Šumperk – Benátky n/J 4:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. D. Kindl (Žálčík, Vildumetz), 9. A. Furch (L. Rutar, Řezáč), 18. Žálčík (D. Kindl, Drtil), 43. Pěnčík – 5. E. Čermák (A. Dlouhý, Jansa), 28. A. Dlouhý (Kolmann, Daniel Špaček), 29. Jansa (Žůrek, E. Čermák), 30. Pabiška (Dušek, Daniel Špaček), 48. Dušek (A. Dlouhý, Daniel Špaček)
Kadaň – Frýdek-M. 1:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 26. S. Heffernan (Bernat, Z. Zabloudil) – 4. Teper (Ciura, Lyszczarczyk), 5. Lyszczarczyk (Teper, David Bartoš), 19. David Bartoš (Lyszczarczyk, Teper), 29. Peterek (Martynek, J. Michálek), 36. Komorski (Klimša, Martynek), 39. J. Adámek, 50. Peterek (Christov, J. Michálek), 58. Ján Blaško (Matiaško, Čmiel)
Vsetín – Ústí n/L 3:4
17:00, po s.n. (1:3)
Branky a nahrávky: 4. Rob (M. Indrák), 40. Rob (Jerofejevs, Buchta), 53. Rob (Jerofejevs, Jonák) – 28. Grim (Jouza, Ondřej Bláha), 31. Trefný (Přindiš, V. Bílek), 47. Milfait (V. Bílek, Přindiš), rozh. náj. Vrdlovec
Poruba 2011 – Prostějov 1:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 29. R. Toman – 14. Martin Novák (J. Kloz, Babka), 15. Rudovský (Jiránek, T. Jáchym), 30. Rudovský (Jiránek, T. Jáchym), 30. J. Kloz (Mrázek, Martin Novák), 35. T. Jáchym (Rudovský, Husák)
Přerov – Sokolov 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 31. R. Černý (Pšurný, Süss), 48. M. Kratochvil (Hrabal), 56. Matěj Svoboda (D. Krenželok, M. Kratochvil), 60. D. Krenželok (Süss) – 27. Kverka (Šmerha, Kuťák), 47. J. Pohl (Šik)
Vrchlabí – Třebíč 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Matýs (Kajínek, T. Kaut), 12. M. Voženílek (Pochobradský, L. Kučera), 28. Koffer (O. Rohlík, L. Kučera), 36. P. Urban (D. Chalupa, Mrňa) – 25. L. Doudera (Šťovíček), 55. L. Doudera (Ferda)
Litoměřice – Slavia 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Pajer (Koláček), 23. Sihvonen (J. Holý, R. Přikryl), 35. O. Procházka (M. Kadlec, P. Marcel), 58. R. Přikryl (M. Kadlec, J. Holý) – 7. T. Knotek (P. Machač, Michnáč), 18. T. Knotek (Daniel Krejčí), 20. T. Pšenička (R. Havel)
Jihlava – Havířov 3:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Skořepa (Lichanec), 28. Lichanec (T. Havránek), 50. Fronk (M. Zadražil) – 5. J. Doktor (Pechanec), 9. L. Bednář (M. Hlaváč), 22. Pechanec, 46. J. Doktor (Hudeček, Chroboček), 60. J. Doktor (Valenta)
Val. Meziříčí – SHK Hodonín 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Vávra (Podešva, Goiš), 45. Křivohlávek (Vosátko, Martiník), 46. Apolenář (Vávra, Podešva)
Kopřivnice – Vel. Meziříčí 3:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Pindel (Häring), 40. Suchý (Štěpánek), 55. Štěpánek (Seidler) – 24. Strnad (F.Střecha, Ambrož), 34. F.Střecha (Malec, Paták), 43. Ambrož (Křenek), 60. Maštěea (Křenek, T.Střecha), 60. Paták (Ambrož)
Žďár n/S – Nový Jičín 1:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 49. VÁŇA (Štěpánek, Kovářů) – 5. KAFKA (Maliník), 6. VÁŇA (Štefka), 35. KOŽENÝ (Zdeněk)
Kometa Brno B – Opava 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Krejčiřík (Moskal, Gajarský), 44. Kováčik (Brabenec), 44. Krejčiřík (Vašíček) – 17. Prokop (Kunc, Vojtovič), 25. Beránek (Vašenka, Vojtovič), 41. Kunc (Damašek, Štindl), 56. Kunc (Vojtovič, Beránek)
New Jersey – Chicago 4:3
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. D. Hamilton (Zacha), 38. J. Hughes (Šarangovič, Kuokkanen), 47. A. Johnsson (Mercer, Tatar), 61. J. Hughes (Graves) – 21. DeBrincat (P. Kane, T. Johnson), 57. Dach (T. Johnson, P. Kane), 60. D. Kubalík (Hagel, Seth Jones)
Philadelphia – Vancouver 4:5
01:07, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 7. Farabee (R. Ellis, Provorov), 33. Atkinson (Farabee, Yandle), 58. Konecny (Couturier, Yandle), 59. C. Giroux (Couturier, R. Ellis) – 23. Podkolzin (T. Myers, Ekman-Larsson), 25. Elias Pettersson (J. T. Miller, Chiasson), 30. Chiasson (J. T. Miller, Q. Hughes), 38. J. T. Miller (Elias Pettersson, Garland), rozh. náj. Elias Pettersson
Anaheim – Minnesota 1:2
04:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Silfverberg (Shattenkirk, Fowler) – 38. K. Fiala (Zuccarello, Kaprizov), 60. M. Foligno (Dumba)
Buffalo – Arizona 2:1
19:10, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 22. Eakin (Caggiula, Dahlin), rozh. náj. Ruotsalainen – 14. Ladd (Dzingel, Johan Larsson)
Třinec – Liberec 7:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Chovaniak (Ramik, Ullrych), 19. Moškoř (Kozlík, Wardas), 28. Moškoř (Wardas, Kozlík), 33. Haas (Ullrych), 40. Ramik, 45. Wardas (Moškoř), 53. Jobánek (Kareš) – 3. Zajíček (Měchura, Nezbeda), 5. Měchura (Zajíček), 54. Zajíček
Chomutov – Motor ČB 7:6
12:00, po s.n. (4:3)
Branky a nahrávky: 6. Dominik Badinka (T. Šilar, T. Svoboda), 26. T. Šilar (T. Svoboda, Čech), 31. Vostiňák (Černý, Vyroubal), 33. Vyroubal (Janda, Vostiňák), 42. Černý (Vyroubal, Vostiňák), 44. Adam (Pavlák), rozh. náj. Vyroubal – 24. Kašpar (Placek, Pouzar), 25. Remeš (Masopust, Pavlát), 28. Remeš (Janoch, Remta), 45. F. Petrásek (Pouzar, Placek), 48. Masopust (Janoch, Pavlát), 54. Pouzar (Placek, Kašpar)
Zlín – Olomouc 4:2
12:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Kunst (Talafa), 22. Masař (Riedl, Chludil), 28. Chludil (Frömel), 60. D. Handl (Martinec, Luža) – 20. Tarnoczy (Kučera, Ministr), 45. Zapletal (Matašovský)
Jihlava – Plzeň 2:4
12:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Čermák (Matějíček, Menšík), 59. Sapík (Matějíček, Menšík) – 11. Slanina (Soukup D., Hamšík), 14. Slanina (Ženíšek, Kvasnička), 20. Kopic (Slanina, Malát), 60. Marcel (Kopic)
Kladno – Mountfield HK 0:6
12:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Michal Beneš (Matěj Beneš), 11. Lang (Matěj Beneš), 19. Lang (Pelda), 33. Lang, 37. Lang (Perička, Šimek), 41. Lang (Matěj Beneš, Havlíček)
HC Litvínov – Salzburg 7:0
13:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Stehlík (Slavík), 13. Danielčák (Stehlík, Slavík), 20. Slavík (Stehlík, Danielčák), 31. Danielčák (Dej, Fišer), 44. Vopat (Slavík, Stehlík), 58. Fišer (Danielčák, Háva), 59. Danielčák (Slavík)
Kometa Brno – Vítkovice 3:2
13:00, konec
Branky a nahrávky: 18. J. Sedláček (Malý, I. Sedláček), 43. Bělohlav, 54. Meluzín (Šalé, I. Sedláček) – 29. Rajčan (Macias, Kotásek), 52. Slusarczyk (Schauer, Holaník)
Sparta – Pardubice 4:3
13:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Zembol (Theimer), 24. Kubánek (Ducháč), 42. Krupička (Kalný), 45. Slavíček (Zembol) – 10. Štetka (Lichtag), 20. Kaplan (Herčík, Costa), 25. Kaštánek (Herčík, Kaplan)
Havířov – Mladá Boleslav 3:2
14:45, po s.n. (3:0)
Branky a nahrávky: 29. Becher (Kubíček, Mastič), 35. Pavlačka (Zavřel, Pastor), rozh. náj. Kočí – 15. Hašlar, 35. Dlask (Vacík)
Slavia – K. Vary 3:4
17:15, konec
Branky a nahrávky: 21. Labuzík (Hrdlička), 26. Labuzík (Hrdlička, Němeček), 35. Strnad (Matuška, Labuzík) – 6. Rymon (Kupčo, Šmajda), 13. Rymon (Kupčo, Benda), 30. Rymon (Kupčo), 38. Rymon (Benda, Šmajda)
Přerov – Kometa Brno 3:8
12:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 31. J. Hanák (Kuchta, Galnor), 40. Galnor (Kuchta, J. Hanák), 54. Kuchta (TS) – 3. Nesvadba (Nekvapil), 5. Červenka (Eich, Kos), 9. Škodík (Nesvadba, Antony), 24. Rakus (Kos), 36. Červenka (Kos), 44. Zduba (Eich), 52. Nesvadba (Zubíček, Máša), 60. Škodík (Rakus, Kuswito)
Olomouc – HK MD Šumperk 0:4
12:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 10. Jarmara (Maurer), 16. Čunát (Compel, Pospíšil), 30. Peškar (Compel, Janech), 60. Seidenglanz
Třemošná – Hvězda Praha 1:6
12:15, konec (Z)
Branky a nahrávky: 14. Kubový (Sochor) – 2. Ducháček (Mrázek), 5. Spěváček, 20. Spěváček (Ivanovič), 29. Hulej (Kubata, Janoušek), 40. Ivanovič (Roule, Topol), 57. Richtr (Doležel)
Technika Brno – Havlíčkův Brod 3:5
12:30, konec (S)
Branky a nahrávky: 35. Straka, 40. Pospíšil (Vildomec), 43. Netopil (Kadaňka) – 4. Teplý (Adam), 27. Mrtka, 32. Novotný, 55. Kupriianov (Nosek), 58. Nosek
K. Vary – Kladno 6:2
13:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 14. Csabi (Handl), 16. Šmíd (Pavelec, Zahejský), 32. Zeman (Pastor, Král), 34. Kočí (Csabi), 35. Král (Anton, Kočí), 36. Pavelec (Zahejský) – 36. Šíma (Lev, Holeček), 49. Váňa (Mejtský)
Plzeň – HC Litvínov 4:3
13:00, po prodl. (Z)
Branky a nahrávky: 18. Benák (TS), 46. Jiříček (Makovec), 55. Mazanec (Kučera, Eichler), 64. Eichler (Benák, Mazanec) – 38. Bednařík (Prokeš), 55. Maštalířský (Šprynar, Peroutka), 59. Bystřický (Bednařík, Maštalířský)
Třinec – Poruba 4:2
13:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 6. Kubiesa (Cedzo), 12. Sikora (D. Buják), 16. Masnica (Lipka, Sikora), 40. Cedzo (Masnica, Kubiesa) – 9. Wendelín, 27. Kalužík (Moravec, Janeček)
Slavia – Jihlava 0:5
14:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 5. Klapica (Veselský, Coufal), 22. Kudrna (Vojáček, Habermann), 27. Coufal (Veselský), 51. Vojáček (Kudrna), 55. Habermann (Kudrna)
Tábor – Motor ČB 0:3
14:45, konec (S)
Branky a nahrávky: 1. Humeník, 38. Humenik (Drančák, Lukáš), 47. Hoch
PZ Kladno – Chomutov 1:10
15:30, konec (Z)
Branky a nahrávky: 32. Suk (Darsa) – 21. Klobouček (Čihař, Hynek), 23. Kokman (Žižka), 27. Badinka (Hynek), 32. Stejskal (Svoboda), 43. Pospíšil (Kokman), 46. Dautovský (Žižka, Pospíšil), 47. Čihař (Dautovský), 48. Vondrášek (Záhorec, Mišovic), 53. Dautovský (Ibl), 57. Kokman (Pospíšil)
Zlín – Vítkovice 4:3
15:45, konec (V)
Branky a nahrávky: 10. Heš (Šišák), 11. Holba (Šišák), 15. Heš (Špaňhel, Šišák), 48. Šišák (Heš, Klimek) – 20. Saxa (Chlán), 23. Tobola (Milata, Lazár), 57. Štiak (Fibigr)
Sparta – Pardubice 4:2
16:15, konec (S)
Branky a nahrávky: 7. Fábry (Janský, Novák), 18. Skuratov (Žmola, Novák), 52. Žemlička (Bartoň), 60. Novák (Vašíček) – 31. Kučera, 52. Holec (Kučera)
Liberec – Mladá Boleslav 1:3
17:30, konec (Z)
Branky a nahrávky: 43. Fiala (Ehrenberger, Pérez) – 8. Vítek (Hradec), 17. Hasman (Steklý, Král), 26. Lisner (Hradec)
Kobra – Mountfield HK 1:6
17:30, konec (S)
Branky a nahrávky: 51. Příhoda (Hřídel) – 3. Král (Hora, Vencl), 5. Novotný (Klíma), 22. Pavič (Vítek, Bezpalec), 23. Klíma (Novotný, Síla), 25. Pavlík (Král, Vencl), 35. Pavlík
Havířov – Vsetín 2:5
18:15, konec (V)
Branky a nahrávky: 32. Middleton, 42. Zielinski – 36. Škarka (Budín, Raušer), 43. Dočekal (Koláček), 45. Vaněk (Juráň), 45. Kovář (Dočekal), 47. Kovář (Pejchal)
Čerepovec – Nižněkamsk 6:5
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 2. Kodola (Rykov, Joonas Nättinen), 4. Joonas Nättinen (Kodola, Rykov), 7. N. Makejev (Geraskin, Guslistov), 28. Kodola (Chochlov, Joonas Nättinen), 37. Joonas Nättinen (Press), 63. Liška (Timašov) – 21. Chajrullin, 42. Klok (Chafizov), 54. Knot (Porjadin, Chajrullin), 58. Miťakin (Klok, M. Sidorov), 58. Chajrullin (Porjadin, Čiviljov)
Omsk – Novosibirsk 4:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 22. N. Jakupov (Kaski), 29. I. Tělegin (N. Komarov), 32. N. Jakupov (Kaski, C. Knight), 55. I. Tělegin (N. Jakupov, Pokka) – 5. Litovčenko (T. Murphy, Ilja Morozov), 35. Golubev (Čajkovský, Setdikov), 39. Litovčenko
Viťaz – Riga 3:4
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 19. Ojamäki (Audette, Kemiläinen), 31. Kemiläinen (Jegor Voronkov, Audette), 38. M. Aaltonen (Ojamäki) – 3. Shinkaruk (Meija, E. Poirier), 11. J. Karjalainen (Radil, Berzinš), 40. Sotnieks (Gormley, L. Darzinš), 62. Shinkaruk (E. Poirier, Gormley)
Hronov – Mostečtí Lvi 5:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Nazarov (Kozák, Lavrenov), 8. Sýkora (Duchan, Kynčl), 33. Šlaicher (Sýkora), 47. Matouš (Šlaicher, Sýkora), 58. Matouš (Šlaicher) – 4. Písařík (J.Procházka, Havlůj), 31. Mical (Drašar, Řehoř), 34. Mical (Drašar), 40. Drašar (Mical, Havlůj), 51. Böhm (Šimeček, Nedrda), 60. J.Procházka (Písařík, Stříbrný)
Letňany – Dvůr Králové n. L. 9:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Kolářík (Poul, Kastner), 6. K.Pejchal (Vacín, T.Pejchal), 7. Řepík (Kastner, Poul), 17. Hozák (Zedek, Hrala), 17. A.Půlpán (Vacín, Hlaváč), 20. Wojnar (Hozák, Hrala), 34. Hlaváč (A.Půlpán), 41. Hozák (Arnošt, Wojnar), 47. Kastner (Hasil) – 45. Dušek (Půhoný, Petira), 60. Karlík (Havlas, Muška)
Děčín – Nová Paka 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Volráb (Faigl, V. Tůma), 44. Zajan (Šeliga, Janoušek), 50. Janoušek (Volráb, Faigl) – 17. Nezbeda (Paršakov), 25. Paršakov (Nezbeda, Krsek), 40. Krsek (Jonáš, Nezbeda), 40. Nezbeda (Krsek, Paršakov), 58. Jachanov (Komarov, Krsek)
Jablonec n/N – Bílina 4:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Abraham (Plíhal, Kapička), 12. Had (Abraham, Pavlů), 55. Brokeš (Plíhal, Mrkvička), 61. Mrkvička (Brokeš, Plíhal) – 3. Mašek (Kubinčák, Daniel), 3. Bartoš (Daniel, Bittner), 5. Mašek (Kubinčák)
Písek – Cheb 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Matějček (Matějka, ČÍžek), 45. Novák (Čížek, Dvořák), 53. Matějček (Najman, Matějka), 59. Šuhaj (Bednařík, Januška) – 9. Holub (Strýček), 34. Kořán (Hafijanič, Krejsa)
Klatovy – Příbram 3:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Kolda (Procházka, Eret), 32. Procházka (Beránek), 65. Eret – 44. Jelínek (Káník), 57. Panna (Josefus, Rohlík)
Řisuty – Havlíčkův Brod 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Kučera M. (Formánek, Fortelka), 58. Formánek (Kučera M.) – 8. Mlynář (Tecl)
Tábor – Kobra 6:5
18:00, po s.n. (3:1)
Branky a nahrávky: 12. Hajič (Prášek), 13. Dančišin (Havelka), 24. Dančišin (Havelka), 37. Havelka (Šulek, Matušík), 56. Hasman (Endál) – 6. Heldák (Brož), 14. Šťastný (Bříška), 21. Šťastný (Novák), 37. Šťastný (Bříška, Tondr), 49. Šteiner (Bříška, Šťastný)
Poběžovice – AHC Dynamo 7:2
12:45, konec (5)
Branky a nahrávky: 2. Jonáš, 3. Rašek (Rendl), 10. Rašek (Václavovic), 14. Rašek (Václavovic), 21. Semeník (Rendl), 35. Václavovic (Jonáš), 40. Rašek (Václavovic) – 4. Hubka (Sedláček), 21. Hejduk (Tochor)
HC Vizi – Tomahawk 9:1
14:25, konec (5)
Branky a nahrávky: 29. Kohout (Čížek), 29. Čížek (Hika), 29. Hradecký, 33. Kovařík (Vizinger), 33. Kovařík (Kohout), 35. Čížek (Křepel), 37. Novák (Janoušek), 37. Čížek, 42. Janoušek (Vizinger) – 12. Voráček (Vávra)
UK Kings Prague – VUT Cavaliers Brno 5:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Bořík (Klinger, Piskač), 12. Velas (Dlabola), 13. Piskač (Jindra, Klinger), 42. Volf (Rudolph), 58. Rudolph (Volf, Adamec) – 20. Malíř
Kobra Praha B – HC TNP Praha 3:2
20:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Král (Gron, Maciboba), 27. Mucha (Zemánek), 29. Hrubý (Mucha) – 2. Major (Novák), 52. Kazda