konec (2:0)

12.08.2021, 19:00 • Turner Stadium, Be'er Sheva • 3. předkolo • Tomáš Chalupa

Tipsport: 2.08 3.41 3.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek z mé strany všechno, pěkný zbytek večera přeje Tomáš Chalupa. (21:02:24)
Je konec zápasu, který Hapoel Beer Sheva opanoval jasně 4:0 a v součtu s prvním zápasem, který vyhrál Slask 2:1, tak Izraelci postupují do čtvrtého, posledního předkola Evropské konferenční ligy. Velký krok k postupu přitom udělali už v prvních sedmi minutách, během kterých dali dvě branky. Slask Wroclaw se pak sice trochu osmělil a měl také své šance, ty ale nevyužil. A tak domácí ve druhé půli přidali další dvě branky a zaslouženě jdou dále. V dalším kole je čeká rakouský Rapid Vídeň.

90+6

90+4

Žlutou kartu vidí ještě i Keltjens.

90+4

Harush boxuje centr do bezpečí.

90+3

Bareiro ještě vidí žlutou kartu za faul na vlastní půlce. Slask má standartku ze čtyřiceti metrů.

90+2

Hráči Slasku už zcela rezignovali na nějaký výraznější presink, domácí kombinují okolo středového kruhu.

90

Hlavní rozhodčí nakonec nastavuje pět minut nad rámec základní hrací doby.

90

Po něm se k hlavičce dostal Bareiro, mířil ale jen vysoko nad. Mrzet jej to každopádně nemusí.

89

Těsně před koncem mohl Ansah zkompletovat hattrick! Na rohu vápna si pohrál s bekem Wroclawi a pohotově vystřelil, od páté branky ale Slask uchránil Putnocký, který vyráží na roh!

88

Zápas už se v tuto chvíli spíše dohrává a vlastně se ani není čemu divit. Hlavní rozhodčí zřejmě ani nebude nastavovat nějaké větší množství minut.

86

Pawlowski zatáhl míč po ose hřiště a možná mohl střílet. Rozhodl se ale ještě nahrávat, což se ukázalo býti chybným řešením. Jeho přihrávka totiž směřovala jen do ofsajdu.

85

Slask můžou hodně mrzet neproměněné šance za stavu 2:0. Minimálně jednu z nich měli Poláci rozhodně proměnit.

84

Slask už v tuto chvíli potřebuje tři branky k tomu, aby si vynutil alespoň prodloužení. Podle obrazu hry to ale nevypadá, že bychom ještě měli být svědky fotbalového zázraku...

82

82. SHVIRO - 4:0

82

Hapoel Sheva právě vstřelil branku!
Je zřejmě definitivně hotovo! Na levé straně předvedl krásnou individuální akci z vlastní poloviny střídající Acolaste, ve vápně našel volného ITAMARA SHVIRA a ten střelou z první propálil Putnockého!

80

Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Petrucci, přichází Dadya.

80

Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Abaid, přichází Keltjens.