1:0

konec (0:0, 1:0, 0:0)

18.08.2022, 18:00 • Škoda aréna • Kateřina Glogarová

Tipsport: 2.08 4.6 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tu konec dnešního utkání. Šumperk si připisuje svou první výhru v přípravě když dokázal tým z Jastrzebie porazit nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. O jedinou branku utkání se ve druhé třetině postaral Vratislav Kunst. (20:32:00)

59:50

Draci drží kotouč na svých holích u své branky, tohle už by jim mělo stačit na výhru.

59:11

Vyloučení v týmu JKH GKS Jastrzębie:
Jansons – 5 min., krosček, odpyká Pelaczyk.

58:34

58:21

Bartoš zblokoval Jansonsovu střelu.

58:07

Z modré střílel Jansons, Lackovič drží kotouč ve výstroji.

57:46

Balizs odjíždí na střídačku, hosté to zkouší se šesti hráči v poli.

57:31

Kunst vyhazuje kotouč za Balizsovu branku.

57:11

Oddechový čas pro tým JKH GKS Jastrzębie.

57:11

Freidenfelds našel svou přihrávkou volného Urbanowicze, proti tomu skvěle z branky povystoupil Lackovič a znemožnil mu tak skórovat.

57:00

Šumperk vyhazuje kotouč do středního pásma.

56:52

Jansons střelou z otočky minul Lackovičovu branku.

56:39

56:33

Hostům se naskytá možnost k vyrovnání. Za hru vysokou holí byl vyloučen na dvě minuty Patrik Kadeřávek.

55:52

Šumperku se nedaří dostat do útočného pásma, hosté vyhazují kotouč zpět k brance Lackoviče. Domácí to ale zatím nemusí mrzet, stále vedou o jednu branku.

55:06

Domácí branka byla vychýlená ze svého postavení, rozhodčí přerušují hru.

55:00

V oslabení se do šance dostal Jansons, Lackovič byl pozorný a kotouč ukryl do své lapačky.