3:6
konec (2:1, 0:3, 1:2)
25.09.2021, 12:15 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • 6. kolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)
Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice
3:6
konec (2:1, 0:3, 1:2)
Branky a nahrávky: 4. Frömel (Chludil, Luža), 17. Chludil (Luža, Ramert), 41. Luža (Talafa, Chludil) – 11. Lichtag (Rouha, Costa), 23. Costa (Rouha), 28. Costa (Rouha, Lichtag), 32. Herčík (Tvrdík, Chabada), 50. Formánek (Kaplan), 58. Rouha (Lichtag)
Karty:
Neproměněná penalta:
Berani Zlín:
Synek (28. Šarman) – Kunst, Burian, Nábělek, Mikulík, Talafa, Riedl (C), Kráčalík – Ramert, Tomeček, Handl (A), Martinec, Dědek, Masař, Frömel, Luža (A), Chludil, Laciga.
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice:
Borovička (Kadlc) – Kubíček (A), Nedelka, Tvrdík, Chabada, Koudelka, Kaštánek – Štetka, Pavlata, Lichtag (C), Rouha, Costa, Herčík, Paleček, Kloz, Šťastný, Kaplan, Formánek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vaněk – Gebauer, Peluha
Diváci:
1. třetina | ||||
03:54 | ZLN | 1:0 | Frömel (Chludil, Luža) | |
10:03 | PCE | 1:1 | Lichtag (Rouha, Costa) | |
14:24 | ZLN | 2 | Dědek, podrážení | |
16:57 | ZLN | 2:1 | Chludil (Luža, Ramert) | |
19:03 | PCE | 2 | Tvrdík, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:36 | PCE | 2:2 | Costa (Rouha) | |
22:44 | ZLN | 2 | Riedl, podrážení | |
23:05 | ZLN | 2 | Talafa, podrážení | |
27:21 | PCE | 2:3 | Costa (Rouha, Lichtag) | |
27:21 | ZLN | -Synek +Šarman (Střídání) | ||
30:53 | ZLN | 2 | Talafa, hákování | |
31:23 | PCE | 2:4 | Herčík (Tvrdík, Chabada) | |
36:21 | ZLN | 2 | Burian, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:30 | PCE | 2 | Formánek, držení | |
40:39 | ZLN | 3:4 | Luža (Talafa, Chludil) | |
43:35 | PCE | 2 | Šťastný, krosček | |
ZLN | 2 | Ramert, hrubost | ||
49:16 | PCE | 3:5 | Formánek (Kaplan) | |
51:29 | PCE | 2 | Lichtag, sekání | |
55:22 | ZLN | 2 | Dědek, faul kolenem | |
57:57 | PCE | 3:6 | Rouha (Lichtag) | |
Konec |
Barys – Novosibirsk • po prodl. 13:00 2:1
Jekatěrinburg – Čeljabinsk • po s.n. (1:2) 14:00 1:2
Magnitogorsk – CSKA Moskva 14:00 4:0
Jokerit – Soči 15:00 4:2
N.Novgorod – Dynamo Moskva 16:00 4:2
Viťaz – Chabarovsk 16:00 4:1
Jaroslavl – Ufa • po prodl. 16:30 2:3
Minsk – Petrohrad • po prodl. 16:30 1:2
Třinec – Olomouc 12:00 1:5
Havířov – Vítkovice 12:00 1:5
Chomutov – K. Vary 12:00 2:8
Slavia – Kladno • po s.n. (0:2) 12:00 0:1
Zlín – Pardubice 12:15 3:6
Motor ČB – Mladá Boleslav 13:00 0:5
Kometa Brno – Mountfield HK 13:00 0:1
Salzburg – Liberec 14:30 2:6
Jihlava – Sparta 15:15 6:3
HC Litvínov – Plzeň 16:30 0:2
Hvězda Praha – Chomutov 12:00 6:1
Jihlava – Pardubice 12:00 4:0
Havlíčkův Brod – Slavia 12:00 1:6
Třemošná – K. Vary 12:15 1:5
Technika Brno – Kobra 12:30 3:4
Mladá Boleslav – Kladno 13:00 5:0
HC Litvínov – Liberec 13:00 2:5
Plzeň – PZ Kladno 13:00 15:0
Třinec – Olomouc 13:00 7:0
Vítkovice – HK MD Šumperk 14:00 4:1
Zlín – Vsetín 15:45 6:2
Kometa Brno – Havířov 16:30 4:2
Motor ČB – Mountfield HK 16:45 2:6
55:22
51:29
43:35
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Ondřej Šťastný – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jan Ramert – 2 min., hrubost).
40:30
36:21
30:53
23:05
22:44
19:03
14:24