HC Oceláři Třinec – HC RT TORAX Poruba

4:2

konec (3:1, 1:1, 0:0)

16.10.2021, 13:00 • Skupina Východ • Martina Sikorová

Třetí třetina už ani přes řadu vyloučení na obou stranách gól nenabídla a tři body tak po výhře Ocelářů 4:2 zůstávají v Třinci. (15:13:10)

59:50

Domácí už jsou v pěti proti třem a málem slavili pátý gól. Volas ale při střele do odkryté části branky zlomil hůl.

59:22

V závěru nás čeká ještě krátká přesilovka čtyři na tři v podání Třince. Ke Glosovi totiž na trestnou lavici usedá taky Kalužík a to za držení.

58:05

Hostům dnes přesilovky moc nejdou a ta aktuální v tuto chvíli končí. Po faulu v obranném pásmu bude za podrážení pykat Glos.

57:44

A další trest pro Třinec. Pykat bude kapitán Masnica a to za zásah do hlavy nebo krku.

57:28

Milota teď schytal pořádně tvrdou ránu přímo do masky, hra ale pokračuje dál.

55:36

Pohludka se Sikorou už vyrazili z dvířek trestné lavice a z tribun zní potlesk za výborně zvládnuté oslabení ve třech proti pěti.

55:26

Hráči Poruby už po dorážce Moravce zvedali ruce nad hlavy. Puk ale místo do branky projel podél tyče za ní a tak se skóre pochopitelně nemění.

54:51

Buják nejprve zablokoval další ránu a následně puk odpálil přes všechny čáry.

54:24

Poruba už si v dvojnásobné výhodě připsala dvě střely, obě se staly kořiští Milotovy lapačky.

53:36

Necelých sedm minut před koncem čeká Porubu další dvojnásobná přesilovka a proto logicky přichází oddechový čas hostů.

53:36

Třinec měl jít do čtyř za hru v šesti, nakonec ale půjde rovnou do tří. Střídačka Ocelářů vehementně protestovala proti výroku sudích a nakonec kromě trestu za příliš mnoho hráčů fasuje i dvě minuty za nesportovní chování.

52:27

Kalužík se mohl dostat do brejku, celá akce ale měla jeden drobný problém. Hostující hráč byl v ofsajdu a proto jeho útok velmi rychle končí.

51:34

Domácí zvládli i další oslabení a teď už znovu hrají v pěti.

51:12

Janeček to zkusil od modré, ale velmi nepřesně. Pokus porubského obránce trefil jen zadní mantinel za brankou.

49:34

Další faul Dominika Bujáka posílá Třinec znovu do čtyř. Tentokrát si třinecký bek vykoledoval menší trest za nedovolené bránění.

46:59

Na ledě už je také Glos, pokračujeme v pěti na obou stranách.

4:2

Branky a nahrávky: 6. Kubiesa (Cedzo), 12. Sikora (D. Buják), 16. Masnica (Lipka, Sikora), 40. Cedzo (Masnica, Kubiesa) – 9. Wendelín, 27. Kalužík (Moravec, Janeček)

HC Oceláři Třinec: Milota (Heczko) – Solowski, D. Buják, Ćmiel, Pospíšil, Holub – Gerych, Holinka, Volas, Kubiesa, Pohludka, Sikora, Blaha, Cedzo, Lipka, Masnica, Urbánek, Mikula

HC RT TORAX Poruba: Mareček (Chylík) – Pawlas, Jeřábek, Janeček, Kršík, Glos, Pavlíček – Stasiuk, Sobol, Konečný, Vendelín, Moravec, Murín, Szczesńiak, Šrubař, Kalužík, Vehovský

01:45 POM 2 Kršík, podrážení
05:49 TRI 1:0 Kubiesa (Cedzo)
08:48 POM 1:1 Wendelín
10:41 TRI 2 Kubiesa, sekání