Chance liga

VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov

5:3

konec (1:1, 1:0, 3:2)

20.11.2021, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • 22. kolo • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

Tipsport: 1.82 4.6 3.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Za námi je dnešní zápas. Domácí šli dvakrát do jednobrankového vedení. Nejprve se prosadil David Březina. Za hosty srovnal Jakub Svoboda. Na 2:1 navyšoval ve druhé třetině Roman Půček. Poté se Valaši ve třetí třetině prosadili třikrát a vypracovali si tříbrankový náskok. Postupně dvakrát se trefil Luboš Rob, poté Zubr stáhl náskok na rozdíl jedné branky díky Tomáši Doležalovi a Janu Süssovi. Závěr ale potvrdili do prázdné klece domácí. Podruhé se představil gólem v derby Roman Půček a dnešní zápas tedy i přes drama ve třetí třetině zůstal Na Lapači.

Ode mě je to pro dnešek vše a přeji vám pěkný zbytek večera. (19:45:34)

59:56

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Daniel Indrák – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Adam Hořanský – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Michal Gago – 2 min., držení).

59:56

Ke konci zápasu vznikla v útočné třetině Přerova bitka. Hořanský nakonec přepral Indráka. Bude se vylučovat.

59:43

59:43 Roman PŮČEK - 5:3

59:43

Vsetín právě vstřelil branku!
A je dokonáno. Vsetín si nakonec nejspíše odnese z dnešního zápasu všechny tři body. Ačkoli to tak místy nevypadalo. Do prázdné klece upravil výsledek střelou ze středního pásma ROMAN PŮČEK. Asistence: Tomáš Pitule.

Přerov právě vstřelil branku!
To je nepříjemné pro domácí! Nyní nebyli domácí zadáci na brankovišti důslední a Málek propustil kotouč do branky. O kontaktní gól Zubrů se postaral JAN SÜSS. Že by bylo ještě Na Lapači k vidění drama? Asistence: František Hrdinka a Tomáš Doležal.

57:38

Přerov to zkouší v šesti.

57:20

Vsetín se snaží kontrolovat hru.

56:22

Dvě šance na gól pro domácí. Nejprve mohl skórovat Zeman, poté Vlach, ani jeden Klimeše nepřekonali.

55:34

Valaši drží kotouč pod kontrolou, posílají jej do středního pásma, kde ses Přerov snaží získat a vyrážet na opačnou stranu.

54:43

Vsetín zahání kotouč do útočného pásma.

54:19

53:02

53:02 Tomáš DOLEŽAL - 4:2

53:02

Přerov nyní vystřihl rychlou akci a prosadil se v oslabení. Hosté snižují na rozdíl jedné branky. Na konci akce, na kterou nahrál Hrabal od pravého mantilu stál TOMÁŠ DOLEŽAL, jenž prostřelil Málka. Asistence: Josef Hrabal.

52:19

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Krisl – 2 min., nedovolené bránění).

5:3

Branky a nahrávky: 5. D. Březina (A. Zeman, Smetana), 34. R. Půček (Gago), 41. Rob (Pitule, Jerofejevs), 47. Rob (R. Půček, Pitule), 60. R. Půček (Pitule) – 10. Jakub Svoboda (D. Krenželok), 54. T. Doležal (Hrabal), 59. Süss (Hrdinka, T. Doležal)

VHK ROBE Vsetín: J. Málek (D. Sachr) – Jerofejevs, Štach (A), Ondračka, Smetana, J. Jenáček, Hryciow – R. Půček, Rob, Gago – R. Vlach, A. Zeman, Apolenář – D. Březina (C), Klímek, Hořanský – Š. Jenáček, Vítek, Pitule.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Petrásek) – R. Černý, D. Krenželok, Kubeš, Hrabal, Hrdinka, Krisl (C), Ševčík – T. Doležal (A), Pšurný (A), Süss – Jan Svoboda, Jakub Svoboda, Matěj Svoboda – Herman, F. Dvořák, Sebera – M. Kratochvil, D. Indrák.

Rozhodčí: Skopal, Cabák – Vašíček, Hranoš