20.11.2021, 15:00 • Ledovyj dvorec Viťaz, Podolsk • Karel Jedlička

Tipsport: 1.54 4.91 4.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu 33:22 (10:7, 11:4, 7:9 – 5:2)
Hity 15:22
Čas v útoku 11:00 – 9:39
Vyloučení 2:4, bez využití.

Do zápasu nezasáhl žádný český či slovenský hokejista. (17:31:35)
Úvod souboje z ligového suterénu přinesl bláznivých 61 vteřin, kdy padly tři branky. Na gól Viťazu ze závaru na 2:0 reagovali hosté hned 12 sekund po buly a stav 2:1 vydržel přes výraznou převahu domácích až do poloviny třetí třetiny, kdy šťastným odrazem vyrovnal Nicholls. Přesněji by se dalo napsat, že o jeho hůl vyrovnal nechtěně domácí brankář.
V prodloužení nevyšel domácím risk s odvoláním gólmana, z brejku pak po návratu Kloberdance do klece rozhodl Parker Foo.

64:13

64:13 Parker FOO - 2:3

64:13

Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Obrovskou radost v čínském táboře rozpoutal PARKER FOO, který vjel v plné rychlosti do mezery na modré čáře a i v pádu dokázal po ledě posunout kotouč za Kloberdance. Posunutí domácí brány přišlo až o zlomek vteřiny později.
Asistence: Ryan Sproul, Alexandr Lazušin.

63:56

Kloberdaněc se rychle vrací na led a stihl to včas.

63:21

Lazušin vyráží Aaltonenovu střelu k tyči, přes celé hřiště pak netrefuje prázdnou bránu jen o centimetry Squires. Zakázané uvolnění neumožní Kunlunu prostřídat.

63:05

Viťaz nepůjčuje trojici soupeře puk a snaží se ji souhrou na jeden dotek unavit.

61:57

Miro Aaltonen pálil z pravého kruhu bez přípravy do Lazušinova betonu.

61:45

Sledujeme nečekaný trenérský tah, kdy domácí v prodloužení odvolali brankáře a hrají 4 na 3.

61:08

Roizhodnutí měl na holi po skvělém prohození puku od Coryho Kanea hostující Clifford Pu. Blafák do bekhendu mezi betony ze samostatného nájezdu však Maxim Kloberdaněc vystihl.

60:01

Kunlun nedávno stáhl čtyřbrankové manko s Chabarovskem, dnes se mu povedl poloviční počin. Skóre 2:1 vydrželo skoro 44 minut, než se podařilo vyrovnat dotírajícímu Nichollsovi, kterého trefil pukem domácí brankář Kloberdaněc.

59:40

Základní hrací doba se dohrává na jistotu bodu z obou stran.

58:40

Dnešní utkání sleduje 1000 diváků, což je maximum, umožněné protikoronavirovými opatřeními v Moskevské oblasti.

58:21

Za vyhozeným toušem spěchal Aaltonen, zakázanému uvolnění Viťazu však nezabránil.

57:27

Z tlaku Kunlunu končí kotouč po Bartleyho přizvednuté střele v hledišti.

56:11

Viťaz rychle otáčí hru, Lazušin skokem na led zalehává kotouč.

2:3

Branky a nahrávky: 6. Volodin (Rasskazov, Šiksatdarov), 6. N. Gončarov (Smolin) – 7. S. Foo, 50. Nicholls (Riche), 65. P. Foo (Sproul, Lazušin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Kloberdanec (Saprykin) – Busygin, Kemiläinen, K. Ljamin, Jegor Voronkov, Lisovec, Rydčenko, Jepišin – Ojamäki, M. Aaltonen, Audette – I. Zinčenko, Šiksatdarov, Zubov – Starkov, Volodin, Rasskazov – Smolin, N. Gončarov, Malychin (C) – Smirnov.

Red Star Kunlun: Lazušin (J. Smith) – Chelios, Sproul, D. Osipov, N. Chlystov, Bartley (C), Fram, Jen – Lockhart, S. Foo, P. Foo – Pu, Tyler Wong, Werek – C. Kane, Nicholls, M. Abramov – Squires, Riche, C. Čang.

Rozhodčí: Morozov, Ščeňov – Kuprijanov, Maximovskij