3:2
po s.n. (1:0) (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
17.11.2022, 14:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina Západ • Marie Valentová
HC Energie Karlovy Vary – HC Slavia Praha
3:2
po s.n. (1:0) (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 16. Galnor (Zeman), 44. Čihař (Poizl, Šilhan), rozh. náj. Vít – 24. Filip (Hlavička, Chludil), 36. Poletín (Matějovský)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Oršulák (Psohlavec) – Dyk, Pelikán, Postl, Cipko, Holejšovský (C), Mähler, Čihař, Záhejský, Wardas, Poizl, Pastor (A), Váňa, Šilhan, Zeman (A), Galnor
Náhradníci:
Trenér: Martin Gombár
HC Slavia Praha:
Bašta (Nováková) – Labuzík, Lorenz, Pšenička, Hubinka (A), Ciolek, Marek – Hlavička, Němeček, Tittl, Poletín (A), Matějovský, Chludil (C), Filip, Kucharčík, Tichý, Grebeníček
Náhradníci:
Trenér: Ladislav Slížek
Rozhodčí: Hacaperka – Matys, Deja
Diváci:
1. třetina | ||||
09:51 | SLA | 2 | Kucharčík, nebezpečná výstroj | |
14:49 | KVA | 2 | Postl, podrážení | |
15:33 | KVA | 1:0 | Galnor (Zeman) | |
16:28 | SLA | 2 | Pšenička, podrážení | |
16:32 | KVA | 2 | Galnor, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:17 | SLA | 1:1 | Filip (Hlavička, Chludil) | |
29:37 | SLA | 2 | Kucharčík, podrážení | |
35:14 | SLA | 1:2 | Poletín (Matějovský) | |
35:49 | KVA | 2 | Cipko, podrážení | |
39:08 | SLA | 2 | Hlavička, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:49 | SLA | 2 | Marek, podrážení | |
43:14 | KVA | 2:2 | Čihař (Poizl, Šilhan) | |
46:10 | KVA | 2 | Čihař, krosček | |
47:17 | SLA | 2 | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Chludil | |
49:35 | SLA | 2 | Filip, podrážení | |
54:07 | KVA | 2 | Zeman, podrážení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:24 | KVA | 2 | Záhejský, krosček | |
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
KVA | 3:2 | Vít (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Přerov – Třinec • po s.n. (1:2) 13:00 2:3
Motor ČB – Liberec • po prodl. 13:00 2:3
K. Vary – Slavia • po s.n. (1:0) 14:00 3:2
HK MD Šumperk – Poruba 15:00 2:7
Vítkovice – Kometa Brno 16:00 5:2
Chomutov – Plzeň 16:30 0:2
HC Litvínov – Sparta • po s.n. (1:2) 16:30 2:3
Tábor – Havlíčkův Brod • po prodl. 17:00 2:3
Pardubice – Mountfield HK 17:00 1:6
Jihlava – Mladá Boleslav • po prodl. 17:00 2:1
Kladno – Hvězda Praha • po prodl. 18:00 5:4
Olomouc – Zlín 18:00 1:7
Autorem vítězné branky je ZÁHEJSKÝ VÍT.
5. série 1:0
5. série 0:0
4. série 0:0
4. série 0:0
3. série 0:0
3. série 0:0
2. série 0:0
2. série 0:0
1. série 0:0
1. série 0:0
65:00
64:50
64:10
62:50