3:4
konec (0:2, 3:2, 0:0)
16.10.2021, 17:15 • Zimní stadion Eden • 11. kolo • Michael Schuster
HC Slavia Praha – HC Energie Karlovy Vary
3:4
konec (0:2, 3:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 21. Labuzík (Hrdlička), 26. Labuzík (Hrdlička, Němeček), 35. Strnad (Matuška, Labuzík) – 6. Rymon (Kupčo, Šmajda), 13. Rymon (Kupčo, Benda), 30. Rymon (Kupčo), 38. Rymon (Benda, Šmajda)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Pittr (Volevecký) – Hrdlička, Stejskal, Němeček, Kluch, Klatt, Brotánek – Štrombach, Strnad, Matuška, Míšek, Borodenko, Hofmann, Labuzík, Tichý, Novák, Kvasnička, Jokl
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary:
Bočan (Pavlovic) – Benda, Bulka, Krajčík, Blengino, Dorot, Vogel – Rymon, Botoš, Šlechta, Šmajda, L. Adámek, Seidler, M. Adámek, Kupčo, Kusak
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Květoň – Lhotský, Zíka
Diváci:
1. třetina | ||||
05:23 | KVA | 0:1 | Rymon (Kupčo, Šmajda) | |
08:04 | SLA | 2 | Stejskal, hákování | |
12:09 | KVA | 0:2 | Rymon (Kupčo, Benda) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:45 | SLA | 1:2 | Labuzík (Hrdlička) | |
24:24 | KVA | 2 | Šlechta, podrážení | |
25:01 | SLA | 2:2 | Labuzík (Hrdlička, Němeček) | |
26:34 | KVA | 2 | Benda, nedovolené bránění | |
28:14 | SLA | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Matuška | |
29:26 | KVA | 2:3 | Rymon (Kupčo) | |
31:10 | KVA | 2 | Blendigo, podrážení | |
32:25 | KVA | 2 | Vogel, podrážení | |
34:43 | SLA | 3:3 | Strnad (Matuška, Labuzík) | |
36:19 | SLA | 2 | Němeček | |
37:05 | SLA | 2 | Klatt, vysoká hůl | |
37:18 | KVA | 3:4 | Rymon (Benda, Šmajda) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
54:21 | KVA | 2 | Krajčík, vysoká hůl | |
55:34 | SLA | 2 | Strnad, nedovolené bránění | |
59:34 | SLA | 2 | Labuzík, hrubost | |
KVA | 2 | Vogel, hrubost | ||
Konec |
Třinec – Liberec 12:00 7:3
Chomutov – Motor ČB • po s.n. (4:3) 12:00 7:6
Zlín – Olomouc 12:00 4:2
Jihlava – Plzeň 12:00 2:4
Kladno – Mountfield HK 12:00 0:6
HC Litvínov – Salzburg 13:00 7:0
Kometa Brno – Vítkovice 13:00 3:2
Sparta – Pardubice 13:00 4:3
Havířov – Mladá Boleslav • po s.n. (3:0) 14:45 3:2
Slavia – K. Vary 17:15 3:4
Přerov – Kometa Brno 12:00 3:8
Olomouc – HK MD Šumperk 12:00 0:4
Třemošná – Hvězda Praha 12:15 1:6
Technika Brno – Havlíčkův Brod 12:30 3:5
K. Vary – Kladno 13:00 6:2
Plzeň – HC Litvínov • po prodl. 13:00 4:3
Třinec – Poruba 13:00 4:2
Slavia – Jihlava 14:00 0:5
Tábor – Motor ČB 14:45 0:3
PZ Kladno – Chomutov 15:30 1:10
Zlín – Vítkovice 15:45 4:3
Sparta – Pardubice 16:15 4:2
Liberec – Mladá Boleslav 17:30 1:3
Kobra – Mountfield HK 17:30 1:6
Havířov – Vsetín 18:15 2:5
59:34
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vogel – 2 min., hrubost). Hra po menší šarvátce pokračuje ve čtyřech.
58:44
58:34
57:34
56:21
55:34
55:10
54:21
53:15
50:40
48:00
47:02
45:00
42:28
40:52
40:01