1:0

konec (1:0)

12.08.2021, 20:45 • 3. předkolo • Jan Prošek

Tipsport: 5.12 4.47 1.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Maccabi Haifa FC vyhrává tento dvojzápase 7:3 a postupuje do další fáze soutěže, kde se utká s Baku. Tento dvojzápas se rozhodl v minulém týdnu, kde Maccabi doma dominovalo. (22:36:13)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 1:4. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:21.

90+4

90+2

Nyní se už zápas v poklidném tempu dohrává. Mnoho šancí k vidění není.

90+1

Čtyři minuty uvidíme navíc.

90

Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

Gershon z hostujícího celku si v souboji počínal nedovoleně, rozehrávat tak budou domácí.

83

Hostující celek má dnes problémy s koncovkou, další neproměněnou šanci zaznamenal Dahan.

83

Střídání v týmu HB Tórshavn: ze hřiště odchází Adrian Justinussen, přichází Aki Debes Samuelsen.

83

Domácí rozehrávali volný kop, k odraženému míči se dostal Justinussen. Jeho rána ovšem minula cíl.

81

V poslední desetiminutovce zápasu si nyní hosté vypracovali velkou šanci. David se dostal do zakončení, jeho ránu brankář Gestsson vyrazil před sebe. Tam byl Chery, ale i on trefil jen brankáře.

80

Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Ryan Strain, přichází Yosef Raz Meir.

79

Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Ali Mohamed, přichází Mahmoud Jaber.

78

Střídání v týmu HB Tórshavn: ze hřiště odchází René Joensen, přichází Ási Dam.

78

Žlutou kartu dostává Adrian Justinussen (HB Tórshavn).

78

Sledujeme klidnou pasáž hry, která je ovlivněná celou řadou nepřesností a hodně důrazných osobních soubojů.

75

Žlutou kartu dostává Michal Przybylski (HB Tórshavn).

74

Žlutou kartu dostává Dolev Haziza (Maccabi Haifa FC). Hostující hráč bude tento duel dohrávat se žlutou kartou, Haziza fauloval Radosavlevice.

73

Haifa hraje takticky velmi dobře, drží míč na polovině soupeře, hlavně bezpečně daleko od vlastní branky.

71

Hostující celek si nyní vypracoval zajímavou šanci, ale Haziza na prudký pas od spoluhráče nedosáhl.

70

Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, Maccabi navzdory dnešní porážce postoupí dál, v celkovém součtu vede 7:3.

68

Domácí brankář nyní vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, a tak se směr hry poměrně rychle otáčí.

67

Gershon fauloval v souboji soupeře, a tak budu rozehrávat domácí, Joensen uvedl míč do pohybu rychlou rozehrávkou.

64

Střídání v týmu HB Tórshavn: ze hřiště odchází Mikkel Dahl, přichází Jákup Thomsen.
Střídání v týmu HB Tórshavn: ze hřiště odchází Mads Mikkelsen, přichází Stefan Radosavlevič.

62

Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Yuval Ashkenazi, přichází Mohammad Abu Fani.

62

Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Maor Levi, přichází Omer Atzili.
Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Ben Saher, přichází Din David.

60

Strain si v souboji se soupeřem pomohl nedovoleně, a tak bude rozehrávat Gestsson od své branky.

60

Hodina hry je pryč, v celkovém součtu vede Maccabi 7:3 a míří za postupem.

58

Tórshavn vybojoval rohový kop. Johansen centroval před branku, ale obrana si v pohodě poradila.

56

Haifa momentálně kontroluje hru, hraje aktivněji na polovině soupeře.

55

Po dlouhé pasáži bez výraznější střelecké pozice registrujeme zakončení. Domácí H. Askham to vzal na sebe, ale nedokázal překonat brankáře soupeře.

50

Pět minut hry z druhého poločasu je pryč, domácí hrají sympaticky, ale nedaří se jim vypracovat si výraznější šanci.

49

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry. HB vede o jednu branku, v celkovém součtu ovšem výrazně prohrává.

48

Cohen po faulu soupeře rozehrával volný kop. Do lepší střelecké pozice se jeho tým neprobojoval.

46

Střídání v týmu HB Tórshavn: ze hřiště odchází Pætur Petersen, přichází Hilmar Leon Jakobsen.

46

Tórshavn vede po prvním poločase 1:0, v celkovém součtu s prvním zápasem však prohrává 3:7.

45+1

45+1

Justinussen z domácího celku ještě rozehrával rohový kop, ale jeho tým se do výraznější šance nedostal.

45+1

Jednu minutu uvidíme navíc.

45

Dahl to zkoušel individuálně, ale jeho pokus byl zblokovaný.

44

V poklidném tempu se nyní dohrává úvodní poločas.

41

Johansen bude po faulu soupeře rozehrávat volný kop.

40

Dostáváme se do finální fáze hry v tomto poločase, HB se dokázalo dnes prosadit jako první.

38

Dahan z hostujícího celku fauloval, hrát tak bude domácí Dahl.

37

Sledujeme pasáž hry, která je hodně kouskovaná, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře. Hraje se o nadvládu na polovině.

35

R. Joensen byl příliš důrazný v osobním souboji, a tak bude rozehrávat jeho soupeř. Levi se postará o rozehrávku,

33

O malý moment později se do střelecké pozice propracoval Sahar. Jeho rána minula branku, vykopávat bude brankář HB.

32

Do střelecké pozice se dostal hostující Chery. Jeho projektil kryje domácí brankář. Gestsson podržel své spoluhráče.

31

Przybylski si v souboji se soupeřem Levim pomohl nedovoleně. Míč tedy bude mít Maccabi.

30

Úvodní půlhodina hry je pryč, domácí fotbalisté hrají aktivně, snadněji se dostávají do zakončení a podařilo se jim skórovat.

28

Mohamed si v souboji o míč pomohl nedovoleně, rozehrávat tedy bude domácí tým. Jmenovitě Mohr.

27

Registrujeme další zajímavou šanci, Dahl se propracoval do zakončení, ale neuspěl. Jeho pokus kryje brankář.

25

25. Šance hostů.

25

Hostující celek si nyní vypracoval zajímavou šanci. Haziza centroval před branku, tam hlavičkoval jeho kolega Levi. Zakončení se sneslo na břevno, a pak brankář Gestsson vytáhl míč na roh.

23

Domácí vybojovali autové vhazování na útočné polovině, ale po rychlé akci se k zakončení nedostali.

21

Hostující celek mohl poměrně rychle přispěchat s odpovědí, ale Dahan netrefil podle představ branku.

20

20. Michal PRZYBYLSKI - 1:0

20

Torshavn právě vstřelil branku! Johansen rozehrával volný kop. Míč poslal před branku, kde dokázal dobře do protipohybu brankáře a ke vzdálenější tyči hlavičkovat MICHAL PRZYBYLSKI. Asistence: Johansen.

19

Mohamed byl příliš důrazný v souboji se soupeřem, a tak bude rozehrávat domácí tým.

19

Hostující fotbalisté hrají dobře aktivně, pokouší se hrát jednoduše a co nejrychleji se propracovat do střelecké pozice.

17

Po faulu domácích bude nyní rozehrávat volný kop hostující celek. Balon do hry uvede Gershon.

16

Hostující Levi byl až příliš aktivní v souboji o míč, hrát tak budou domácí.

15

Hosté to zkoušeli středem hrací plochy na nabíhajícího útočníka, který ale míč nedokázal dostihnout na hrací ploše.

13

Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější šance.

12

Gershon rozehrává volný kop po faulu soupeře.

10

Následoval rohový kop, který rozehrával Haziza.

9

Následoval volný kop, pro jehož rozehrávku se rozhodl Chery. Jeho přímou střelu na braku dokázal brankář tak tak vytěsnit nad branku.

9

Žlutou kartu dostává Daniel Johansen (HB Tórshavn).

9

Johansen fauloval v osobním souboji Straina, vypadá to na kartu.

6

Justinussen to vzal na sebe, rozhodl se pro centr před branku, ale obrana si dokázala poradit.

6

Tórshavn, který vstoupil aktivně do zápasu, vybojoval nyní rohový kop..

5

Przybylski se dostal do osobního souboje se soupeřem, ale byl pomalejší, a tak si pomohl faulem. Míč pro soupeře.

3

Hned ve třetí minutě se do zajímavé střelecké pozice dostali domácí fotbalisté, ale Dahl trefil jen prostor, kde byl brankář Cohen.

2

Haziza si v osobním souboji pomohl nedovoleně, hrát tedy budou domácí, jmenovitě R. Joensen.

1

Domácí fotbalisté hrají v červeném, hosté oblékli zelené dresy.

1

HB Tórshavn: Gestsson – Mohr, Wardum, H. Askham, Johansen – P. Petersen, Przybylski, Dahl, R. Joensen, Justinussen – Miielsen
Náhradníci: Mork – Í. Soylu, J. Thornsen, Radosavlevič, Dam, H. Jakobsen, Johansen Chukwudi, Samuelsen

Maccabi Haifa FC: Cohen – Strain, Dahan, Gershon, Goldberg – Levi, Mohamed, Ashkenazi – Chery, Sahar, Haziza
Náhradníci: Israeli, Fucs – Planič, Atzili Menachem, José Rodríuez, Abu Fani, David, Meir, Jaber, Muzi

Rozhodčí: Fesnic – Avram, Cerei.
Maccabi vyšel úvodní zápas hraný před týdnem na výbornou. V domácím prostředí dokázal naprosto jednoznačně vyhrát nad soupeřem 7:2. Haifa vyprodukovala v zápase dvanáct střel na branku, z nichž vstřelila sedm branek. Pokud se v tomto zápase nestane nic nepředpokládaného, Haifa si postup pohlídá.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropské konferenční ligy. V tomto odvetném zápase proti sobě nastoupí HB Tórshavn a Maccabi Haifa FC
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.