4:2
konec (1:0, 2:0, 1:2)
25.09.2021, 15:00 • Hartwall Arena, Helsinky • Jiří Sameš
Tipsport: 1.41 5.4 6.09 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.41 - 5.4 - 6.09
Jokerit Helsinky – HK Soči
4:2
konec (1:0, 2:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 20. Björninen (P. Holm, Schroeder), 22. O. Leskinen (H. Ikonen, D. Sklenička), 40. Kivistö (O'Neill, Friman), 43. Turunen (Junttila, Norman) – 52. Jakimov (Žabrejev, Nikolajev), 59. Ruděnkov (Pilipenko)
Karty:
Neproměněná penalta:
Jokerit Helsinky:
Juvonen (Lindbäck) – Lindbohm (A), P. Holm, O. Leskinen, D. Sklenička, Kivistö, Friman – Junttila, O'Neill (A), Turunen – Savinainen, Norman, Pakarinen – Halme, Schroeder, H. Ikonen – Joensuu, Björninen, M. Anttila (C).
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči:
Treťjak (Hellberg) – Kamalov, Jaks, Valencov, Rundblad, Miščenko, Baldajev, Zorkin – Bakoš, Vicharev (C), Ruděnkov (A) – Peťkov, Točickij (A), Lipon – Feoktistov, Jakimov, Pilipenko – Nikolajev, Garajev, Žabrejev – Bakanov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bukin, Hribik – Lazarev, Kučava
Diváci:
1. třetina | ||||
08:00 | JOK | 2 | Joensuu, hrubost | |
SOC | 2 | Jaks, napadení | ||
09:37 | SOC | 2 | Valencov, sekání | |
16:34 | JOK | 2 | D. Sklenička, nedovolené bránění | |
19:22 | SOC | 2 | Baldajev, nedovolené bránění | |
19:51 | JOK | 1:0 | Björninen (P. Holm, Schroeder) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:26 | JOK | 2:0 | O. Leskinen (H. Ikonen, D. Sklenička) | |
22:58 | JOK | 2 | Joensuu, podrážení | |
28:31 | SOC | 2 | Baldajev, podrážení | |
39:16 | JOK | 3:0 | Kivistö (O'Neill, Friman) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:58 | JOK | 4:0 | Turunen (Junttila, Norman) | |
46:29 | SOC | 2 | Valencov, podrážení | |
51:11 | SOC | 4:1 | Jakimov (Žabrejev, Nikolajev) | |
54:29 | JOK | 2 | Halme, sekání | |
SOC | 2 | Valencov, hrubost | ||
58:51 | SOC | 4:2 | Ruděnkov (Pilipenko) | |
Konec |
Barys – Novosibirsk • po prodl. 13:00 2:1
Jekatěrinburg – Čeljabinsk • po s.n. (1:2) 14:00 1:2
Magnitogorsk – CSKA Moskva 14:00 4:0
Jokerit – Soči 15:00 4:2
N.Novgorod – Dynamo Moskva 16:00 4:2
Viťaz – Chabarovsk 16:00 4:1
Jaroslavl – Ufa • po prodl. 16:30 2:3
Minsk – Petrohrad • po prodl. 16:30 1:2
Třinec – Olomouc 12:00 1:5
Havířov – Vítkovice 12:00 1:5
Chomutov – K. Vary 12:00 2:8
Slavia – Kladno • po s.n. (0:2) 12:00 0:1
Zlín – Pardubice 12:15 3:6
Motor ČB – Mladá Boleslav 13:00 0:5
Kometa Brno – Mountfield HK 13:00 0:1
Salzburg – Liberec 14:30 2:6
Jihlava – Sparta 15:15 6:3
HC Litvínov – Plzeň 16:30 0:2
Hvězda Praha – Chomutov 12:00 6:1
Jihlava – Pardubice 12:00 4:0
Havlíčkův Brod – Slavia 12:00 1:6
Třemošná – K. Vary 12:15 1:5
Technika Brno – Kobra 12:30 3:4
Mladá Boleslav – Kladno 13:00 5:0
HC Litvínov – Liberec 13:00 2:5
Plzeň – PZ Kladno 13:00 15:0
Třinec – Olomouc 13:00 7:0
Vítkovice – HK MD Šumperk 14:00 4:1
Zlín – Vsetín 15:45 6:2
Kometa Brno – Havířov 16:30 4:2
Motor ČB – Mountfield HK 16:45 2:6
David Sklenička – Jokerit Helsinky
→ 0+1, 0 střel na bránu, TM 2, čas na ledě 17:20
Martin Bakoš – HK Soči
→ 0+0, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 10:10 (17:24:44)
Střely na bránu: 23 – 17
Přesilová hra: 1/4 – 0/2
Trestné minuty: 8 – 12
Vyhraná vhazování: 34 – 20
59:47
59:01
58:51
58:51 Igor RUDĚNKOV - 4:2
58:51
58:37
56:29
55:46
55:35
54:29
Vyloučení v týmu HK Soči (Vladislav Valencov – 2 min., hrubost).
53:43
52:25
52:21
51:11
51:11 Bogdan JAKIMOV - 4:1
51:11