9:2
konec (6:1, 2:1, 1:0)
25.09.2021, 11:00 • Plzeň - Košutka, KOOPERATIVA ARÉNA • 4. kolo
HC Pilsen Wolves – HC Domažlice
9:2
konec (6:1, 2:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Trefný, 6. Albert (Theodore), 16. Čermák (Popovych), 16. Theodore (Vostracký), 17. Polívka (Wood), 18. Popovych (Albert), 22. Vostracký (Trefný), 38. Veremeev, 46. Popovych (Čermák) – 19. Klas (Kabourek, Račinský), 22. Klas (Račinský)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Pilsen Wolves:
Náhradníci:
Trenér:
HC Domažlice:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Daniel Mach, Aleš Kosnar
Diváci: 21
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
1:33 | PLW | 1:0 | Trefný | |
1:33 | PLW | 1:0 | Trefný | |
1:33 | PLW | 1:0 | Trefný | |
6:00 | PLW | 2:0 | Albert (Theodore) | |
6:00 | PLW | 2:0 | Albert (Theodore) | |
6:00 | PLW | 2:0 | Albert (Theodore) | |
7:38 | DOM | 2 | Látal, podrážení | |
7:38 | DOM | 2 | Látal, podrážení | |
7:38 | DOM | 2 | Látal, podrážení | |
14:50 | DOM | 2 | Kabourek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
14:50 | DOM | 2 | Kabourek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
14:50 | DOM | 2 | Kabourek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
15:30 | PLW | 3:0 | Čermák (Popovych) | |
15:30 | PLW | 3:0 | Čermák (Popovych) | |
15:30 | PLW | 3:0 | Čermák (Popovych) | |
15:44 | PLW | 4:0 | Theodore (Vostracký) | |
15:44 | PLW | 4:0 | Theodore (Vostracký) | |
15:44 | PLW | 4:0 | Theodore (Vostracký) | |
16:10 | PLW | 5:0 | Polívka (Wood) | |
16:10 | PLW | 5:0 | Polívka (Wood) | |
16:10 | PLW | 5:0 | Polívka (Wood) | |
17:37 | PLW | 6:0 | Popovych (Albert) | |
17:37 | PLW | 6:0 | Popovych (Albert) | |
17:37 | PLW | 6:0 | Popovych (Albert) | |
18:55 | DOM | 6:1 | Klas (Kabourek, Račinský) | |
18:55 | DOM | 6:1 | Klas (Kabourek, Račinský) | |
18:55 | DOM | 6:1 | Klas (Kabourek, Račinský) | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
20:00 | PLW | 2 | Polívka, podrážení | |
20:00 | PLW | 2 | Polívka, podrážení | |
20:00 | PLW | 2 | Polívka, podrážení | |
21:01 | DOM | 6:2 | Klas (Račinský) | |
21:01 | DOM | 6:2 | Klas (Račinský) | |
21:01 | DOM | 6:2 | Klas (Račinský) | |
21:34 | PLW | 7:2 | Vostracký (Trefný) | |
21:34 | PLW | 7:2 | Vostracký (Trefný) | |
21:34 | PLW | 7:2 | Vostracký (Trefný) | |
22:02 | PLW | 2 | Polívka, nedovolené bránění | |
22:02 | PLW | 2 | Polívka, nedovolené bránění | |
22:02 | PLW | 2 | Polívka, nedovolené bránění | |
33:26 | PLW | 2 | Korecký, držení | |
33:26 | PLW | 2 | Korecký, držení | |
33:26 | PLW | 2 | Korecký, držení | |
33:43 | DOM | 2 | Kabourek, napadení | |
33:43 | DOM | 2 | Kabourek, napadení | |
33:43 | DOM | 2 | Kabourek, napadení | |
37:31 | PLW | 8:2 | Veremeev | |
37:31 | PLW | 8:2 | Veremeev | |
37:31 | PLW | 8:2 | Veremeev | |
38:11 | PLW | 2 | Malíček, podrážení | |
38:11 | PLW | 2 | Malíček, podrážení | |
38:11 | PLW | 2 | Malíček, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
40:15 | DOM | 2 | Marešová, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
40:15 | DOM | 2 | Marešová, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
40:15 | DOM | 2 | Marešová, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
45:13 | PLW | 9:2 | Popovych (Čermák) | |
45:13 | PLW | 9:2 | Popovych (Čermák) | |
45:13 | PLW | 9:2 | Popovych (Čermák) | |
50:20 | PLW | 2 | Theodore, napadení | |
50:20 | PLW | 2 | Theodore, napadení | |
50:20 | PLW | 2 | Theodore, napadení | |
52:37 | DOM | 2 | Stegner, podrážení | |
52:37 | DOM | 2 | Stegner, podrážení | |
52:37 | DOM | 2 | Stegner, podrážení | |
Konec | ||||
Konec | ||||
Konec |
Barys – Novosibirsk • po prodl. 13:00 2:1
Jekatěrinburg – Čeljabinsk • po s.n. (1:2) 14:00 1:2
Magnitogorsk – CSKA Moskva 14:00 4:0
Jokerit – Soči 15:00 4:2
N.Novgorod – Dynamo Moskva 16:00 4:2
Viťaz – Chabarovsk 16:00 4:1
Jaroslavl – Ufa • po prodl. 16:30 2:3
Minsk – Petrohrad • po prodl. 16:30 1:2
Třinec – Olomouc 12:00 1:5
Havířov – Vítkovice 12:00 1:5
Chomutov – K. Vary 12:00 2:8
Slavia – Kladno • po s.n. (0:2) 12:00 0:1
Zlín – Pardubice 12:15 3:6
Motor ČB – Mladá Boleslav 13:00 0:5
Kometa Brno – Mountfield HK 13:00 0:1
Salzburg – Liberec 14:30 2:6
Jihlava – Sparta 15:15 6:3
HC Litvínov – Plzeň 16:30 0:2
Hvězda Praha – Chomutov 12:00 6:1
Jihlava – Pardubice 12:00 4:0
Havlíčkův Brod – Slavia 12:00 1:6
Třemošná – K. Vary 12:15 1:5
Technika Brno – Kobra 12:30 3:4
Mladá Boleslav – Kladno 13:00 5:0
HC Litvínov – Liberec 13:00 2:5
Plzeň – PZ Kladno 13:00 15:0
Třinec – Olomouc 13:00 7:0
Vítkovice – HK MD Šumperk 14:00 4:1
Zlín – Vsetín 15:45 6:2
Kometa Brno – Havířov 16:30 4:2
Motor ČB – Mountfield HK 16:45 2:6
52:37
52:37
52:37
50:20
50:20
50:20
40:15
40:15
40:15
38:11
38:11
38:11
33:43
33:43
33:43
33:26
33:26
33:26
22:02
22:02
22:02
20:00
20:00
20:00
14:50
14:50
14:50
7:38
7:38
7:38