4:1
konec (2:0, 2:0, 0:1)
25.09.2021, 16:00 • Ledovyj dvorec Viťaz, Podolsk • Michal Sadlek
Tipsport: 1.93 4.13 3.34 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.93 - 4.13 - 3.34
HC Viťaz Moskevská oblast – Amur Chabarovsk
4:1
konec (2:0, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Smolin (K. Ljamin, Malychin), 17. Ojamäki (Malychin), 23. Audette (Ojamäki), 33. M. Aaltonen (Audette) – 47. Fajzullin (A. Gorškov, Jordán)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Viťaz Moskevská oblast:
I. Ježov (Todykov, 56. Kloberdanec) – Vi. Antipin, Voronkov, K. Ljamin (A), Jepišin, Borodkin, D. Musin, Rydčenko – Audette, M. Aaltonen (A), Ojamäki – N. Gončarov, Indrašis, Jaremčuk – Malychin (C), V. Popov, Smolin – Ivaňuženkov, Nesterov, Laričev – S. Děmidov.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk:
Alikin (Jevgrafov) – Mašín, S. Těreščenko, Jordán (C), Pedan, V. Vasiljev, Korjagin, Byčkov – A. Gorškov, Zubov (A), Fajzullin – V. Butuzov (A), Tomášek, Lenc – Alexejev, Šarov, Zyrjanov – Zaseda, Železkov, Michasjonok.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bondar, Raming – Goljak, Poljakov
Diváci: 1 000
1. třetina | ||||
06:31 | VTZ | 2 | K. Ljamin, podrážení | |
09:19 | CHA | 2+2 | S. Těreščenko, vysoká hůl | |
11:27 | VTZ | 1:0 | Smolin (K. Ljamin, Malychin) | |
16:12 | CHA | 2 | S. Těreščenko, podrážení | |
16:14 | VTZ | 2:0 | Ojamäki (Malychin) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:59 | VTZ | 3:0 | Audette (Ojamäki) | |
23:34 | CHA | 2 | Korjagin, podrážení | |
32:17 | VTZ | 4:0 | M. Aaltonen (Audette) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:56 | VTZ | 2 | Malychin, držení | |
46:52 | CHA | 4:1 | Fajzullin (A. Gorškov, Jordán) | |
52:19 | CHA | 2 HL | příliš mnoho hráčů | |
55:11 | VTZ | -I. Ježov +Kloberdanec (Střídání) | ||
56:35 | CHA | 2 | Jordán, držení | |
Konec |
Barys – Novosibirsk • po prodl. 13:00 2:1
Jekatěrinburg – Čeljabinsk • po s.n. (1:2) 14:00 1:2
Magnitogorsk – CSKA Moskva 14:00 4:0
Jokerit – Soči 15:00 4:2
N.Novgorod – Dynamo Moskva 16:00 4:2
Viťaz – Chabarovsk 16:00 4:1
Jaroslavl – Ufa • po prodl. 16:30 2:3
Minsk – Petrohrad • po prodl. 16:30 1:2
Třinec – Olomouc 12:00 1:5
Havířov – Vítkovice 12:00 1:5
Chomutov – K. Vary 12:00 2:8
Slavia – Kladno • po s.n. (0:2) 12:00 0:1
Zlín – Pardubice 12:15 3:6
Motor ČB – Mladá Boleslav 13:00 0:5
Kometa Brno – Mountfield HK 13:00 0:1
Salzburg – Liberec 14:30 2:6
Jihlava – Sparta 15:15 6:3
HC Litvínov – Plzeň 16:30 0:2
Hvězda Praha – Chomutov 12:00 6:1
Jihlava – Pardubice 12:00 4:0
Havlíčkův Brod – Slavia 12:00 1:6
Třemošná – K. Vary 12:15 1:5
Technika Brno – Kobra 12:30 3:4
Mladá Boleslav – Kladno 13:00 5:0
HC Litvínov – Liberec 13:00 2:5
Plzeň – PZ Kladno 13:00 15:0
Třinec – Olomouc 13:00 7:0
Vítkovice – HK MD Šumperk 14:00 4:1
Zlín – Vsetín 15:45 6:2
Kometa Brno – Havířov 16:30 4:2
Motor ČB – Mountfield HK 16:45 2:6
Michal Jordán (CHA) – 0 gólů, 1 asistence, 4 střely na branku, 2 trestné minuty, čas na ledě 22:43
Dominik Mašín (CHA) – 0 gólů, 0 asistencí, 1 střela na branku, 0 trestných minut, čas na ledě 19:44
Radan Lenc (CHA) – 0 gólů, 0 asistencí, 0 střel na branku, 0 trestných minut, čas na ledě 15:29
David Tomášek (CHA) – 0 gólů, 0 asistencí, 2 střely na branku, 0 trestných minut, čas na ledě 14:12
Střely na branku ve 3. třetině (celkově): 10:15 (32:31)
59:41
59:05
58:35
58:21
57:39
57:39 Proti Nesterovovi se stihl přesunout brankář Alikin
57:39
56:58
56:35
56:16
55:50
55:11
55:11
54:52
54:19