8:3

konec (2:1, 4:2, 2:0)

25.09.2021, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 3. kolo • Petr Pracný

Tipsport: 1.5 5.0 4.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třetí třetina dlouho nepřinesla žádnou branku. V 51. minutě navýšil skóre na 7:3 svoji druhou branku domácí ostrostřelec Josef Stříbrný. Hostující akcie dlouho držel svými zákroky Michal Krofta. Na 8:3 zvýšil Jakub Procházka. Skóre se již neměnilo. LVI tak podruhé v sezóně doma mají plný počet bodů. Loučím se s vámi s pozdravem DYCKY MOST!!! (19:42:20)

59:41

Kotouč drží ještě Lukáš Hosnedl

58:48

Postavení mimo hru hostů

58:27

Střelu Tomáše Pavlů chytá do lapačky Lukáš Hosnedl. Z publika se ozývá Hosi, Hosi

58:11

Postavení mimo hru domácích

57:11

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
A přeci jen se mění ještě počet vstřelených branek. Autorem branky je JAKUB PROCHÁZKA. Asistence: Pavel Písařík a Štěpán Urbánek

56:52

Aleš Havlůj nahodil žabičku před branku, tečující domácí však nedokázal zasunout kotouč za čáru

55:54

Vítězslav Nedrda trefuje v oslabení tyč

54:18

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2 min., krosček).

53:48

Josef Stříbrný nebyl hladový a nehrál si na hattrick. Přihrál volnému Pavlovi Písaříkovi, ale ten nadvakrát Michala Kroftu nepřekonal

53:26

Za modrou napřáhl ke stropu Tibor Hric. Lukáše Hosnedla nepropáli.

50:45

Pohledná akce LVŮ. Z postupného útoku střílí svoji druhou branku JOSEF STŘÍBRNÝ. Asistence: Aleš Havlůj

50:13

Zakázané uvolnění domácích

49:35

Nyní se hostující střídačka obula do pozorného rozhodčího Lukáše Sýkory, který hostům nepískl offside. Hostující obránce mohl kotouč hrát

48:56

František Bakrlík teď nepřetlačil Michala Kroftu. Ten drží kotouč v lapačce

48:33

Milan Böhm vystřelil v pozici skoro ležícího střelce. Opět se vhazuje před Michalem Kroftou

47:34

Opět se vhazuje před Michalem Kroftou

46:56

Michal Krofta si teď pohazuje kotoučem v lapačce

8:3

Branky a nahrávky: 10. Šesták (Mical, Šimeček), 12. Šimeček (Šesták), 25. Nedrda (Bakrlík, Böhm), 26. Havlůj (Procházka, Stříbrný), 31. Böhm (Bakrlík, Nedrda), 37. Stříbrný (Písařík), 51. Stříbrný (Havlůj, Písařík), 58. Procházka (Písařík, Urbánek) – 10. Pavlů (Hric, Nevyhoštěný), 36. Nevyhoštěný (Had), 39. Hájek (Jursa)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kubík) – Havlůj (C), Urbánek, Šesták, Fučík, M. Havlík, D. Havlík, Hoffmann – Procházka, Písařík, Stříbrný – Mical, Šimeček, Drašar – Nedrda (A) Bakrlík, Böhm – Dohnal, Trenér: Vladimír Machulda

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Krofta (Jelínek) – Kulda, Pilek, Abrahám, Mrkvička (C), Pavlů (A), Tržický, Had, Charvát – Kačírek, Hric, Kapička – Hájek, Brokeš (A), Plíhal – Jursa, Bouřil, Nevyhoštěný. Hrající trenér: Tomáš Plíhal

Rozhodčí: Zeliska – Kučera, Sýkora