2:0

konec (1:0)

12.08.2021, 18:00 • Aspmyra, Bodö • 3. předkolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.15 8.38 14.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kromě faulu byl ve všech ohledech lepší tým FK Bodo/Glimt, leč druhou branku zařídil až dvanáct minut před koncme druhou, dnešní trefou Botheim. Následně Björkan orazítkoval tyč a v nastaveném čase nedokončil do konce svůj unik hostující Hoti. Mějte hezký zbytek pohárového čtvrtka. (19:58:11)
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 7:1. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:19.
A zdá se, že postupující norský tým Bodo Glimt se může těšit na soupeře z Litvy, konkrétně Žalgiris Vilnius, který prohrává se slovinskou Murou po poločase 0:1.

90+3

90+2

Hosté rohový kop nezahráli k potřebné snižující brance a utkáni je vzápětí ukončeno.

90+1

Hoti utekl do brejku, řítil se sám na brankáře a pouze vracející se poslední obránce srazil míč skluzem na rohový kop!

90

Rozhodčí nastaví 3 minuty!

90

Patrick Berg zahrál přímý kop nečekaným obloučkem, po kterém hlavou trefuje Fredrik Andre Björkan pravou tyč!

90

90. Björkan (BOG)

89

Krasniči na hranici pokutového území u koncové čáry fauloval pronikajícího Björkana.