2:5
konec (0:2, 1:1, 1:2)
18.08.2022, 19:00 • Zimný štadión Zvolen • Števo Lasab
Tipsport: 1.52 5.42 4.33 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.52 - 5.42 - 4.33
HKM Zvolen – HC Frýdek-Místek
2:5
konec (0:2, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 32. Gropp (Huntebrinker, Zuzin), 43. Šiska (Huntebrinker, Langkow) – 1. Svačina (Tepel), 2. Hotěk (Zeman, Svačina), 27. Doktor (Havránek), 43. Havránek (Teper, Svačina), 59. Machala (Svačina, Micálek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HKM Zvolen:
Trenčan (Petrík) – Messner, Hain, Hanna, Mudrák, Sládok (A), Kubka (A), Hraško, S. Barcík – Zuzin (C), Huntebrinker, Gropp – Hecl, Langkow, Sideroff – Rajčan, Šiška, Stupka – Csányi, Marcinek, Chlepčok
Náhradníci:
Trenér: P. Oremus
HC Frýdek-Místek:
Švančara (Mokry) – Havránek (C), Teper, Michálek, Sova, Zeleňák, Žůrek, Adámek – Machala, Vrdlovec, Svačina – Dostálek, Zeman, Doktor – Klimša (A), Haas, Hotěk – Matěj, Jobánek, Geidl – Kozlík
Náhradníci:
Trenér: M. Janeček
Rozhodčí: Štefík, J.Konc ml. – Hanko, Staššák
Diváci:
1. třetina | ||||
00:19 | FRM | 0:1 | Svačina (Tepel) | |
01:16 | ZVO | 2 | Rajčan, příliš mnoho hráčů na ledě | |
02:00 | FRM | 0:2 | Hotěk (Zeman, Svačina) | |
06:02 | ZVO | 2 | Gropp, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:51 | FRM | 2 | Hotěk, hákování | |
26:07 | FRM | 0:3 | Doktor (Havránek) | |
31:41 | ZVO | 1:3 | Gropp (Huntebrinker, Zuzin) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:22 | FRM | 2 | Doktor, hákování | |
42:17 | FRM | 1:4 | Havránek (Teper, Svačina) | |
42:39 | FRM | 2 | Hotěk, podrážení | |
42:53 | ZVO | 2:4 | Šiska (Huntebrinker, Langkow) | |
44:51 | FRM | 2 | Hotěk, podrážení | |
58:17 | FRM | 2:5 | Machala (Svačina, Micálek) | |
Konec |
Prostějov – Třebíč 17:00 4:2
Košice – Vlci Žilina 17:00 5:2
Kolín – Pardubice B • po prodl. 17:30 5:4
Chomutov – Cheb 17:30 6:0
Plzeň – Litvínov • zrušeno 17:30 0:0
Slavia – Litoměřice 17:30 4:2
Zlín – Trenčín • po s.n. (1:0) 17:30 3:2
Přerov – Vsetín • po prodl. 18:00 3:2
Sosnowiec – Havířov 18:00 3:4
Opava – Val. Meziříčí 18:00 7:5
SHKM Hodonín – Havlíčkův Brod 18:00 2:1
Jablonec n/N – Ústí n/L 18:00 1:4
Vel. Meziříčí – Vyškov 18:00 2:5
Nový Jičín – Kopřivnice • po s.n. (2:1) 18:00 6:5
K. Vary – Liberec 18:00 0:2
MOSTEČTÍ LVI – Letňany 18:00 3:3
Poprad – Kladno 18:00 4:6
Poprad – Kladno 18:00 4:6
Skalica – Trnava • po prodl. 18:00 4:3
Kometa Brno – Olomouc • po s.n. (1:0) 18:00 1:3
Šumperk – Jastrzębie 18:00 1:0
Příbram – Francie 19:00 8:2
59:40
59:05
58:17
Asistovali Vladimír Svačina a Jakub Michálek.
58:08
58:08
58:08
57:55
56:43
55:17
55:03
53:40
52:20
50:59
50:14
49:37
48:30
46:52