4:3
po prodl. (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
18.08.2022, 18:00 • HANT aréna Skalica • Info o změnách stavu (Ivan Harčár)
HK Skalica – HK Gladiators Trnava
4:3
po prodl. (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Landrigan (Kotvan, Vidovič), 26. J. Jurík (Včelka, D. Kadlečík), 49. D. Kadlečík (J. Jurík, Semandel), 65. D. Kadlečík (J. Jurík) – 23. Antonov (Rašin, M. Ejem), 29. Jurák (Korím), 60. Holovič (Antonov)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Skalica:
Bernát – D. Kadlečík, Semandel, O. Janík, Fatul, Hílek, Vidovič, M. Mikula, Sakmár – J. Jurík, Včelka, Obdržálek – Hujsa, R. Nemec, Šátek – Janáč, Landrigan, Kotvan – Šišolák, Rajčák, Kuba.
Náhradníci:
Trenér: Michal Ružička.
HK Gladiators Trnava:
Hollý – M. Ejem, Korím, J. Kocúr, Rašin, Kliment – Holovič, Antonov, R. Dvonč – Jurák, Samadov, Bodnár – Litavec, M. Urban.
Náhradníci:
Trenér: Martin Baran.
Rozhodčí: Valachovič, Jančík – Junek, Haringa.
Diváci: 712.
1. třetina | ||||
06:57 | SKA | 1:0 | Landrigan (Kotvan, Vidovič) | |
14:02 | SKA | 2 | Včelka, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:14 | SKA | 2 | D. Kadlečík, sekání | |
22:20 | SKA | 2 | Sakmár, nedovolené bránění | |
22:59 | TRN | 1:1 | Antonov (Rašin, M. Ejem) | |
24:31 | TRN | 2 | J. Kocúr, podrážení | |
25:08 | SKA | 2:1 | J. Jurík (Včelka, D. Kadlečík) | |
26:28 | SKA | 2 | R. Nemec, hákování | |
26:41 | SKA | 2 | Landrigan, podrážení | |
28:16 | TRN | 2:2 | Jurák (Korím) | |
39:27 | TRN | 2 | Bodnár, držení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:33 | SKA | 3:2 | D. Kadlečík (J. Jurík, Semandel) | |
55:58 | SKA | 2 | Hujsa, hrubost | |
TRN | 2 | M. Ejem, hrubost | ||
58:44 | SKA | 2 | Skalica, příliš mnoho hráčů na ledě | |
59:57 | TRN | 3:3 | Holovič (Antonov) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:29 | TRN | 2 | Holovič, podrážení | |
64:36 | SKA | 4:3 | D. Kadlečík (J. Jurík) | |
po prodl. |
Prostějov – Třebíč 17:00 4:2
Košice – Vlci Žilina 17:00 5:2
Kolín – Pardubice B • po prodl. 17:30 5:4
Chomutov – Cheb 17:30 6:0
Plzeň – Litvínov • zrušeno 17:30 0:0
Slavia – Litoměřice 17:30 4:2
Zlín – Trenčín • po s.n. (1:0) 17:30 3:2
Přerov – Vsetín • po prodl. 18:00 3:2
Sosnowiec – Havířov 18:00 3:4
Opava – Val. Meziříčí 18:00 7:5
SHKM Hodonín – Havlíčkův Brod 18:00 2:1
Jablonec n/N – Ústí n/L 18:00 1:4
Vel. Meziříčí – Vyškov 18:00 2:5
Nový Jičín – Kopřivnice • po s.n. (2:1) 18:00 6:5
K. Vary – Liberec 18:00 0:2
MOSTEČTÍ LVI – Letňany 18:00 3:3
Poprad – Kladno 18:00 4:6
Poprad – Kladno 18:00 4:6
Skalica – Trnava • po prodl. 18:00 4:3
Kometa Brno – Olomouc • po s.n. (1:0) 18:00 1:3
Šumperk – Jastrzębie 18:00 1:0
Příbram – Francie 19:00 8:2
64:36
60:29
Holovič – 2 min., podrazenie.
60:01
60:00
59:57
58:44
hráčska lavica Skalica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.
55:58
Hujsa – 2 min., hrubosť.
Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava:
M. Ejem – 2 min., hrubosť.
48:33
40:01
40:00
39:27
Bodnár – 2 min., držanie.
28:16
26:41
Landrigan – 2 min., podrazenie.
26:28
R. Nemec – 2 min., hákovanie.
25:08
24:31
J. Kocúr – 2 min., podrazenie.
22:59