JOJ ŠPORT Slovensko U18 – HK 95 Považská Bystrica

1:4

konec (0:0, 1:1, 0:3)

17.11.2022, 16:00 • SŠŠ Poprad • 53. kolo • Klaudia Kadlecová sk

V tretej tretine dokázali Panteri streliť tri góly a pripisujú si víťazstvo 1:4 nad Slovenskou 18-tkou na ich ľade. Dvakrát sa dokázal presadiť Matej Sádecký a v tretej tretine musel striedať brankár Pajpach po nepríjemnej zrážke. Ja sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť. (18:23:06)

58:21

Murtazin neprekonal Urbana z pravej strany!

57:48

Odpískaný úmyselný ofsajd na domácej strane.

56:49

Vylúčenie v tíme JOJ ŠPORT Slovensko U18:
Jobek – 2 min., údery.

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica:
Ďurkech L. – 2 min., nedovolené bránenie.

55:08

Považská Bystrica dala gól! Využitá presilová hra po pár sekundách. Autorom štvrtého gólu Panterov je MATEJ SÁDECKÝ.
Asistencia: Dmitriev.

55:02

Masnica – 2 min., podrazenie.

53:30

Ďalšia gólová šanca Panterov! Meszároš dostal prihrávku pred bránu, kde bol osamotený a zakončil bekhendom, ale Urban puk pokryl aj za pomoci svojich spoluhráčov.

52:52

Považská Bystrica dala gól! MATEJ SÁDECKÝ sa preštrikoval až pred brankára a poslal puk pomedzi betóny Urbana a navyšuje skóre svojho tímu.

Striedanie v tíme HK 95 Považská Bystrica:
z ihriska odchádza Pajpach, prichádza Lamper.

50:47

Pajpach dlho ležal na ľade, na hráčsku lavicu mu pomáhajú spoluhráči.

50:47

Nepríjemná zrážka Juraja Ďurkecha s brankárom Pajpachom, s ktorým to vôbec nevyzerá dobre! V tomto bol zapletený mierne aj Liščinský, ktorý jemne kroščekoval zozadu Ďurkecha.

1:4

Branky a nahrávky: 25. Masnica – 22. Ďurkech L. (Rufati, Švantner), 45. Tománek (Zlocha J.), 53. Sádecký (Dmitriev), 56. Ligas (Dmitriev)

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Urban (Slávik) – Královič, Kupec – Šlank, Beluško – Sakmár, Petras – Ďurina, Valko; – Jobek, Párička, Maruna – Masnica, Pobežal, Liščinský – Feranec, Gron, Varga, Liška, Jedliček
Trenér: Tibor Tartaľ

HK 95 Považská Bystrica: Pajpach (Lamper) – Omelka, Zaťko – Ďurkech L., Ďurkech J. – Meszároš, Zlocha A. – Migila, Gachulinec; – Tománek, Zlocha J., Cíger – Murtazin, Rufati, Urbánek – Dmtriev, Ligas, Komloš – Švantner, Sádecký, Rojko
Trenér: Július Pénzeš

Rozhodčí: Valach, Smerek – Valachovič, Tichý

07:58 POB 2 Rojko, podrážení
09:13 SVK18 2 Beluško, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
10:29 SVK18 2 Petras, podrážení
13:25 POB 2 Tománek, sekání
19:37 POB 2+10 Rufati, podrážení
21:48 POB 0:1 Ďurkech L. (Rufati, Švantner)
24:14 SVK18 1:1 Masnica
30:22 POB 2 Murtazin, hákování
34:15 POB 2 Ligas, hákování
35:04 SVK18 2 Párička, hákování