0:2
konec (0:0, 0:1, 0:1)
18.08.2022, 18:00 • Zimní stadion, Mariánské Lázně • Vlastimil Mourek (@04Vlastam)
Tipsport: 1.5 5.2 4.64 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.5 - 5.2 - 4.64
HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec
0:2
konec (0:0, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 35. Šír (Vlach, Najman), 41. Faško-Rudáš (Najman)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Lukeš (Habal) – Mikyska, Rohan, Bernad, Dlapa, Havlín, Pulpán (A), Plutnar – Rachůnek (A), Gríger, Kohout – Koblasa, Černoch, Vondráček (C) – Beránek, Hladonik, Kofroň – Redlich, Baláž, Kružík
Náhradníci:
Trenér: David Bruk
Bílí Tygři Liberec:
Král (Neužil) – Balinskis, Melancon, Rosandič, Šedivý, Derner, Dvořák, Aubrecht – Vlach, Jelínek (C), Čederle – Ordoš, Najman, Faško-Rudáš – Dlouhý, Šír (A), Jiruš – Pérez, Fiala, Jenčovský
Náhradníci:
Trenér: Patrik Augusta
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
00:54 | KVA | 2 | Rohan, podrážení | |
12:23 | LIB | 2 | Melancon, hrubost | |
16:12 | KVA | 2 | Dlapa, nedovolené bránění | |
17:38 | LIB | 2 | Rosandič, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
30:34 | LIB | 2 | Šedivý, držení | |
33:05 | KVA | 2 | Kohout, nedovolené bránění | |
34:11 | LIB | 0:1 | Šír (Vlach, Najman) | |
39:51 | KVA | 2 | Havlín, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:28 | LIB | 0:2 | Faško-Rudáš (Najman) | |
45:27 | KVA | 2 | Pulpán, sekání | |
46:58 | LIB | 2+2 | Vlach, krosček | |
54:19 | LIB | 2 | Jelínek, sekání | |
55:43 | LIB | 2 | Aubrecht, hrubost | |
58:38 | KVA | 2 | Mikyska, držení hole | |
Konec |
Prostějov – Třebíč 17:00 4:2
Košice – Vlci Žilina 17:00 5:2
Kolín – Pardubice B • po prodl. 17:30 5:4
Chomutov – Cheb 17:30 6:0
Plzeň – Litvínov • zrušeno 17:30 0:0
Slavia – Litoměřice 17:30 4:2
Zlín – Trenčín • po s.n. (1:0) 17:30 3:2
Přerov – Vsetín • po prodl. 18:00 3:2
Sosnowiec – Havířov 18:00 3:4
Opava – Val. Meziříčí 18:00 7:5
SHKM Hodonín – Havlíčkův Brod 18:00 2:1
Jablonec n/N – Ústí n/L 18:00 1:4
Vel. Meziříčí – Vyškov 18:00 2:5
Nový Jičín – Kopřivnice • po s.n. (2:1) 18:00 6:5
K. Vary – Liberec 18:00 0:2
MOSTEČTÍ LVI – Letňany 18:00 3:3
Poprad – Kladno 18:00 4:6
Poprad – Kladno 18:00 4:6
Skalica – Trnava • po prodl. 18:00 4:3
Kometa Brno – Olomouc • po s.n. (1:0) 18:00 1:3
Šumperk – Jastrzębie 18:00 1:0
Příbram – Francie 19:00 8:2
59:45
59:00
58:38
58:23
57:43
56:58
56:44
56:09
55:43
55:17
54:19
54:19
53:43
53:02
52:16
51:31
50:58