcenko (všichni LAT)
Diváci:
První zápas: Dudelange - St Patrick´s 2:1
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
90+10
90+6
ze hřiště odchází Yahcurouu Roemer, přichází Yannick Schaus.
90+5
90+5. Van LINGEN - 2:3
90+5
Autorem branky je OEGE-SIETSE VAN LINGEN.
88
87
ze hřiště odchází John-Alan McGrath, přichází Ben McCormack.
86
ze hřiště odchází Dylan Kuete, přichází Jules Diouf.
80
ze hřiště odchází Conor Carty, přichází Thomas Lonergan.
79
ze hřiště odchází Edis Agovic, přichází Filip Bojić.
79
ze hřiště odchází Sylvio Ouassiero, přichází Herman Moussaki.
67
ze hřiště odchází Mark Doyle, přichází Eoin Doyle.
67
67. Van LINGEN - 2:2
67
Autorem branky je OEGE-SIETSE VAN LINGEN.
60
60. Adam MURPHY - 2:1
60
Autorem branky je ADAM MURPHY.
47
46
ze hřiště odchází Harry Brockbank, přichází David Norman.
46
ze hřiště odchází Thijs Timmermans, přichází Adam Murphy.
46