Extraliga dorostu

Banes Motor České Budějovice – Bílí Tygři Liberec

2:3

po prodl. (0:0, 2:0, 0:2 - 0:1)

17.11.2022, 13:00 • Budvar aréna, České Budějovice • Skupina Střed • Info o změnách stavu (Adam Černý)

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů napočtenou! (15:16:16)
Je za námi duel nejvyšší dorostenecké soutěže, po kterém se nakonec radují hosté z Liberce. Jihočeši měli nakročeno k cenné výhře, avšak Liberečtí během třetí třetiny srovnali a v prodloužení rozhodl o zisku bodu navíc na jejich stranu David Rozsíval.

63:51

Liberec právě vstřelil branku! Hosté berou bonusový bod! Hrdinou prodloužení se stává DAVID ROZSÍVAL, který připisuje bod navíc na stranu Severočechů! Asistence: David Hrouda a Dominik Krajdl.

60:01

60:00

57:17

Liberec právě vstřelil branku! Hosté těsně před koncem vyrovnávají! Druhou branku libereckého celku vstřelil PAVEL PRŮŠEK. Asistence: David Rozsíval.

52:56

Vyloučení v týmu Motor České Budějovice:
Šimon – 2 min., podrážení.

41:52

Liberec právě vstřelil branku! Hosté snižují! Autorem první branky Liberce je ŠIMON BĚLOHORSKÝ. Asistence: Tomáš Prokůpek.

40:01

40:00

39:46

České Budějovice právě vstřelily branku! Domácí navyšují skóre! Autorem druhé trefy Jihočechů je MATYÁŠ HUMENÍK. Asistence: Alan Šimon a Tomáš Lukeš.

38:39

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Šťástka – 2 min., podrážení.

36:41

Lukáš – 2 min., nedovolené bránění.

29:09

České Budějovice právě vstřelily branku! Domácí jdou do vedení! Autorem branky je SAMUEL DRANČÁK. Asistence: Dominik Postl.

27:54

Kratochvíl – 2 min., hrubost.

25:27

Lukeš – 2 min., nedovolené bránění.

22:28

Přibyl – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.

20:24

Průšek – 2 min., vražení na hrazení.

2:3

Branky a nahrávky: 30. Drančák (Postl), 40. Humeník (Šimon, Lukeš) – 42. Bělohorský (Prokůpek), 58. Průšek (Rozsíval), 64. Rozsíval (Hrouda, Krajdl)

Banes Motor České Budějovice: Schacherl (Jelínek) – Fábera, Kubík (C), Šíma, Prušák, Gřegořek, Lukáš – Hečko, Drančák, Postl, Lukeš, Aulický, Hoch, Humeník, Šimon, Pánek, Přibyl.
Trenér: Milan Dančišin

Bílí Tygři Liberec: Macourek (Bogač) – Ehrenberger, Seidl, Macháček (C), Hrouda, Průšek, Jarabko, Pilíšek, Stromský – Bajer, Prokůpek, Rozsíval, Langer, Šťástka, Krajdl, Kratochvíl, Bělohorský.
Trenér: Milan Plodek

Rozhodčí: Jílek – Jindra, Štofa