3:5
konec (2:1, 1:0, 0:4)
20.11.2021, 22:00 • Amalie Arena, Tampa • Daniel Fekets (@DFekets)
Tipsport: 1.74 4.64 3.7 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.74 - 4.64 - 3.7
Tampa Bay Lightning – New Jersey Devils
3:5
konec (2:1, 1:0, 0:4)
Branky a nahrávky: 6. Rutta, 19. Maroon (Colton, Sergačjov), 27. Hedman (Katchouk, Rutta) – 14. Šarangovič (Holtz), 42. Mercer (Šarangovič, Siegenthaler), 46. Vesey (P. K. Subban, Siegenthaler), 50. Šarangovič (Bratt, N. Hischier), 59. Tatar (Graves)
Karty:
Neproměněná penalta:
Tampa Bay Lightning:
Vasilevskij (B. Elliott) – Rutta, Hedman (A), Bogosian, McDonagh (A), Sergačjov, Claesson – Cirelli, B. Point, Palát – M. Joseph, Stamkos (C), Killorn – Perry, Bellemare, Maroon – Raddysh, Colton, Katchouk.
Náhradníci:
Trenér:
New Jersey Devils:
Blackwood (J. Bernier) – D. Hamilton, Graves, Severson (A), Ty Smith, P. K. Subban (A), Siegenthaler – Tatar, N. Hischier (C), Zacha – Bratt, Mercer, A. Johnsson – Holtz, Šarangovič, Kuokkanen – Zetterlund, M. McLeod, Vesey.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: St. Laurent, Chmielewski – Cormier, Fournier
Diváci: 19 092
1. třetina | ||||
02:10 | NJD | 2 | P. K. Subban, nedovolené bránění | |
05:49 | TBL | 1:0 | Rutta | |
08:47 | NJD | 2 | Zacha, nedovolené bránění | |
09:10 | TBL | 2 | Killorn, držení hole | |
13:56 | NJD | 1:1 | Šarangovič (Holtz) | |
17:31 | NJD | 2 | Severson, hákování | |
18:15 | TBL | 2:1 | Maroon (Colton, Sergačjov) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:17 | TBL | 3:1 | Hedman (Katchouk, Rutta) | |
27:36 | TBL | 2 | Perry, nedovolený zásah do hlavy nebo krku | |
31:19 | TBL | 2 | Killorn, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:12 | NJD | 3:2 | Mercer (Šarangovič, Siegenthaler) | |
45:39 | NJD | 3:3 | Vesey (P. K. Subban, Siegenthaler) | |
49:34 | NJD | 3:4 | Šarangovič (Bratt, N. Hischier) | |
55:02 | NJD | 2 | D. Hamilton, podrážení | |
58:44 | NJD | 3:5 | Tatar (Graves) | |
Konec |
Zlín – Liberec 12:00 1:5
Kladno – Třinec 12:00 1:5
Pardubice – Salzburg 12:00 5:0
Mountfield HK – Motor ČB 12:15 5:3
Kometa Brno – Mladá Boleslav • po s.n. (3:2) 13:00 6:5
Jihlava – Chomutov 13:00 4:2
Sparta – Havířov 13:00 3:1
Plzeň – Olomouc 13:00 7:2
K. Vary – Vítkovice • po s.n. (1:2) 13:00 2:3
Slavia – HC Litvínov 13:45 3:1
Vítkovice – Kometa Brno 12:00 3:6
Havířov – Poruba 12:00 1:0
Přerov – Zlín 12:00 7:1
Olomouc – Vsetín 12:00 4:2
Chomutov – Plzeň 12:00 1:2
Motor ČB – Jihlava 12:00 1:5
Hvězda Praha – Mladá Boleslav 12:15 5:4
HK MD Šumperk – Třinec 13:00 2:6
Kobra – Sparta 14:30 2:12
Mountfield HK – Technika Brno 16:00 9:2
Slavia – Tábor 17:15 4:1
PZ Kladno – K. Vary 17:45 1:8
55:02
31:19
27:36
17:31
09:10
08:47
02:10