12.08.2021, 20:00 • Centenary Stadium, Ta' Qali • 3. předkolo • Michal Raška

Tipsport: 7.66 4.94 1.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:59:31)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:12. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 4:7. Fauly: 16:15.
Je konec vypjatého duelu, ve kterém nakonec vítězí Riga poměrem 4:1 a celkově 4:2! Už ve 2. minutě získal hostující celek penaltu, kterou ale Paurevič neproměnil. Ve 49. minutě už ale šla Riga do vedení po brance Léa. Ovšem v 60. minutě srovnal Degabriele. V 90. minutě byl po druhé žluté vyloučen J. Grech, čehož nakonec v 90+6. minutě využil Paurevič a šlo se do prodloužení! Tam se ve 105+3. minutě prosadil Muritala. V 111. minutě sice uviděl červenou také hostující Kamess, ale v 116. minutě pojistil výru lotyšského celku opět Muritala.

120+2

120

Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

119

Střídání v týmu Hibernians FC: ze hřiště odchází Raphael, přichází Grech.
Střídání v týmu Hibernians FC: ze hřiště odchází Degabriele, přichází Mensah.

118

Degabriele se sice tentokrát dostal ke střele, ale jeho pokus vyrazil Brkič.

115

115. Yunusa MURITALA - 1:4

115

Riga FC právě vstřelil branku!
Hosté vedou už 4:2 a vypadá to, že postoupí do 4. předkola! Znovu se totiž v prodloužení prosazuje YUNUSA MURITALA.

114

Střídání v týmu Riga FC: ze hřiště odchází Léo, přichází Rugins.

112

Ngonda se opřel do míče, ale minul bránu soupeře

111

Kamess ovšem neudržel nervy, když poslal k zemi Thaylora a uviděl také červenou kartu!

110

Riga stále drží míč vepředu a nyní má k dispozici rohový kop.

108

Znovu hosté získali volný kop, ale ten po střele Léa skončil pouze v rukou Koného.

107

Kamess se opět ocitl jen v ofsajdu a u míče tak bude Hibernians.

106

Střídání v týmu Hibernians FC: ze hřiště odchází Apap, přichází Beu.

1:4

Branky: 60. Degabriele (Grech J.) – 50. Léo, 90+6. Paurevič (Ngonda), 105+3. Muritala, 115. Muritala

Karty:   4. Kristensen (HBF), 7. Almeida (HBF), 27. Grech J. (HBF), 35. Domoraud (HBF), 61. Degabriele (HBF), 90+10. Agius (HBF) – 35. Wesley (RIG), 90+8. Paurevič (RIG)   90. Gresch J. (HBF)   90+10. Kristensen (HBF) – 111. Kamess (RIG)

Neproměněná penalta: 2. Paurevič (RIG), brankář Kone zneškodnil

Hibernians FC: Kone – Lubanzadio Aldama, Almeida, Agius, Apap (106. Beu) – Vella D. (64. Attard), Raphael (119. Raphael), Kristensen (C) (79. Uzeh), Grech J. – Degabriele (119. Mensah), Domoraud
Náhradníci: Vella N. – Attard, Beu, Desira, Ellul, Farrugia, Grech Z., Ihuomah, Mensah, Rudy Cassar, Uzeh, Zammit

Riga FC: Brkič – Petersons, Cernomordijs, Saiz, Vakulko (76. Muritala) – Ngonda, Paurevič (C), Brisola (98. Pisčevič) – Wesley (61. Kamess), Leo (114. Rugins), Soisalo
Náhradníci: Ozols – Babajan, Fjodorovs, Halimi, Kamess, Muritala, Pisčevič, Rugins

Rozhodčí: Hennessy – Lynch, Dynan

První zápas: Riga FC - Hibernians 0:1