3:4

po prodl. (1:2, 0:1, 2:0 - 0:1)

20.11.2021, 17:00 • 22. kolo • Ondřej Nejedlo

Tipsport: 2.47 4.5 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ani druhé prodloužení této sezóny domácímu týmu nevyšlo, nicméně bod z dnešního zápasu se počítá. (19:28:41)

63:53

63:53 Vojtěch TOMI - 3:4

63:53

Baník právě vstřelil branku!
Domácí již byli dlouho na ledě. Vstříc Královi se vydal osamocený VOJTĚCH TOMI, který udělal rychlou kličku a zasunul mu kotouč za beton. Asistence: Tomáš Šmerha, Jan Pohl.

63:32

Střela hostů byla sražena za branku.

62:30

Dušek našlápl po levém křídle, Beran si připisuje úspěšný zákrok lapačkou!

61:56

Hostujícímu týmu byl odpískán ofsajd.

61:22

Šír střílel do protipohybu Berana, který vytěsnil puk špičkou betonu!

61:03

Pohlovu střelu z mezikruží vyráží Král.

60:26

Aubrecht nabízel puk Špačkovi před branku. Beran vůbec nevěděl, kde má kotouč, ten ale má mezi betony!

60:01

Skončila třetí třetina, ve které domácí stáhli manko a po infarktovém závěru si minimálně bod z dnešního střetnutí odnesou. O ten druhý se bude bojovat za malou chvilku.

60:00

59:59

Od modré pálil znovu Strejček, avšak těsně vedle!

59:43

Strejčkova střela z kruhu trefila boční tyč!

59:12

Ofsajd domácího týmu posílá hru do středního pásma.

58:55

Šmerha se řítil do útočného pásma, kam ho nepustil Bukač.

58:39

Jirušův pokus srazili hosté do ochranné sítě.

58:28

Kotouč je znovu u Krále, odkud rozehrává Aubrecht.

3:4

Branky a nahrávky: 3. A. Dlouhý (Dušek, Pabiška), 44. Čederle (J. Šír, Jansa), 50. A. Dlouhý (Wiencek, Štibingr) – 5. Kuťák (Šmerha, J. Pohl), 15. J. Pohl (Šmerha, D. Přibyl), 40. Jiskra (J. Novák), 64. Tomi (Šmerha, J. Pohl)

HC Benátky nad Jizerou: D. Král (Žajdlík) – Štibingr, Aubrecht, Kunst, J. Šedivý, Bukač, Hampl, Žůrek – J. Šír, Dušek, Daniel Špaček – Pabiška, Čederle, Jiruš – A. Dlouhý, Jansa, Wiencek – Křepelka, Kalaj, E. Čermák.

HC Baník Sokolov: A. Beran (Cichoň) – J. Novák, Klejna, Strejček, J. Pohl, Weinhold, A. Rulík, Vodička – Tomi, Jiskra, Jurčík – Kružík, Kverka, D. Přibyl – Šmerha, T. Rohan, Šik – Křemen, Hašek, Kuťák.

13:18 BEN 2 Aubrecht, podrážení
14:17 SOK 1:2 J. Pohl (Šmerha, D. Přibyl)
39:16 SOK 1:3 Jiskra (J. Novák)
42:49 SOK 2 Hašek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
43:51 BEN 2:3 Čederle (J. Šír, Jansa)
49:17 BEN 3:3 A. Dlouhý (Wiencek, Štibingr)
50:07 BEN 2 Daniel Špaček, příliš mnoho hráčů na ledě
53:23 SOK 2 A. Rulík, vražení na mantinel