5:2
konec (3:0, 2:1, 0:1)
17.11.2022, 16:00 • MFH Ostrava • Skupina Východ • Klára Bártková
HC Vítkovice Ridera – HC Kometa Brno
5:2
konec (3:0, 2:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 1. Fibigr (Glas, Chaloupka), 12. Vincent Glos (Saxa), 17. Douda (Muroň, Hanák), 27. Chaloupka (Glas, Fibigr), 36. Fasner – 37. Šichtař (Spanel), 42. Spanel
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Vítkovice Ridera:
Vilém (Vávra) – Čuba, Vincent Glos, Man (C), Chaloupka, Zvejška, Fibigr, Richards – Saxa, Fasner, Muroň, Hanák (A), V. Fojtík, Nazad, Matějka (A), Žídek, Douda, Glas
Náhradníci:
Trenér: Darek Stránský
HC Kometa Brno:
Matoušek (17. Fajmon) – Mitro, Vyhlídal, Spanel (A), Antony, Mátl, Jurný – Zduba, Habermann, Halačka (A), Volf, Červenka (C), Kubín, Pavlík, Brabenec, Štulo, Šichtař, Röss
Náhradníci:
Trenér: Marek Moskal
Rozhodčí: Rapák – Rychlý, Tvrdý
Diváci: 156
1. třetina | ||||
00:09 | KOM | 2 | Halačka, podrážení | |
00:42 | VIT | 1:0 | Fibigr (Glas, Chaloupka) | |
04:07 | KOM | 2 | Kubín, vysoká hůl | |
06:56 | VIT | 2 | Saxa, hrubost | |
11:04 | VIT | 2:0 | Vincent Glos (Saxa) | |
13:29 | KOM | 2 | Spanel, faul kolenem | |
16:13 | VIT | 3:0 | Douda (Muroň, Hanák) | |
16:13 | KOM | -Matoušek +Fajmon (Střídání) | ||
16:45 | VIT | 2 | Glas, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:41 | VIT | 2 | Chaloupka, nedovolené bránění | |
26:40 | VIT | 4:0 | Chaloupka (Glas, Fibigr) | |
27:09 | VIT | 5+20 OK | Man, nedovolený zásah do hlavy nebo krku+nedovolený zásah do hlavy nebo krku, odpyká Nazad | |
VIT | 2 | Chaloupka, krosček | ||
KOM | 2 | Jurný, hrubost | ||
KOM | 2 | Antony, hrubost | ||
35:49 | VIT | 5:0 | Fasner | |
36:07 | KOM | 5:1 | Šichtař (Spanel) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:42 | VIT | 2 | Saxa, hákování | |
41:24 | KOM | 2 | Mitro, nedovolené bránění | |
41:49 | KOM | 5:2 | Spanel | |
46:58 | KOM | 2 | Brabenec, podrážení | |
58:23 | VIT | 2 | V. Fojtík, hrubost | |
KOM | 2 | Šichtař, hrubost | ||
Konec |
Přerov – Třinec • po s.n. (1:2) 13:00 2:3
Motor ČB – Liberec • po prodl. 13:00 2:3
K. Vary – Slavia • po s.n. (1:0) 14:00 3:2
HK MD Šumperk – Poruba 15:00 2:7
Vítkovice – Kometa Brno 16:00 5:2
Chomutov – Plzeň 16:30 0:2
HC Litvínov – Sparta • po s.n. (1:2) 16:30 2:3
Tábor – Havlíčkův Brod • po prodl. 17:00 2:3
Pardubice – Mountfield HK 17:00 1:6
Jihlava – Mladá Boleslav • po prodl. 17:00 2:1
Kladno – Hvězda Praha • po prodl. 18:00 5:4
Olomouc – Zlín 18:00 1:7
59:46
59:23
58:56
58:23
V. Fojtík – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
Šichtař – 2 min., hrubost.
58:23
58:03
57:13
56:25
55:33
54:09
53:16
52:51
52:09
51:49
50:53
49:46