16.10.2021, 17:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 8. kolo • Bořek Vajda

Tipsport: 2.0 4.6 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC ISMM Kopřivnice:
Vojtěch Pindel (1+0), Daniel Häring (0+1), Dominik Suchý (1+0), Radim Štěpánek (1+1) a Petr Seidler (0+1)

HHK Velké Meziříčí
Milan Strnad (1+0), Filip Střecha (1+1), Pavel Ambrož (1+2), Ondřej Malec (0+1), Lukáš Paták (1+1), David Křenek (0+2), Vojtěch Maštera (1+0) a Tomáš Střecha (0+1) (19:11:36)
Po první třetině, ve které měli navrch domácí, ale nedokázali využít šance přišla druhá třetina, ve které padlo po 2 gólech na každé straně. Nakonec přišla třetí třetina, ve které vstřelil každý tým jeden gól a zdálo se, že zápas půjde do prodloužení, než se trefil Vojtěch Maštera, který svým gólem zařídil hostům z Velkého Meziříčí 3 body z tohoto utkání. Následně ještě do prázdné branky upravil na 5:3 Lukáš Paták

59:24

Velké Meziříčí vstřelilo branku!
Pátou branku hostů přidává gólem do prázdné brány LUKÁŠ PATÁK. Asistence: Ambrož.

59:09

Z velmi ostrého úhlu dokázal prostřelit Martina Šindelku VOJTĚCH MAŠTERA a zvýšil tak na 4:3. Asistence: Křenek a T.Střecha.

58:56

Zakázané uvolnění domácích.

58:32

Lukáš Paták měl velkou šanci, Pavel Ambrož už zvedla ruce radostí, ale brankář Šindelka se dokázal přesunout a střelu vyrazit.

57:40

Jiří Pargáč zůstal ležet za brankou hostů, ale rozhodčí ruku nezvednul.

57:30

Dominik Suchý jel sám na brankáře hostů, ale minul.

57:15

Jakub Mach nahrával Jiřímu Pargačovi, ale ten neproměnil.

56:46

Domácí nahodilii do útočného pásma, tam se puku ale zmocnili hosté.

56:01

Další šance domácích, ale tentokrát brankář Krejčí kdyje kotouč.

54:28

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Kopřivnice po tlaku v útočném pásmu dokázala srovnat zásluhou RADIMA ŠTĚPÁNKA. Asistence: Seidler.

54:00

Domácím se nepodařilo si přihrát přes osu hřiště a tak musí zpět do obranného pásma.

53:38

3:5

Branky a nahrávky: 23. Pindel (Häring), 40. Suchý (Štěpánek), 55. Štěpánek (Seidler) – 24. Strnad (F.Střecha, Ambrož), 34. F.Střecha (Malec, Paták), 43. Ambrož (Křenek), 60. Maštěea (Křenek, T.Střecha), 60. Paták (Ambrož)

HC ISMM Kopřivnice: Šindelka (Kučera) – Krzak, Štěpánek, Bail, Marek (A), Fojtík T., Mach M. – Seidler, Suchý, Pokorný, Pindel, Pěnčík, Indrst, Häring, Mach J. (C), Gola, Pargáč, Sluštík (A)

HHK Velké Meziříčí: Krejčí (Šťourač) – Svoboda, Burian V., Báňa, Ambrož (C), Slabý, Kochánek – Vedral, Strnad, Burian M., Rozmarín, Střecha T., Maštera, Barák, Křenek (A), Malec, Střecha F., Paták

Rozhodčí: Grygera – Rychlý, Vengřín

16:09 VEL 2 Strnad, podrážení
22:33 KOP 1:0 Pindel (Häring)
23:28 VEL 1:1 Strnad (F.Střecha, Ambrož)
33:11 VEL 1:2 F.Střecha (Malec, Paták)
34:59 KOP 2 J.Mach, podrážení