Extraliga dorostu

HC Slavia Praha – HC Tábor

4:1

konec (1:0, 2:1, 1:0)

20.11.2021, 17:15 • Zimní stadion Eden • Skupina Střed • Šimon Rogner (@simonrogner)

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (19:22:18)
Slávističtí dorostenci porážejí v sobotním zápase v Edenu Tábor 4:1. V zápase plném přesilovek a oslabení nakonec svému soupeři ve druhé třetině odskočili a ve třetí třetině si náskok pohlídali.

58:56

Slávisté si hlídají poslední minuty, sami naopak ještě útočí.

57:15

Krejčí výborně projel přímo před Tesařem v době Karasovy prudké střely od modré, táborský brankář ji však nakonec s problémy vyrazil.

55:26

Vavřena teď raději přidržel po střele puk, vhazuje se po jeho pravici.

55:15

Oba týmy v plném počtu.

53:15

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Švec – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Sabiniok – 2 min., sekání).

51:36

Slavia právě vstřelila branku!
Zaváhání táborské defenzivy slávisté trestají a odskakují na rozdíl třech gólů. Povedenou kombinaci s Tomasem a Chludilem zakončoval do odkryté branky MÁRTON NEMES. Asistence: Danny Chludil a Radek Tomas.

50:45

Vosmíkovu střelu dorážel přímo před Tesařem volný Filip, ale táborského gólmana, který předvedl rychlý reflex, nepřekonal!

47:14

Cícha si sjel z obrany před branku, kde málem dorazil nahrávku jednoho ze svých spoluhráčů.

44:09

43:42

A další šance Tábora, ve které se tentokrát ocitl v mezikruží Jakub Ondřej, na připraveného Vavřenu však nevyzrál.

43:18

Matyáš Cícha trefil pravou tyčku Vavřenovy branky!

42:57

Jeden z nejaktivnějších táborských střelců Sabiniok dvakrát prověřil Vavřenu, který musel být proti jeho prudým střelám ve střehu.

42:09

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Ciolek – 2 min., podrážení).

42:09

Adam Špánek ujel do brejku, v pořádném zakončení mu ale na poslední chvíli zabránil faulem Ciolek. Rozhodčí ale trestné střílení tentokrát nenařídil.

40:37

Sešívaní jsou hned v úvodu třetí třetiny v tlaku, Tesař si pohlídal střelu Tomase.

40:01

4:1

Branky a nahrávky: 6. Tomas (Vosmík), 23. Kříženecký (Švec, Vosmík), 34. Tomas (Fiilip, Švec), 52. Nemes (Chludil, Tomas) – 21. Sabiniok

HC Slavia Praha: Vavřena (Vedral) – Karas, Kříženecký, Tichý, Hubinka, Švec, Kubánek, Ciolek – Nemes, Krejčí, Sander, Chludil, Filip, Skalský, Tomas, Němeček, Vosmík.

HC Tábor: Tesař (Maňas) – Bůžek, Shaklein, Šťastný, Cícha, Ondřej, Šíma – Křepelka, Šindelář, Kofroň, Dušek, Špánek, Kupka, Fábera, Pospíchal, Eremiáš, Sabiniok.

Rozhodčí: Raška – Beneš, Kurtin

01:58 TAB 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Eremiáš
03:50 SLA 2 Ciolek, hákování
05:49 SLA 1:0 Tomas (Vosmík)
08:28 SLA 2 Chludil, podrážení
11:34 TAB 2 Kupka, hákování