Extraliga dorostu

HC Olomouc – HK Mladí Draci Šumperk

0:4

konec (0:2, 0:1, 0:1)

16.10.2021, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • Skupina Východ • Anna Pavlína Sedláčková

To je od nás vše. My se s vámi loučíme a těšíme se na vás u dalšího utkání Extraligy dorostu. (14:03:10)
Ve třetí třetině byla vidět touha Olomouckých vyrovnat, žádný gól se jim však vstřelit nepodařilo. Celá perioda byla tak po většinu času bez gólu, v poslední minutě se však podařilo prosadit Šumperku, který bere 3 body.

59:27

Mladí Draci právě vstřelili branku!
KRYŠTOFU SEIDENGLANZOVI se v posledních vteřinách utkání podařilo prosadit z mezikruží přímo mezi Frgálovi betony.

58:58

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Galvas – 2+2 min, hrubost). Trest odpyká Pastrnek.
Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Cekr – 2 min., hrubost).

58:58

U Valentovi brány došlo k prudkému projevení emocí mezi Cekrem a Galvasem, kteří společně odchází na trestnou.

58:25

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Maurer – 2 min., podrážení).

56:39

Netrvalo dlouho a hra je opět u Valenty, který však nyní musí v bráně dávat pozor, protože Olomoučtí na něj vysílají spoustu střel.

55:25

Šumperk se po dlouhé době dostává do útoku.

54:13

Domácím se daří držet v útočném pásmu, kde si mezi sebou posílají přesné nahrávky, jejich střely na bránu už tak přesné nejsou.

53:01

Juřík vypálil od modré na Frgála, ten jeho střelu odrazil odrážečkou.

52:19

51:03

Přesilová hra Šumperku se odehrává především před Frgálem, který však žádnou z vyslaných střel za svá záda nepouští.

50:19

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Vrána – 2 min., hákování).

49:12

Ani jednomu celku nedaří udržet se dlouho v útoku.

47:32

Centrum dění je nyní u Valenty.

46:30

Olomoucký gólman má nyní v bráně spoustu práce s odrážením vyslaných střel.

45:57

Hosté se dostali do útočného pásma.

44:46

Olomouc je i nadále v útoku. Šumperským se ji daří dostat pouze do středního pásma, ale ne na příliš dlouho dobu.

0:4

Branky a nahrávky: 10. Jarmara (Maurer), 16. Čunát (Compel, Pospíšil), 30. Peškar (Compel, Janech), 60. Seidenglanz

HC Olomouc: Frgál (Čerbák) – Drábek (C), Marek, Němec, Šlahora (A), Bohatý, Vrána, Klaman, Galvas – Šulgan, Šenk, Miškovský (A), Najman, Pastrnek, Bošek, Konobejl, Golais, Belan.

HK Mladí Draci Šumperk: Valenta (Ondráček) – Hrdina, Jarmara, Cekr (A), Juřík, Zavoral, Compel (A) – Peškar, Maurer, Tomeš, Janech (C), Seidenglanz, Lichner, Pospíšil, Čunát, Hlubuček.

Rozhodčí: Pavel – Bezděk, Přecechtěl.