3:2
konec (0:0, 2:2, 1:0)
25.09.2021, 17:30 • Zimní stadion Velké Meziříčí • 3. kolo • Info o změnách stavu (Daniel Gargulák, Aleš Karásek)
HHK Velké Meziříčí – HC Bobři Valašské Meziříčí
3:2
konec (0:0, 2:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 26. Strnad (Ambrož P., Vlašín M.), 40. Juráň (Malec, Horký), 43. Malec (Horký, Juráň) – 21. Podešva (Goiš), 40. Vávra (Goiš)
Karty:
Neproměněná penalta:
HHK Velké Meziříčí:
Juda J. ( Šťourač) – Vlašín P. (A), Slabý, Burian V., Kochánek, Báňa, Ambrož "C", Vranka – Malec, Juráň, Horký – Paták, Křenek (A), Střecha T. – Strnad, Střecha F., Vlašín M. – Burian M., Rozmarín
trenéři: Vejmelka , Krča
Náhradníci:
Trenér:
HC Bobři Valašské Meziříčí:
Sachr (Slovák) – Janota, Báchor (A), Liss, Ďurkáč, Holiš, Kamas, Mošnička – Podešva, Vávra (A), Goiš – Finsterle, Křivohlávek, Pořický (C) – Urbanec, Weintritt, Kozubík – Kuchařík, Vavřík, Andris – Stodůlka.
trenér : Plšek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Maťašovský – Hübl, Nechvátal.
Diváci: 197
1. třetina | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:59 | VAL | 0:1 | Podešva (Goiš) | |
25:53 | VEM | 1:1 | Strnad (Ambrož P., Vlašín M.) | |
26:40 | VAL | 2 | Weintritt, podrážení | |
39:07 | VEM | 2:1 | Juráň (Malec, Horký) | |
39:38 | VAL | 2:2 | Vávra (Goiš) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:56 | VEM | 3:2 | Malec (Horký, Juráň) | |
43:39 | VAL | 2 | Vávra, podrážení | |
Konec |
Barys – Novosibirsk • po prodl. 13:00 2:1
Jekatěrinburg – Čeljabinsk • po s.n. (1:2) 14:00 1:2
Magnitogorsk – CSKA Moskva 14:00 4:0
Jokerit – Soči 15:00 4:2
N.Novgorod – Dynamo Moskva 16:00 4:2
Viťaz – Chabarovsk 16:00 4:1
Jaroslavl – Ufa • po prodl. 16:30 2:3
Minsk – Petrohrad • po prodl. 16:30 1:2
Třinec – Olomouc 12:00 1:5
Havířov – Vítkovice 12:00 1:5
Chomutov – K. Vary 12:00 2:8
Slavia – Kladno • po s.n. (0:2) 12:00 0:1
Zlín – Pardubice 12:15 3:6
Motor ČB – Mladá Boleslav 13:00 0:5
Kometa Brno – Mountfield HK 13:00 0:1
Salzburg – Liberec 14:30 2:6
Jihlava – Sparta 15:15 6:3
HC Litvínov – Plzeň 16:30 0:2
Hvězda Praha – Chomutov 12:00 6:1
Jihlava – Pardubice 12:00 4:0
Havlíčkův Brod – Slavia 12:00 1:6
Třemošná – K. Vary 12:15 1:5
Technika Brno – Kobra 12:30 3:4
Mladá Boleslav – Kladno 13:00 5:0
HC Litvínov – Liberec 13:00 2:5
Plzeň – PZ Kladno 13:00 15:0
Třinec – Olomouc 13:00 7:0
Vítkovice – HK MD Šumperk 14:00 4:1
Zlín – Vsetín 15:45 6:2
Kometa Brno – Havířov 16:30 4:2
Motor ČB – Mountfield HK 16:45 2:6