5:3
konec (1:0, 1:1, 3:2)
17.11.2022, 18:00 • Sportovní hala Fortuna (Praha - Holešovice) • 22. kolo • Petr Pavlík
HC Sparta Praha – Berani Zlín
5:3
konec (1:0, 1:1, 3:2)
Branky a nahrávky: 4. M. Vitouch (Šindelek, Hauser), 24. O. Hrabík (TS), 47. Senčák (Fábry, O. Hrabík), 52. Fábry (Senčák, O. Hrabík), 59. Tůma (Hauser) – 39. Heš (Chludil, Sadovikov), 51. Laciga (Burian, Hamrla), 55. Laciga (Zavřel, Nábělek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Sparta Praha:
Volevecký (Liemann) – Tůma, Böhm, Šindelek, Červenka (C), Bartoň, Pavlák – M. Vitouch, Senčák, Václavík, O. Hrabík, Stepanchuk, Fábry, Vašíček, Theimer (A), Mácha, Žmola, Hauser, Hamršmíd.
Náhradníci:
Trenér: Richard Žemlička
Berani Zlín:
Synek (Kowalczyk) – Nábělek (C), Špaňhel, Burian, Hamrla, Zavřel, Šišák – Marek, Chludil (A), Frömel, Sadovikov, Heš (A), Kaláč, Matúšů, Babulík, Laciga, Babenko, Ramert, Pilát, Čechmánek.
Náhradníci:
Trenér: Luboš Jenáček
Rozhodčí: Micka, Kosnar – Hradil, Štěpánek
Diváci: 87
1. třetina | ||||
01:58 | ZLN | 2 | Pilát, zdržování hry / zašlapování puku | |
SPA | 2 | Stepanchuk, zdržování hry / zašlapování puku | ||
03:53 | SPA | 1:0 | M. Vitouch (Šindelek, Hauser) | |
13:06 | SPA | 2 | M. Vitouch, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:57 | SPA | 2 | Theimer, hákování | |
22:42 | ZLN | 2 | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Matúšů | |
23:25 | ZLN | 2 | Heš, hákování | |
23:25 | SPA | 2:0 | O. Hrabík (TS) | |
29:36 | ZLN | 2 | Čechmánek, nedovolený zásah do hlavy nebo krku | |
34:23 | ZLN | 2 | Frömel, podrážení | |
36:41 | SPA | 2+2 | Stepanchuk, vysoká hůl+vysoká hůl | |
38:08 | ZLN | 2:1 | Heš (Chludil, Sadovikov) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:38 | ZLN | 2 | Babenko, sekání | |
46:29 | SPA | 3:1 | Senčák (Fábry, O. Hrabík) | |
46:50 | SPA | 2 | Červenka, krosček | |
50:30 | ZLN | 3:2 | Laciga (Burian, Hamrla) | |
51:34 | SPA | 4:2 | Fábry (Senčák, O. Hrabík) | |
53:51 | SPA | 2 | Senčák, podrážení | |
54:19 | ZLN | 4:3 | Laciga (Zavřel, Nábělek) | |
58:26 | SPA | 5:3 | Tůma (Hauser) | |
Konec |
Přerov – Třinec • po s.n. (1:2) 13:00 2:3
Motor ČB – Liberec • po prodl. 13:00 2:3
K. Vary – Slavia • po s.n. (1:0) 14:00 3:2
HK MD Šumperk – Poruba 15:00 2:7
Vítkovice – Kometa Brno 16:00 5:2
Chomutov – Plzeň 16:30 0:2
HC Litvínov – Sparta • po s.n. (1:2) 16:30 2:3
Tábor – Havlíčkův Brod • po prodl. 17:00 2:3
Pardubice – Mountfield HK 17:00 1:6
Jihlava – Mladá Boleslav • po prodl. 17:00 2:1
Kladno – Hvězda Praha • po prodl. 18:00 5:4
Olomouc – Zlín 18:00 1:7
59:48
59:18
58:44
58:26
57:57
57:13
57:13
56:32
56:03
55:28
54:19
54:18
53:51
53:17
52:55
52:08