HC Lední Medvědi Pelhřimov – HC Ledeč nad Sázavou

6:2

konec (2:2, 1:0, 3:0)

16.10.2021, 17:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • 6. kolo • Pavel Blažek

Pelhřimov díky třem gólům ve třetí třetině poráží Ledeč nad Sázavou celkově 6:2. Byl to boj, ale body zůstaly u Bělé. S tímto konstatováním se s Vámi dnes loučím a někdy příště napočtenou. (19:09:39)

59:30

Co jste hasiči....to se krásně poslouchá :-)

58:49

Lední Medvědi právě vstřelili branku!
MARTIN VYSLOUŽIL z rychlého útoku přidává šestý kamínek do vítězné mozaiky domácích. Asistence Martin Hadrava a Josef Vácha.

57:54

Nahození Pospíchala kryje Holata. Dnes brankář hostů dlouho držel tým ve hře o body, ale ty jsou nyní pro Ledeč velmi vzdálené.

56:36

TOMÁŠ MEČIAR od modré propálil vše a domácí směřují za třemi body. Asistence Martin Hadrava a Martin Vysloužil.

56:27

5 na 4.

55:49

Zámek...

55:42

Holata zázračným zákrokem drží Ledeč ve hře.

55:35

Zámek...

55:30

Zatím bez domácí střelby...puk po teči končí mimo led...

55:07

Zámek...

55:05

Ledeč závěr utkání nezvládá, další dvě minuty pro Dominika Kittlera za hákování.

54:27

MARTIN HADRAVA propálil Holatu a nervy tečou Michalu Hrabaňovi, který domácího útočníka nesmyslně atakuje, další dvouminutový trest. Asistence na gól od Tomáše Mečiara.