HC Slavia Praha – HC Energie Karlovy Vary

3:4

konec (0:2, 3:2, 0:0)

16.10.2021, 17:15 • Zimní stadion Eden • 11. kolo • Michael Schuster

Po velmi vyrovnané bitvě jsou to hosté z Karlových Varů, kdo si připisuje body do tabulky. Sešívaní předvedli srdnatý výkon, na vítězství to dnes ale těsně nestačilo. Rozhodlo neproměňování šancí, které si červenobílí vypracovali. (19:28:26)

59:34

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Labuzík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vogel – 2 min., hrubost). Hra po menší šarvátce pokračuje ve čtyřech.

58:44

Domácí odvolávají brankáře a hrají v šesti.

58:34

Slávisté se rozjeli ve vysokém počtu hráčů na karlovarskou branku, ofsajd ale akci přerušuje.

57:34

56:21

Hosté v plném počtu. Začíná jim tak minutu dlouhá přesilovka.

55:34

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Strnad – 2 min., nedovolené bránění).

55:10

Jeden z bránících karlovarských hráčů schytal nepříjemnou bombu od Hrdličky. Velká obětavost hostů.

54:21

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Krajčík – 2 min., vysoká hůl).

53:15

Strnad s Labuzíkem dojeli s pukem do útočného pásma. Myšlenkami se tentokrát nesetkali a spíše si tak bránili ve výhodném postavení. Slávisté v závěrečné třetině nemají tolik šancí, jako tomu bylo v předchozích třetinách.

50:40

Domácí se po delším tlaku osvobozují zakázaným uvolněním.

48:00

Michal Kusak se nedokázal trefit do slávistické branky z bezprostřední blízkosti! Hosté pak měli další akci po které trefil útočník hostů tyčku. Byly to snad první neproměněné šance Energie v tomto zápase.

47:02

Stejskal si připsal důležitý obranný zákrok v rohu kluziště. Hosté díky němu přicházejí o puk.

45:00

Nyní se hra přelévá ze strany na stranu a ani jeden z týmů není výrazněji aktivní, než ten druhý. Hra se kouskuje, hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

42:28

Karlovarští se snaží navýšit svůj náskok, to se jim ale nedaří vinou nepřesností v přihrávkách. Několikrát za sebou kvůli špatné souhře ztratili hosté pásmo i puk.

40:52

Kupčo postupoval kluzištěm dlouho sám, Brotánek ho čistě odzbrojil a získal domácím puk.

40:01

Zajímavá druhá třetina plná gólů je za námi. Slávisté ji vyhráli 3:2, příležitostí k vstřelení branky si domácí tým vypracoval víc. Hosté navíc dokázali i v této třetině vstřelit dva góly a drží tak zatím jednogólové vedení. Hosté i v prostřední třetině zůstávají maximálně efektivní. Každá větší šance končí v brance Slavie. Červenobílí jasně vedou na vypracované šance, hraje se však na góly a na ty zatím vedou karlovarští.

3:4

Branky a nahrávky: 21. Labuzík (Hrdlička), 26. Labuzík (Hrdlička, Němeček), 35. Strnad (Matuška, Labuzík) – 6. Rymon (Kupčo, Šmajda), 13. Rymon (Kupčo, Benda), 30. Rymon (Kupčo), 38. Rymon (Benda, Šmajda)

HC Slavia Praha: Pittr (Volevecký) – Hrdlička, Stejskal, Němeček, Kluch, Klatt, Brotánek – Štrombach, Strnad, Matuška, Míšek, Borodenko, Hofmann, Labuzík, Tichý, Novák, Kvasnička, Jokl

HC Energie Karlovy Vary: Bočan (Pavlovic) – Benda, Bulka, Krajčík, Blengino, Dorot, Vogel – Rymon, Botoš, Šlechta, Šmajda, L. Adámek, Seidler, M. Adámek, Kupčo, Kusak

Rozhodčí: Květoň – Lhotský, Zíka

05:23 KVA 0:1 Rymon (Kupčo, Šmajda)
08:04 SLA 2 Stejskal, hákování
12:09 KVA 0:2 Rymon (Kupčo, Benda)
20:45 SLA 1:2 Labuzík (Hrdlička)
24:24 KVA 2 Šlechta, podrážení
25:01 SLA 2:2 Labuzík (Hrdlička, Němeček)