4:3

konec (2:1, 1:0, 1:2)

25.09.2021, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 5. kolo • Daniel Tichý

Tipsport: 2.3 4.3 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině jsme mohli vidět napínavý boj, když hosté po brankách Dostálka a Hudáčka dokázali srovnat skóre na 3:3. Jenže pět minut před koncem tečoval Martin Tůma střelu Vítězslava Bílka a rozhodl tak o dnešním vítězství Slovanu. (18:16:37)

59:30

Teč Pechance končí vedle branky.

58:45

Havířov drží puk v útočném pásmu.

58:28

Štipčák zůstává na střídačce a hosté jsou v šesti!

58:28

Oddechový čas pro hosty.

58:28

Bednář si navedl puk do mezikruží. Hamalčík byl připraven a kryje do náručí.

57:37

Střela Drtiny ze středního pásma neohrozila hostujícího brankáře. Havířov vyhazuje na zakázané uvolnění.

57:27

Střelu jednoho z hostujících hráčů pokryl Hamalčík.

57:16

Vrdlovec se snažil schovat svoji střelu. Štipčák ale pozorný.

57:07

56:38

A znovu Chroboček od modré, ale Hamalčík vyráží pravým betonem.

56:17

Až teď vystřelil Chroboček, ale přímo do náruče Hamalčíka.

55:53

Havířov kombinuje v útočném pásmu, zatím bez střelby.

55:10

Havířov má teď tedy příležitost srovnat skóre, ale Slovan vyhazuje.

55:07

Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jiří Severa – 2 min., nedovolené bránění).

54:34

54:34 Martin TŮMA - 4:3

54:34

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
A Slovan se ujímá vedení! Vítězslav Bílek vyjel na pravém kruhu a vystřelil na branku hostů. Před brankou jeho střelu ještě tečoval MARTIN TŮMA a nedal Štipčákovi šanci 4:3! Asistence: Vítězslav Bílek.

54:04

Tvrdou ránu Drtiny od modré vyrazil Štipčák.

4:3

Branky a nahrávky: 6. V. Bílek (Milfait, D. Tůma), 15. Vrdlovec (D. Tůma, Trávníček), 37. Tůma (Vrdlovec), 55. Tůma (V. Bílek) – 9. Dostálek (Hudeček, D. Pastor), 41. Hudeček, 48. Dostálek (Hudeček, J. Doktor)

HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík (L. Cikánek) – J. Drtina (A), Š. Havránek, Trefný, Vladimír Brož (A), Přindiš, Weinhold, L. Chalupa – Trávníček (C), Vrdlovec, D. Tůma – Tůma, Milfait, V. Bílek – Š. Bláha, T. Čermák, Severa – Ouřada, Grim, Jouza.

AZ Havířov: Štipčák (Kořének) – Chroboček, M. Hlaváč, Mrowiec, Lytvynov, Valenta, Korím – Kabelka, D. Pastor, Maruna (C) – Pechanec, Dostálek, Hudeček (A) – J. Doktor, Damašek, Paś – L. Bednář, Mrva, Becher.

Rozhodčí: Tomáš Zubzanda, Michal Kostourek – Daniel Horažďovský, Stanislav Hnát

04:05 HAV 2 Pechanec, hákování
05:10 UNL 1:0 V. Bílek (Milfait, D. Tůma)
08:42 HAV 1:1 Dostálek (Hudeček, D. Pastor)
12:26 UNL 2 Vladimír Brož, hákování
14:52 UNL 2:1 Vrdlovec (D. Tůma, Trávníček)