Extraliga dorostu

BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno

5:0

konec (0:0, 4:0, 1:0)

25.09.2021, 13:00 • ŠKO-ENERGO Aréna • Skupina Západ • Tomáš Taybner (@TTaybner)

Já se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek sobotního odpoledne. (14:57:01)
Je dohráno a domácí slaví výhru. Kladenští se ve třetí periodě mohli přiblížit ve skóre, ale nabídnutou početní převahu nevyužili. Bruslaři v 59. minutě přidali pátý gól a slaví na domácím ledě vítězství.

59:44

Šestý gól Bruslařů mohl přidat Hradec, který se v oslabení zbavil hostujícího obránce a uháněl na Stránského. Gólman Rytířů předvedl další skvělý zákrok, neboť kotouč udržel před brankovou čarou.

59:04

Hasman vyváží kotouč a osvobozuje domácí hokejisty.

58:37

Holubův příklep vyráží Hora, Kladno pokračuje v kombinaci.

57:57

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Vochvest – 2 min., podrážení).

57:06

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Pátý gól v síti Stránského. Při signalizované výhodě se Bruslaři dostali do útočného pásma, kde Král našel VOJTĚCHA STEKLÉHO, jenž se trefil k pravé tyči branky Rytířů. Asistence: Patrik Král, David Šindelář.

56:26

Hora musel zasahovat proti nahození Mejtského.

55:25

Bruslaři se dobrou minutu drží v útočném pásmu, ale Kladenští se zatím dobře brání a nepouštějí domácí tým do šancí.

53:53

Od modré čáry nahazoval Kubíček, Stránský vyrazil puk do rohu kluziště.

53:20

Na druhé straně musel do střehu také Hora, který vyrazil pokus Aschenbrennera.

52:53

Po dlouhé době konečně střela. Z levé strany příklepem pálil Skok.

51:16

Kladenským hráčům se poslední minuty vůbec nedaří rozehrávka a Bruslaři sbírají puky napříč celým útočným pásmem.

50:00

Jsme v polovině třetího dějství, stav ze zatím neměnil.

47:54

V posledních minutách je k vidění mnoho nepřesných přihrávek a střely také nepřibývají.

46:04

Stránský schoval v lapačce pokus Hradce, neboť na něj dobře viděl.

45:21

Zakázané uvolnění domácích.

44:33

Rájek v bojuje v rohu o kotouč se Šachlem.

5:0

Branky a nahrávky: 22. Šachl (Gron), 30. Sypecký (Skok, Vítek), 34. Král (Vlasák, Kubíček), 36. Hurt (Hasman, Moyseyev), 58. Steklý (Král, Šindelář)

BK Mladá Boleslav: Hora (Vystrčil) – Skok, Sypecký, Vochvest "C", Hlinský, Kubíček, Vlasák – Šachl, Hasman "A", Hradec "A", Hurt, Steklý, Moyseyev, Král, Vítek, Gron, Šindelář, Lisler

Rytíři Kladno: Stránský (Punda) – Svoboda, Šátek M., Šátek O., Novák, Pražák, Rájek "C" – Petřík, Mejtský "C", Černý, Holeček, Kut, Váňa, Aschenbrenner, Holub, Šíma

Rozhodčí: Labuta – Kajínek, Juránek

10:07 MBL 2 Kubíček, faul kolenem
22:00 MBL 1:0 Šachl (Gron)
29:39 MBL 2:0 Sypecký (Skok, Vítek)
33:24 MBL 3:0 Král (Vlasák, Kubíček)
35:54 MBL 4:0 Hurt (Hasman, Moyseyev)