Mostečtí Lvi – HC Letci Letňany

3:3

konec (0:1, 2:1, 1:1)

18.08.2022, 18:00 • A-BENET Arena, Most • Petr Pracný

Vážení sportovní přátelé, oba týmy se dohodli, že se utkání nebude prodlužovat. Třetí třetina nám přinesla na obou stranách po jedné brance, nejprve skóre otočil ve prospěch domácích Vojtěch Kysela. Poté zkusil ještě Granlundovu fintu domácí Jakub Zdeněk. V 53. minutě srovnal hostující Turek a hosté se snažili zápas ještě otočit. Dvě minuty před koncem byl již překonaný Lukáš Hosnedl, ale výborným zákrokem zaskočil za něj Ivan Řehoř. Utkání nám tedy skončilo výsledkem 3:3. Děkuji za pozornost (20:41:20)

58:43

Zakázané uvolnění domácích

57:27

Ivan Řehoř teď skvěle zastoupil Lukáše Hosnedla, kterého již překonal Dominik Řepík. Trenér brankařů Marek Pinc v případě nouze ví, kam sáhnout

56:55

Domácí skoro dvě minuty odehráli v útočném pásmu, ovšem nic kloudného nevymysleli

55:00

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
Řepík – 2 min., krosček.

54:01

Dominik Arnošt si klepl o kotouč, Lukáš Hosnedl chytá

53:09

Daniel Šoustek zůstává ležet po naražení na otevřená vrátka domácí střídačky. Snad to nebude nic vážného

52:28

Josef Stříbrný už jel sám na Miroslava Kopřivu, skokem mu šanci zmařil Nikita Guryevsky,

50:13

Letňany právě vstřelily branku! Nedáš, dostaneš. Ihned z protiútoku se trefuje ŠTĚPÁN TUREK. Asistence: Jiří Uhlík a Ivan Lytvynov

50:05

Domácí teď uzamkli hostující Letce v útočném pásmu. Zámek končí bombou Tomáše Urbana