2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HC ISMM Kopřivnice

4:6

konec (3:2, 0:1, 1:3)

20.11.2021, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 17. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Hladký)

Utkání je u konce! SHK Hodonín nedokázal vstřelit vyrovnávací branku poté, co mu utekl úvod poslední třetiny, ve kterém inkasoval rovnou dvě branky. Góly Erika Hložánka s Rostislavem Vaňkem v závěrečné desetiminutovce stanovily konečný výsledek utkání na 4:6. Drtiči si tak před zraky svého publika nepřipsali ani jeden bod.

59:57

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Miroslav Marek – 2 min., podrážení).

58:00

Dnešní utkání sleduje 315 diváků!

57:38

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Hosté přidávají šestý gól v utkání, o který se postaral ROSTISLAV VANĚK! Kopřivničtí se tak výrazně přiblížili vítězství v dnešním utkání. Asistence: Patrik Gola. (15:25:09)

51:08

Drtiči právě vstřelili branku!
Autor branky, který dává kontaktní gól na 4:5 je ERIK HLOŽÁNEK. Asistence: Michal Romančík.

50:35

49:15

48:35

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Matěj Mach – 2 min., sekání).

47:15

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (David Lekeš – 2 min., hákování).

45:14

Autorem branky je ROSTISLAV VANĚK. Asistence: Ondřej Sluštík.

43:20

Autorem branky je JIŘÍ BRODEK. Asistence: Tomáš Fojtík.

40:01

Ve druhé třetině jsme se mohli dočkat pouze jedné branky, a to ve 37. minutě, kdy Daniel Hrubý vyrovnal stav utkání na 3:3.

40:00

39:13

37:13

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Jakub Mach – 2 min., podrážení).

36:34

Autorem branky je DANIEL HRUBÝ- 3:3! Bez asistence.

4:6

Branky a nahrávky: 4. Hložánek (Komínek, Miklík), 9. Mikulík, 15. Fišera (Komínek, Miklík), 52. Hložánek (Romančík) – 7. Mach (Pokorný), 20. Mach (Hotěk, Gola), 37. Hrubý, 44. Brodek (Fojtík), 46. Vaněk (Sluštík), 58. Vaněk (Gola)

SHK Drtiči Hodonín: Kořének (Martinčík)- Sedláček, Hefka, Mikulík, Fišera, Škapík, Miklík (C)- Hložánek, Janás, Komínek (A), Rozsahegyi, Lekeš, Balán (A), Marek, Raevskii, Romančík.

HC ISMM Kopřivnice: Kučera (Šindelka)- Fojtík, Vacula, Štěpánek, Bail, Krzak, Marek (A)- Hrubý, Brodek, Vaněk, M. Mach, J. Mach (C), Pargáč, Seidler, Hotěk, Indrst, Pindel, Gola, Pokorný, Sluštík (A).

Rozhodčí: Maťašovský- Maloušek, Hübl.

2:31 KOP 2 Bail, podrážení
3:18 HOD 1:0 Hložánek (Komínek, Miklík)
6:45 KOP 1:1 Mach (Pokorný)
8:13 HOD 2:1 Mikulík
12:32 HOD 2 Fišera, podrážení