1:0

konec (1:0)

12.08.2021, 20:45 • 3. předkolo • Jan Prošek

Tipsport: 5.12 4.47 1.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Maccabi Haifa FC vyhrává tento dvojzápase 7:3 a postupuje do další fáze soutěže, kde se utká s Baku. Tento dvojzápas se rozhodl v minulém týdnu, kde Maccabi doma dominovalo. (22:36:13)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 1:4. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:21.

90+4

90+2

Nyní se už zápas v poklidném tempu dohrává. Mnoho šancí k vidění není.

90+1

Čtyři minuty uvidíme navíc.

90

Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

Gershon z hostujícího celku si v souboji počínal nedovoleně, rozehrávat tak budou domácí.

83

Hostující celek má dnes problémy s koncovkou, další neproměněnou šanci zaznamenal Dahan.

83

Střídání v týmu HB Tórshavn: ze hřiště odchází Adrian Justinussen, přichází Aki Debes Samuelsen.

83

Domácí rozehrávali volný kop, k odraženému míči se dostal Justinussen. Jeho rána ovšem minula cíl.

81

V poslední desetiminutovce zápasu si nyní hosté vypracovali velkou šanci. David se dostal do zakončení, jeho ránu brankář Gestsson vyrazil před sebe. Tam byl Chery, ale i on trefil jen brankáře.

80

Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Ryan Strain, přichází Yosef Raz Meir.

79

Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Ali Mohamed, přichází Mahmoud Jaber.

78

Střídání v týmu HB Tórshavn: ze hřiště odchází René Joensen, přichází Ási Dam.

78

Žlutou kartu dostává Adrian Justinussen (HB Tórshavn).

78

Sledujeme klidnou pasáž hry, která je ovlivněná celou řadou nepřesností a hodně důrazných osobních soubojů.

75

Žlutou kartu dostává Michal Przybylski (HB Tórshavn).

74

Žlutou kartu dostává Dolev Haziza (Maccabi Haifa FC). Hostující hráč bude tento duel dohrávat se žlutou kartou, Haziza fauloval Radosavlevice.

73

Haifa hraje takticky velmi dobře, drží míč na polovině soupeře, hlavně bezpečně daleko od vlastní branky.