6:5
po s.n. (2:1) (1:1, 3:3, 1:1 - 2:1)
18.08.2022, 18:00 • Nový Jičín, Zimní stadion • Kopejda
HK Nový Jičín – HC ISMM Kopřivnice
6:5
po s.n. (2:1) (1:1, 3:3, 1:1 - 2:1)
Branky a nahrávky: 7. Franek (Lehečka), 25. Franek (Maliník, Lehečka), 31. Maliník (Lehečka, Franek), 32. Pecha (Štefka), 52. Lehečka (Maliník), rozh. náj. Konečný – 15. Černý (Brodek), 22. Bail (Gola P.), 28. Velecký (Bartošák, Indrst), 29. Häring (Brodek, Pavlík), 49. Velecký (Fojtík F., Indrst)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Nový Jičín:
Irgl (Galuška) – Holáň, Hruška, Tomeček, Hladiš, Váňa, Foltýn, Kožený, Štefka, Lehečka, Škarka, Konečný, Berka, Hilšer, Flok, Handl, Franek, Maliník, Bednář, Pecha.
Náhradníci:
Trenér: Kamil Gebauer
HC ISMM Kopřivnice:
Šembera (Slíž) – Bail, Bartošák, Věntus, Gola R., Hlaváč, Černý, Petřek, Fojtík, Velecký, Indrst, Mach M., Gola P., Pěnčík, Häring, Pavlík Brodek.
Náhradníci:
Trenér: Ladislav Majkus
Rozhodčí:
Diváci: 250
1. třetina | ||||
05:51 | KOP | 2 | Brodek, vysoká hůl | |
06:13 | NJI | 1:0 | Franek (Lehečka) | |
14:54 | KOP | 1:1 | Černý (Brodek) | |
16:59 | KOP | 2 | Černý, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:00 | KOP | 1:2 | Bail (Gola P.) | |
24:07 | NJI | 2:2 | Franek (Maliník, Lehečka) | |
27:26 | KOP | 2:3 | Velecký (Bartošák, Indrst) | |
28:44 | KOP | 2:4 | Häring (Brodek, Pavlík) | |
28:44 | NJI | -Irgl +Galuška (Střídání) | ||
KOP | -Šembera +Slíž (Střídání) | |||
30:02 | NJI | 3:4 | Maliník (Lehečka, Franek) | |
31:14 | NJI | 4:4 | Pecha (Štefka) | |
35:49 | NJI | 2 | Maliník, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:21 | NJI | 2 | Berka, hrubost | |
45:09 | NJI | 2 | Berka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
48:57 | KOP | 4:5 | Velecký (Fojtík F., Indrst) | |
51:22 | NJI | 5:5 | Lehečka (Maliník) | |
53:43 | KOP | 2 | Černý, podrážení | |
58:12 | KOP | 2 | Gola R., vysoká hůl | |
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
NJI | 6:5 | Konečný (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Prostějov – Třebíč 17:00 4:2
Košice – Vlci Žilina 17:00 5:2
Kolín – Pardubice B • po prodl. 17:30 5:4
Chomutov – Cheb 17:30 6:0
Plzeň – Litvínov • zrušeno 17:30 0:0
Slavia – Litoměřice 17:30 4:2
Zlín – Trenčín • po s.n. (1:0) 17:30 3:2
Přerov – Vsetín • po prodl. 18:00 3:2
Sosnowiec – Havířov 18:00 3:4
Opava – Val. Meziříčí 18:00 7:5
SHKM Hodonín – Havlíčkův Brod 18:00 2:1
Jablonec n/N – Ústí n/L 18:00 1:4
Vel. Meziříčí – Vyškov 18:00 2:5
Nový Jičín – Kopřivnice • po s.n. (2:1) 18:00 6:5
K. Vary – Liberec 18:00 0:2
MOSTEČTÍ LVI – Letňany 18:00 3:3
Poprad – Kladno 18:00 4:6
Poprad – Kladno 18:00 4:6
Skalica – Trnava • po prodl. 18:00 4:3
Kometa Brno – Olomouc • po s.n. (1:0) 18:00 1:3
Šumperk – Jastrzębie 18:00 1:0
Příbram – Francie 19:00 8:2
6. série 2:1
6. série 2:1
5. série 1:1
5. série 1:1
4. série 1:1
4. série 0:1
3. série 0:1
3. série 0:1
2. série 0:1
2. série 0:1
1. série 0:0
1. série 0:0
60:00