HC Dukla Jihlava – HC Škoda Plzeň

2:4

konec (0:3, 1:0, 1:1)

16.10.2021, 12:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • 11. kolo • Natálie Poláčková

Zápas vyhrála HC Škoda Plzeň. Výhru zpečetil 5 vteřin před koncem Marcel Marcel, který se trefil do prázdné brány. Jihlava se ještě snažila vyrovnat, což i po Sapíkově střele vypadalo nadějně. Nakonec se jim to ale nepodařilo. Přeji hezký zbytek dne. (14:15:05)

59:55

Plzeň právě vstřelila branku!
Autorem branky je MARCEL. Asistence: Kopic.

59:50

Proti Matějíčkovu nahození zasahuje Němeček.

58:57

Maláč musel zasahovat.

58:32

Ofsajd přerušil hru.

58:28

Dukla právě vstřelila branku!
Dukle se vyplatila hra bez brankáře a MATYÁŠ SAPÍK střílí druhý gól Dukly.

58:12

Oddechový čas pro domácí.

58:12

Kotouč končí v ochranné síti a Jihlava zkouší hru v 6.

57:49

Kvasničkova střela skončila na vyrážečce Maláče.

57:20

Dukla se stále snaží vyrovnat, ale Plzeň jim to nechce dovolit.

56:13

Číhal zůstává ležet na ledě a na střídačku mu musí pomáhat spoluhráči.

55:56

Kremláček trefil břevno Maláčovi brány čímž přerušil hru.

55:36

Dukle se stále nedaří udržet útočné pásmo a hru přerušil následný ofsajd na straně Plzně.

55:06

Zakázané uvolnění přerušilo útočnou akci Jihlavy.

54:39

Plzeň se usazuje v útočném pásmu a zkouší znovu prostřelit jihlavského gólmana.

54:02

Maláč přerušil hru a vhazovat se bude po jeho pravici.

53:38

Vyvial zaváží puk až k bráně Němečka, kde se Plzeň opět ujímá puku.

52:53

U mantinelu vybojoval kotouč Rauš, ale na modré ho nedokázal Kerber udržet a Plzeň se dostává do šance.

51:23

Vranka v rohu vybojoval puk a brání Plzni dostat se do šancí.

50:31

Jihlava je oproti ostatním třetinám značně aktivnější, ale nedaří se jim dostat ke střelám.

49:20

Jungwirth na modré čáře udržel puk, ale na podruhé se mu to nepovedlo a Plzeň vyhazuje za cenu zakázaného uvolnění.

48:30

Maláč musel ihned po návratu Kvasničky na led úřadovat lapačkou.

48:01

Když už to vypadalo na nadějnou střelu na straně Dukly ke kotouči se dostal obránce Plzně a vyhodil na druhou stranu kluziště.

46:50

Dukle se ani v nejmenším nedaří dostat k nebezpečné střele a hraje se převážně ve středním pásmu.

45:55

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kvasnička – 2 min., nedovolené bránění).

45:35

Topol dobře myslel přihrávku, jenže jeho spoluhráč nestihl ke kotouči dobruslit a Hraje Plzeň.

44:51

Nevšímal vybojoval ve středním pásmu puk. Nakonec se k němu ale dostala Plzeň a Dukla byla nucená vyhodit na zakázané uvolnění.

44:08

Matějíček vyhodil na zakázané uvolnění Dukly.

43:40

Další Maláčův zásah proti útoku hostujících hráčů.

42:23

Slanina měl další šance, ale naštěstí pro Duklu jí nevyužil a Jihlava může hrát.

41:42

Hamšík trefuje Maláče do helmy a hru přerušila právě tato střela.

41:20

Od modré zkusil vystřelit Pánek a Maláč zasahuje.

40:50

Jihlava vyhodila na zakázané uvolnění a vhazovat se bude po pravici Maláče.

40:15

Maláč pomohl Dukle k získání puku.

40:01

Druhá třetina přinesla nejen hodně vyloučení, ale také jeden gól. Dukle se necelou minutu před koncem podařilo snížit stav utkání na 3:1 po střele Čermáka, který se díky tvrdé střele z kruhu prosadil. V poslední třetině se Dukla zajisté pokusí dohnat dvougólové manko a otočit stav utkání.

40:00

39:40

Čermák zůstal ležet na ledě a po příjezdu na střídačku se o něj starají lékaři.

39:18

Dukla se snažila zmást rankáře Plzně. Což se jí povedlo a ač to vypadalo, že ještě dojde k nějaké přihrávce, tak to sám na sebe vzal PATRIK ČERMÁK, který po přihrávce od Matějíčka propálil Němečka z kruhu.
Asistence: Matějíček.

39:10

Jungirthova tvrdá střela skončila na zadním mantinelu.

38:42

Dukla si vyzkouší přesilovku 5 na 3.

38:24

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Soukup – 2 min., podrážení).

37:54

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Kerber – 2 min., bitka).
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Malát – 2 min., bitka).
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kvasnička – 2 min.).

37:26

Kopic prověřuje Maláče další tvrdou střelu z před brankoviště.

37:08

Dukla se rychle osvobozuje a Plzeň musí začínat odznovu.

36:28

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Pavelec – 2 min., vysoká hůl).

36:04

Matějíček hokejkou zastavil kotouč a pomohl Dukle dostat se do útočné třetiny. Plzeň si pomohla pouze vyhozením puku, z čehož vzniklo zakázané uvolnění.

34:51

Hra se stále přesouvá ze strany na stranu. Jungwirth přenechal kotouč Menšíkovi, jenž se pokusil vystřelit. Němeček musel zasahovat.

33:50

Další zákrok Maláče proti střele od modré. Jihlavě se konečně podařilo zavést kotouč do útočného pásma.

32:48

Ženíšek tvrdou ránou prověřil Maláče. Tomu puk zprvu vypadl, ale nakonec ho dokázal pokrýt.

32:29

Zakázané uvolnění přerušuje hru 4 vteřiny před koncem jihlavské přesilovky.

31:40

Maláč hokejkou zastavil vyhozený kotouč. Vyvial se dostal do šance, ještě přihrál před bránu a Němeček musel zasahovat betonem.

31:13

Dukla si sice v přesilovce drží pásmo, ale nedostává se ke střele. Vyhozený puk na střídačku přerušil hru.

30:33

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Dolhý – 2 min., držení).

30:30

Němeček měl poprvé po delší době se střelou hodně práce. Kerber vystřelil a kotouč skončil v lapačce právě Němečka.

29:40

Kerberovi puk ujel a dostal se k němu plzeňský útočník, který zaváží kotouč k Maláčovi.

28:49

Čermák zkusil vrazit do kotouče, ale nestačilo to k tomu, aby se dokutálel do brány.

28:15

Z otočky se pokusil vystřelit Slanina Jeho střela skončila na zadním mantinelu a Dukla vyhazuje puk na druhou stranu kluziště.

27:47

V rohu padá Soukup, který rychle jel střídat. Hru mezitím přerušil Maláč.

27:10

Sapík se snaží vymyslet, jak se dostat do útoku. Kotouč z pásma nakonec dostal Pavelec, ale nepodařilo se mu dostat kw střele.

26:30

Úmyslný ofsajd na straně Plzně přesouvá hru do útočného pásma Dukly.

26:20

Další Maláčův úspěšný zákrok.

26:10

Zdarsa se dostal k puku a chtěl ho dostat ke spoluhráčům. To se mu ale nepovedlo a zakázané uvolnění přerušilo hru.

25:30

25:26

Už po několikáté se Plzeň osvobozuje.

25:02

Matějíček dojel puk a nahrál ho Nevšímalovi, který se snažil vymyslet útočnou akci.

24:02

I přes oslabení se Plzeň dostala ke střele, ale ta skončila na síti brány Maláče. Dukla se ale po této akci nemůže dostat do útoku.

22:42

Čermák se od modré pokusil vystřelit, ale Němeček jeho střelu vyrazil.

22:07

Plzeň se rychle osvobozuje a Dukla musí začínat útok ze svého pásma.

21:41

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Marcel – 5 min.).

21:41

Na ledě zůstal ležet hráč Plzně.

21:07

Maláč zasahuje lapačkou proti střele Soukupa.

21:04

Další zakázané uvolnění na straně Dukly.

20:34

Zakázané uvolnění přerušuje hru.

20:01

První třetina nám nabídla 3 góly. Všechny na straně Plzně. Dva z nich dal Jan Slanina a vteřinu před koncem dostal kotouč za záda Maláče Kopic.

20:00

19:59

Přesilovku využívá vteřinu před koncem tvrdou střelou od modré MAREK KOPIC a upravuje skóre na 3:0.

19:20

Jihlava se osvobozuje a Plzeň musí rozjet útočnou akci znovu.

18:34

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Vyvial – 2 min., podrážení).

18:02

Nevšímal zkusil nahodil na Němečka a ten dostal kotouč ke svým spoluhráčům.

17:43

Proti Soukupově střele zaúřadovala Maláčova lapačka.

17:30

Menšík opět zaváží kotouč do útočného pásma. Rozhodčí museli přerušit hru kvůli posunuté brance Maláče.

16:16

Maláčův úspěšný zákrok proti Kvasničkovi přerušuje hru.

15:48

Soukup se dostal při otočce pokusil vystřelit a Maláč musel zasahovat. Hraje se ale bez přerušení. Dukla se dostala do útoku, ale Plzeň jim zatím úspěšně brání. Hru přerušil až puk v ochranné síti.

13:43

Plzeň se prosazuje během pár minut znovu. Přihrávku do kruhu dostal JAN SLANINA, jenž díky zakrytému výhledu prostřelil Maláče.

13:20

Maláč musel zasahovat betonem a po jeho zákroku se Dukla dostala do útoku.

12:30

Vyvial probruslil do útočného pásma. Tam ho o kotouč obral Soukup a hra se přesunula do obranného pásma.

11:25

Dukle se nedaří dostat do útočného pásma a Maláč musel zasahovat proti další střele Plzně.

10:12

Už se zdálo, že Plzni se nepodaří přesilovku využít, ale opak se stal pravdou. Soukup od modré vystřelil a před bránou ještě puk tečoval JAN SLANINA, který dostal kotouč do brány.

09:58

Jihlava se znovu osvobozuje.

09:10

Dukle se podařilo dostat kotouč do středního pásma, kde si ho Plzeň rychle přivlastnila zpět. Hru přerušuje právě jejich ofsajd.

08:48

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Bačkovský – 2 min., nedovolené bránění).

08:40

Vranka se hodně pouští do osobních soubojů, čímž Dukle hodně pomáhá. Plzeň si stále drží útočné pásmo.

07:28

Čermák prohazuje puk do útočného pásma. Plzeň se rychle dostává zpět do útoku.

07:00

Nevšímal se ještě snažil dobruslit Maláka, ale nepovedlo se mu to.

06:06

I další pokus Plzně Maláč kryje.

05:58

Jungwirth se ještě snažil udržet pásmo, ale nepovedlo se mu to a Plzeň rychle probruslila do útočného pásma, kde musel Maláč zasahovat.

05:28

Vyvialovi se podařilo vypíchnout puk hostujícímu hráči a Dukla se ujímá kotouče. Hru musel přerušit až Němeček.

04:52

Hra se pořád přesouvá ze strany na stranu. Ofsajd Plzně přerušuje hru.

04:01

Maláčův beton právě zachránil Duklu před gólem a i díky němu se Jihlava dostala do útoku.

03:26

Plzeň se rychle dostává pryč z obranného pásma. Dukla to ale nedovolila a hru přerušil Němeček.

03:02

02:45

Ačkoliv hraje Plzeň oslabení, tak se jim podařilo dostat do šance. Maláč zasahuje a k puku se opět dostává Dukla.

02:10

Plzeň se osvobozuje a Dukla musí začít útočnou akci znovu.

01:48

Menšík jel nyní sám na Němečka, jeho pokus mu ovšem nevyšel a nestihl vystřelit.

01:02

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Malát – 2 min., napadení).

00:54

Jihlava se na rozdíl od Plzně nemůže dostat do útoku a hru přerušuje zakázané uvolnění Plzně.

00:25

Maláč již v první půl minutě přerušuje hru.

00:01

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Číhal, Kerber, Vranka, Sapík, Matějíček, Topol – Nevšímal, Melenovský, Zdarsa – Jungwirth, Menšík, Rauš – Pavelec, Čermák, Vyvial – Bačkovský

HC Škoda Plzeň: Němeček (Vondraš) – Houdek, Dolhý, Hamšík, Pánek, Kremláček, Vajner, Malák – Kvasnička, Kopic, Korčák – Malát, Dvořák, Slanina – Marcel, Soukup M., Soukup D. – Ženíšek

Rozhodčí: Zdeněk Pokorný – Milan Kis, Lukáš Rampír.
Dnes budeme mít možnost v jihlavské CZ LOKO Aréně vidět již 11. kolo Extraligy juniorů. Proti sobě se utkají HC Dukla Jihlava a HC Škoda Plzeň. Pro Duklu to nebude vůbec snadný zápas a i přes včerejší porážku se pokusí zvítězit nad doposud neporaženou Plzní. Ta se naopak s jistotou pokusí pohlídat svou neporazitelnost v předešlých kolech.

Na zápas se můžete přijít podívat ve 12h v CZ LOKO Aréně nebo ho sledovat zde.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

2:4

Branky a nahrávky: 40. Čermák (Matějíček, Menšík), 59. Sapík (Matějíček, Menšík) – 11. Slanina (Soukup D., Hamšík), 14. Slanina (Ženíšek, Kvasnička), 20. Kopic (Slanina, Malát), 60. Marcel (Kopic)

Rozhodčí: Zdeněk Pokorný – Milan Kis, Lukáš Rampír

01:02 PLZ 2 Malát, napadení
08:48 JIH 2 Bačkovský, nedovolené bránění
10:12 PLZ 0:1 Slanina (Soukup D., Hamšík)
13:43 PLZ 0:2 Slanina (Ženíšek, Kvasnička)
18:34 JIH 2 Vyvial, podrážení
19:59 PLZ 0:3 Kopic (Slanina, Malát)
21:41 PLZ 5 Marcel, nedovolené bránění