Evropská liga (předkola)

Alaškert Jerevan – FC Kajrat Almaty

3:2

po prodl. (1:1)

12.08.2021, 17:00 • Republican Stadium after Vazgen Sargsyan, Jerevan • 3. předkolo • Michal Raška

Tipsport: 3.68 2.93 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:39:06)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 13:6. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:16.
Je konec! Alaškert postupuje do 4. předkola Evropské ligy, když porazil Kajrat Almaty 3:2 po prodloužení. Do zápasu domácí vstoupili velmi svižně a vytvořili si několik šancí, ovšem regulérní gól nedali. Posléze se hra trochu srovnala, ovšem ve 43. minutě poslal Alaškert do vedení Embalo. Radost domácích ale dlouho netrvala, jelikož v nastavení první půle srovnal Abiken. Do druhé poloviny domácí vstoupili velmi dobře a v 50. minutě se opět trefil Embalo, ovšem v 61. minutě dokázal srovnat Šušenačjev. Radost hostům ale netrvala dlouho, protože v 62. minutě uviděl červenou kartu Poljakov. Domácí ale nedokázali rozhodnout zápas v základní hrací době a šlo se do prodloužení. Tam v 92. minutě uviděl druhou žlutou Abiken a hosté šli do devíti hráčů, což ve 104. minutě využil Glišič.

120+1

120+1

Almaty podnikly poslední útok, ale přihrávka na levou stranu byla nepřesná.

120

Čančarevič nyní uviděl žlutou kartu za zdržování při odkopu.

120

Rozhodčí nastavuje 1 minutu navíc.

119

Další faul ze strany hostů a Alaškert chce dohrát toto utkání v poklidu na polovině soupeře.

118

Arménský celek se sice dočkal branky, ale už dříve bylo pískáno, protože míč opustil hrací plochu.

118

Tentokrát Alaškert získal rohový kop z levé strany a rozhodně nespěchá.

117

Opět dostal Gome přihrávku na pravou stranu do vápna, ale jeho následný centr byl zblokován.

116

Další faul ze strany Kajratu, který hledá zbytek sil v devíti hráčích.

115

Burančjev uviděl za svůj faul žlutou kartu.

113

Vagner Love se sice dostal ke střele z dvaceti metrů, ale ta neměla moc razance a skončila bezpečně v rukou Čančareviče.

112

Střídání v týmu FC Kajrat Almaty: ze hřiště odchází Mikanovič, přichází Aljkulov.

111

Gome si poslal centr z pravé strany do šestnáctky, ale ten skončil jen na hlavě soupeře.

110

Posléze se ale domácím odpískal jen ofsajd a Kajrat Almaty mají deset minut na zázrak.

109

Domácí celek se snaží utavit svého soupeře krátkými přihrávkami takřka po celé hrací ploše, což se mu daří.