5:4
po s.n. (1:0) (0:3, 3:0, 1:1 - 0:0)
20.11.2021, 18:00 • Zimní stadion města Opavy • 17. kolo • Tomáš Chalupa
Tipsport: 2.15 4.5 2.36 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.15 - 4.5 - 2.36
HK Opava – SKLH Žďár nad Sázavou
5:4
po s.n. (1:0) (0:3, 3:0, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 21. Vojtovič (Beránek, Kunc), 24. Wolf, 36. Vojtovič (Vašenka, Beránek), 56. Beránek (Kunc, Vojtovič), rozh. náj. Šindelář – 5. Jícha (Prokš, Půža), 10. Jícha (Vašíček, Prokš), 14. Čermák (Štěpánek, Wasserbauer), 53. Vašíček (Čermák)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Opava:
Piták (Vítek) – Ficek, Kunc, Zelenka, Šindelář (C), Thiel, Věntus, Zouhar – Malina, Peterka, Damašek, Beránek, Vojtovič, Wolf (A), Horný, Krupa, Štindl, Hendrych, Buršík, Vašenka
Náhradníci:
Trenér:
SKLH Žďár nad Sázavou:
Čáp (Sláma) – Vašíček, Macek, Váňa, Čermák, Pleva (C), Pražák, Půža – Jícha, Štěpánek, Čermák, Kovárů, Bureš (A), Wasserbauer, Prokš (A), Adam, Chlubna, Gregar
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vaněk – Bezděk, Veselý
Diváci:
1. třetina | ||||
01:42 | ZNS | 2 | Váňa, krosček | |
04:24 | ZNS | 0:1 | Jícha (Prokš, Půža) | |
06:59 | ZNS | 2 | Jícha, podrážení | |
09:50 | ZNS | 0:2 | Jícha (Vašíček, Prokš) | |
13:05 | ZNS | 0:3 | Čermák (Štěpánek, Wasserbauer) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:32 | ZNS | 2 | Chlubna, podrážení | |
20:55 | OPA | 1:3 | Vojtovič (Beránek, Kunc) | |
23:07 | OPA | 2:3 | Wolf | |
25:12 | OPA | 2 | Šindelář, nedovolené bránění | |
28:32 | ZNS | 2 | Vašíček, nedovolené bránění | |
31:10 | OPA | 2 | Zelenka, krosček | |
35:12 | OPA | 3:3 | Vojtovič (Vašenka, Beránek) | |
36:38 | ZNS | 2 | Štěpánek, podrážení | |
37:53 | OPA | 2 | Peterka, příliš mnoho hráčů na ledě | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:13 | OPA | 2 | Vašenka, nedovolené bránění | |
45:58 | ZNS | 2 | Vašíček, podrážení | |
47:44 | OPA | 2 | Šindelář, držení | |
49:58 | ZNS | 2 | Pleva, krosček | |
52:06 | ZNS | 3:4 | Vašíček (Čermák) | |
55:10 | OPA | 4:4 | Beránek (Kunc, Vojtovič) | |
59:07 | ZNS | 2 | Váňa, nedovolené bránění | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
65:00 | OPA | 5:4 | Šindelář (rozh. náj.) | |
po s.n. |
Zlín – Liberec 12:00 1:5
Kladno – Třinec 12:00 1:5
Pardubice – Salzburg 12:00 5:0
Mountfield HK – Motor ČB 12:15 5:3
Kometa Brno – Mladá Boleslav • po s.n. (3:2) 13:00 6:5
Jihlava – Chomutov 13:00 4:2
Sparta – Havířov 13:00 3:1
Plzeň – Olomouc 13:00 7:2
K. Vary – Vítkovice • po s.n. (1:2) 13:00 2:3
Slavia – HC Litvínov 13:45 3:1
Vítkovice – Kometa Brno 12:00 3:6
Havířov – Poruba 12:00 1:0
Přerov – Zlín 12:00 7:1
Olomouc – Vsetín 12:00 4:2
Chomutov – Plzeň 12:00 1:2
Motor ČB – Jihlava 12:00 1:5
Hvězda Praha – Mladá Boleslav 12:15 5:4
HK MD Šumperk – Třinec 13:00 2:6
Kobra – Sparta 14:30 2:12
Mountfield HK – Technika Brno 16:00 9:2
Slavia – Tábor 17:15 4:1
PZ Kladno – K. Vary 17:45 1:8
65:00
Vítězný nájezd dal JIŘÍ ŠINDELÁŘ.
5. série 1:0
5. série 1:0
4. série 1:0
4. série 1:0
3. série 1:0
3. série 1:0
2. série 1:0
2. série 1:0
1. série 1:0
1. série 1:0
65:00
64:55
63:09
62:34
62:19
61:45